Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Test yapmak insanı biraz geriyor dün kaset test yaptım iki tane bugün yaptım çok bir farkı yoktu sanki çok az bir koyu diğerinden hele ilk başlarda çok fark etmiyor iyice geriliyorum
Evet ben dün erken gebelik testi yaptım çıktı pembe bayağı sabah kaset testi yaptım ve onda hiç çizgi çıkmadı yani böyle var ama böyle çok çok az şaşırdım Hatta kan vermeye bile gitmeyecektim de sonra geri dedim ne kaybederim verdim Sen yarın kaçta kan vereceksin

Çok istiyor oyuncaklarını paylaşacakmış anneannesine götürecekmiş babaannesine götürecekmiş ona da oyuncak alacakmış kendi oyuncaklarını özellikle paylaşacakmış yatağını verecekmiş küçük kıyafetlerini verecekmiş anlatıyor da anlatıyor
Benim kızım da çok istiyor o yüzden korunmayı bıraktık beş buçuk yaşında hatta bir ay önce sabahın 6'sında rüyamda kardeş gördüm Allah hala neden bize gödermiyor diye iç çekeceke ağladı resmen beni Bu fikre kızım itti eşimi de. Ben iş yaparken kardeşine bakacakmış ben sütümü sağacakmışım o da içircekmiş🥲😆

Evet ben dün erken gebelik testi yaptım çıktı pembe bayağı sabah kaset testi yaptım ve onda hiç çizgi çıkmadı yani böyle var ama böyle çok çok az şaşırdım Hatta kan vermeye bile gitmeyecektim de sonra geri dedim ne kaybederim verdim Sen yarın kaçta kan vereceksin
İş çıkışı giderim büyük ihtimalle.

Merhabalar 🍀

Bu platformu 3 sene önce gece gündüz kullanıp hamile kalmak için uğraşıyordum. Çünkü dr tüp bebekle bile zor hamile kalacağımı söylemişti. Pcos varmış. Dünyam başıma yıkıldı.
Daha sonra hamile kaldım ve 10 haftalık kalbi durduğu için kürtaj oldum. Psikolojim bozulmuştu. Tedavi gördüm çok şükür tüp bebekle uğraşmadan hamile kaldım. 21 hafta da doğumum başladı ve durmazsa suni sancı ile ölü doğum yapacaktım. Hastanede yattım ve günde 4 antibiyotik ve diğer ilaçlarla durdurdular. 34 haftada doğum yaptım ve oğlum 27 aylık şu an Rabbime şükürler olsun nasip etti.
Çok zor süreçler geçirdim. Ve o gün bu gündür etrafımda herkese yardımcı olmaya çalışıyorum. Rabbim kimseye evlat hasreti çektirmesin.
İnanın kimsenin duygusunu sömürmek değil amacım. Ama birşey tavsiye etmek istiyorum.
17 yıl sonra hamile kalan bir ablamız ve daha bir çok kişi olunca herkesle paylaşmaya karar verdim.
isterseniz sizlere de anlatabilirim🍀❤️

Yaa yırttım kendimi kizzzz bu yerleşmeden ne zaman sonra beta yükselir diye.kimseye de söyleyemiyorum şüphem var diye size dert taniyom.erken gebelik de çıkmadı pozitif adetime 4 gün var.cumartesi 3.30 dan beri hafif lekelenmeler var.napcem ben.

Hayır ben sizin ablaniz sayılırım profillere baktığımda en büyüğünüz şuan benim galiba çok ayıp🤣🤣🤣bekletmeyin beni bole

Yaa yırttım kendimi kizzzz bu yerleşmeden ne zaman sonra beta yükselir diye.kimseye de söyleyemiyorum şüphem var diye size dert taniyom.erken gebelik de çıkmadı pozitif adetime 4 gün var.cumartesi 3.30 dan beri hafif lekelenmeler var.napcem ben.
Sabah tekrarla canısı benim 2 gün kala cizgi çıktı sadece

X