2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    193
Zerre etki etmedi desem 😂 azıcık sersemledi belki ama 45 daikada uyandı. Hasta bebek nasıl uyumaz sabaha kadar sorguladım hayatı valla 🤯
Baş çevresi 47cm bu arada. 11 ay 1 günlük
Bizim hem kulaklar hem boğaz kızarıklık vardı. Katı gıdalar reddi oldu. Daha yeni geldi yavrum kendine 🙄 Osman hoca neden önermemis ben çok memnun kaldım. O kadar güzel uyuyor ki kaç gündür burnu açıldı.
Çok geçmiş olsun kuzucuklara💐

Evet doktor bir sorun yok diyor. Geri duserse norolojiye gidsrsinjz dedi. Ama acaba beklemeden gitsem mi ?Ama hastane se bütün bebelerin kafalarına baktım. Kocaman
Eğer içiniz rahat etmiyorsa gidin bence. Bazen olumsuz durumları anneler hissediyor. Bir sıkıntı varsa da erken teşhis edilmiş olur, önlem alırsınız.

😔 senin oğlunun kafası da benimkinden büyük. Doktor sorun yok dedi ama önlem amaçlı gitsem mi nörolojiye. Norolojide mr istersd
Boyu ve kilosuyla orantısına da bakmak lazım, oğlumun boyu 81 cm boyuna göre geriden sanki, görüntü de normal ben diğer bebekleri görünce Küçük mü acaba diyorum .

Evet doktor bir sorun yok diyor. Geri duserse norolojiye gidsrsinjz dedi. Ama acaba beklemeden gitsem mi ?Ama hastane se bütün bebelerin kafalarına baktım. Kocaman
Irsi bazi seyler dert etme gelisiminiyise senin bebis kac dogumlu bizimkiler ayni galiba benim kizim 10ay 10günlük 45.2cm

Bebeğine oyuncak bebek gibi davranan bir tek ben miyim? Sürekli gözümün önünde görmemişin bir bebeği olmuş tarzındayım. Bazen onunla uğraşmaktan ,izlemekten hiçbir iş yapmıyorum bir daha bu zamanları gelmeyecek diye.
Lütfen tek olmadığımı söyleyin ciddi ciddi normal olmadığımı düşünmeye başladım

Bebeğine oyuncak bebek gibi davranan bir tek ben miyim? Sürekli gözümün önünde görmemişin bir bebeği olmuş tarzındayım. Bazen onunla uğraşmaktan ,izlemekten hiçbir iş yapmıyorum bir daha bu zamanları gelmeyecek diye.
Lütfen tek olmadığımı söyleyin ciddi ciddi normal olmadığımı düşünmeye başladım
Oyuncak bebek gibi değil ama görmemişin çocuğu olmuş misaliyim😂 tüm zamanımı onunla geçiriyorum ev temizliği desen yok gibi. Temel işleri eşimle beraber yapıyoruz hızlıca. Yemek desen eşim işten gelene kadar yapmıyorum çünkü asla durmuyor bi yerlere tutunup düşüyor hep başındayım. Ya oyun oynuyoruz ya camdan,balkondan dışarı bakıyoruz. Onun kahvaltısı yemeği...Tüh hayatım o olmuş. Ücretsiz iznimi de bi yıl daha uzatacağım ona bakmak için. Yani bence yalnız değilsin imkanı olan herkes de böyledir diye düşünüyorum.

Oyuncak bebek gibi değil ama görmemişin çocuğu olmuş misaliyim😂 tüm zamanımı onunla geçiriyorum ev temizliği desen yok gibi. Temel işleri eşimle beraber yapıyoruz hızlıca. Yemek desen eşim işten gelene kadar yapmıyorum çünkü asla durmuyor bi yerlere tutunup düşüyor hep başındayım. Ya oyun oynuyoruz ya camdan,balkondan dışarı bakıyoruz. Onun kahvaltısı yemeği...Tüh hayatım o olmuş. Ücretsiz iznimi de bi yıl daha uzatacağım ona bakmak için. Yani bence yalnız değilsin imkanı olan herkes de böyledir diye düşünüyorum.
Kesinlikle ben de böyleyim, uyuyunca da fotoğraflarına bakıyorum, gece biraz fazla uyusa özlüyorum:) ben de 2 yıla tamamlamak istiyorum iznimi, çalışsam işten döndüğümde enerjimi ona veremiycem belki onun gelişimini etkiliycek, kv ve kp onlara gittiğimizde ya da bize geldiklerinde tv açalım izlesin diyorlar iyi bi şey zannediyorlar ben bile çok çok çok zorda kalmadıkça yapmıyorum, çikolata falan vermeye çalışıyorlar hiç güvenemiyorum onlara 2 yaşında kreşe versem en azından çocuk için daha faydalı olur gibi.

Kesinlikle ben de böyleyim, uyuyunca da fotoğraflarına bakıyorum, gece biraz fazla uyusa özlüyorum:) ben de 2 yıla tamamlamak istiyorum iznimi, çalışsam işten döndüğümde enerjimi ona veremiycem belki onun gelişimini etkiliycek, kv ve kp onlara gittiğimizde ya da bize geldiklerinde tv açalım izlesin diyorlar iyi bi şey zannediyorlar ben bile çok çok çok zorda kalmadıkça yapmıyorum, çikolata falan vermeye çalışıyorlar hiç güvenemiyorum onlara 2 yaşında kreşe versem en azından çocuk için daha faydalı olur gibi.
Benim annem de sürekli tatlı şeyler ver tadına baksın bir şey olmaz diyor,tablet aç yemek yesin nasıl olsa alışacak diyor. En azından 2 yıl bunlardan uzak büyütürüm sonrası kısmet artık

Benim bebeğim öyle çok hareketli değil, emekleme ,tutunma filan yok ama ben yine de bırakmak istemiyorum .Her gün dışarı çıkarıyorum, ek gıdası , uykusu, emmesi zaten gün bitiyor iş de yapamıyorum

X