Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    140
Kan sulandırıcı kullananlar dün akşam bir anda midem bulandı istifar etmeye başladım en son afedersiniz kan kusmaya başladım yaşayan oldu mu daha önce doktoruma msj attım ecopirini 1 hafta kes dedi 8inde ayrıntılı ultrason var zaten o zaman gel dedi yine olursa bekleme hemen gel dedi
Ben sabah alıyorum coraspini iğneyide yatmadan vuruyorum. Sabah coraspin veya multivitamin bulantıtı yapıyor kusuyorum mesela kahvaltıyı yaptıktan sonra almam lazım.

Ben sabah alıyorum coraspini iğneyide yatmadan vuruyorum. Sabah coraspin veya multivitamin bulantıtı yapıyor kusuyorum mesela kahvaltıyı yaptıktan sonra almam lazım.
Ecopirin kullanıyorum ben bende aynı şekilde kullanıyorum sabah ecopirin akşam iğne. Sorun o değil zaten hasta oldum sanırım grip vs oluyorum o yüzden kustum yoksa hic mide bulantısı kusma yaşamadım desem yeri bir anda başladı sonu kan kusma oldu yaşayan var mı onu çok merak ediyorum sebebi nedir diye

Ecopirin kullanıyorum ben bende aynı şekilde kullanıyorum sabah ecopirin akşam iğne. Sorun o değil zaten hasta oldum sanırım grip vs oluyorum o yüzden kustum yoksa hic mide bulantısı kusma yaşamadım desem yeri bir anda başladı sonu kan kusma oldu yaşayan var mı onu çok merak ediyorum sebebi nedir diye
Ayy ben kendimde ecopirinmi acaba dedim işte her yedigimle değil ama bazı yedigim yemeklerde kusuyorum. Mesela meyve kefir falan yesem bile midem yemek yemiş kabul etmıyor. İlla karbonhidrat girsin mideye dio. Ama senin ilk defa oluyorsa dedigin gibi de olabilir. İnşallah büyük bişey değildir hemen atlatırsın

Bünye meselesı cnm altıncı aydan sonra almaya baslıyosunn zaten çoğunlukla takma kafaya fazla kılo almak degıl kı onemlı olan bebegın gelısıp kılo alması
Dimi her gittiğimde normalse sorun yok 🥰 benim doktorda hastalarının kilo almasını istemiyor bence 😂

İş yerinde bir kızla bağır çağır kavga ettim. Aptal karı herkesin içinde bağırıp bağırıp durdu en sonn dayanamadım bağırdım çağırdım, çıktım ağladım da bir de. Korkuyorum şuan bebeğime bir şey olduysa diye.
Bebeğe hiçbirşey olmaz kuzum sadece şuan bunu düşünüp dahada kendini strese sokma

Dimi her gittiğimde normalse sorun yok 🥰 benim doktorda hastalarının kilo almasını istemiyor bence 😂
Evet ıstemıyor nedenıde normal doğumda kılo ne yüzünden yanımdakı kadına laf etmıslerdı doğum anında kay asagı felan dedıklerımde kılo yuzunden kayılmıyor o sancıyla

Ne kadar az kılo doğum anında doktorlarım dedıgını o sancıyla daha rahat yapıyorsun üç kere yasadım bunuda inşallah sagasaglım atlatırım esım bazen korkuyor dördüncü doğum dıyor doktor gıbı bır yerımde bırsey varmı dıe konturol edıyor 😀😀😀 geçen gün anaa dıyor goguslerın büyümüş dıyor evet büyümeye basladı dedıydım ıyı ıyı çok guzel dıyor manyak 😀😀😀

Canım ben baştan beri sadece oksapar iğne kullanıyorum.Hap kullanmadım gerek görmedi domyorum

Evet ıstemıyor nedenıde normal doğumda kılo ne yüzünden yanımdakı kadına laf etmıslerdı doğum anında kay asagı felan dedıklerımde kılo yuzunden kayılmıyor o sancıyla
Yaa hiç bilmiyordum ne kadar az kilo o kadar kolay doğum diyebilir miyiz

Ne kadar az kılo doğum anında doktorlarım dedıgını o sancıyla daha rahat yapıyorsun üç kere yasadım bunuda inşallah sagasaglım atlatırım esım bazen korkuyor dördüncü doğum dıyor doktor gıbı bır yerımde bırsey varmı dıe konturol edıyor 😀😀😀 geçen gün anaa dıyor goguslerın büyümüş dıyor evet büyümeye basladı dedıydım ıyı ıyı çok guzel dıyor manyak 😀😀😀
Evet vücut değişiyor ama benim tahammül seviyem acayip azaldı ya gelgitli oldum hiç hoşlanmam bağırıp çağırmaktan geçen gün eşime bir bağırdım ben korktum sesimden utandım sonra kendimden 😳 doğumdan sonra geçer dimi bu duygu durumları

Evet vücut değişiyor ama benim tahammül seviyem acayip azaldı ya gelgitli oldum hiç hoşlanmam bağırıp çağırmaktan geçen gün eşime bir bağırdım ben korktum sesimden utandım sonra kendimden 😳 doğumdan sonra geçer dimi bu duygu durumları
Lohusayı bıtırınce gecıyor cnm sabret fazla bırsey kalmadı

Evet kendımız yerıne bebeğe aldırımca en guzelı zaten onemlı olan kılo almak degılkı cnm bunlar hem bebeğe kılo aldırıyor hemde sütü artırıyor cnm ozellılle kaşar peynırı yoğurt haslanmıs yumurta cevız badem fındık üzüm kurusu susam kılo yapmaz derler ay cekırdıgıyle ama bebeğe çok yarıyor

Eklentiler

• Screenshot_2024-04-29-23-09-59-220_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2024-04-29-23-09-59-220_com.instagram.android.jpg
    92,8 KB · Görüntüleme: 38
Canım hiç alakası yok. Kız kardeşim ilkinde 20 ikincisinde 25 kilo aldı zayıftı. İlk çocuğunu 2 saatte normal doğurdu. İkincisi 1 saatte geldi. Ve hiç spor yapmadı yedi içti yattı😂 plates yapan arkadaşım sezaryen doğurdu ve 10 kilo civarı almıştı. Bu tamamen yapı meselesi çatın darsa zor oluyor normal doğum. Hayırlısını istemek ve temkinli davranmak gerek bence çok kasmadan.

Kızlar yanlışlıkla c şeklinde doğum videosu izledim…… Sezeryandan korkan ben normal doğumdan da korkuyorum artık. Ben ettim siz etmeyin hiç video falan izlemeyin
Cnm okadr gerçekten kprkucak bırsey yok allahım o an öyle yardım edıyor kı sana anlatamam her sancın geldıgınde burnundan nefes alıp agzından yavaş yavaş verınce sakın bır sekılde olursan anlamıyprsun bıle allahım bır agızda doğum yapmayı sağlasın hepımıze

Canım hiç alakası yok. Kız kardeşim ilkinde 20 ikincisinde 25 kilo aldı zayıftı. İlk çocuğunu 2 saatte normal doğurdu. İkincisi 1 saatte geldi. Ve hiç spor yapmadı yedi içti yattı😂 plates yapan arkadaşım sezaryen doğurdu ve 10 kilo civarı almıştı. Bu tamamen yapı meselesi çatın darsa zor oluyor normal doğum. Hayırlısını istemek ve temkinli davranmak gerek bence çok kasmadan.
Çatı ilk doğum larda uzun sürüyor bırde bebek kıloluysa daha çok sürüyor ama ıkı üçte hıc okadar sürmüyor çatı daha erken acılıyor

X