Zuzu ile keyf-i alem

aslında bir kaç gündür öyleyim akşamları erken yatıyorum ılaçlar uyku yapıyo ama doğru diyosun normalde bu saatte girmezdim ama giresim geldi:)

dimi hacı gri tonlarıda bence olur

ben ayakkabı modelını beğendım
güle güle gıy
zuzum bende makyajı gri düşündüm. bakalım maniküre gideceğim arkadaşım ne diyecek. evde ben yaparım ama fotoğrafta kendi yaptığım makyajım belirgin çıkmıyor.

böcüğüm koyarım foto mu, bakarsın.
evlenecek olan benim 5 yıllık iş arkadaşım. eşimde tanıyor birlikte çok gezdik. hatta nişanlısını da tanıyorum. evlenmelerini çok istiyordum şükür evleniyorlar!
biraz özeneyim ama değil mi?

tabıkı cnm süslencenn:KK12::KK12:
cok cücel olcann
rsımde beklerım kesın

dün akşam oğluşumu yine kapı önüne indirdim. uyudu yukarı çıktım tam arabadan alacaktım babamız geldi. tabi benimki hemen uyandı. daha kapıdan inmeden tekrar aşağıya indik. eşim dedi gel sana dondurma ısmarlayayım. :KK69:önce markete gittik sonra dondurma yemeğe. tabi kuzum çoktan uyudu. temiz havada uyumayı çok seviyor. :emir_bebek:

ay ne güzel valla çok sevindim meloşum ne iyi olmuştur senin için değişiklik olmuştur

akşam eve geldik aman bir enerjikim saat olmuş 10,30 ben ütü yapayım dedim. bu arada canan'ı seyrediyorum. saat 12 ye kadar oturdum. az gayret etsem bulaşıkları da yıkardım.

valla dünde ben aksine hiç enerjik değildim ilaçlardan dün 10 da bayılmış gitmişim:KK1:

artık yaz geldi pek bir enerjikim. sabah 6 da kalkıyorum ama yine yetişemiyorum.
kalktım duşa girdim kahvaltı yaptık
oğluş uynadı onu yıkadık
eşim gitti ben hazırlandım.
oğluşun kahvaltısını hazırladım yerken maymunluk yaptım. 8 de ancak çıkabildim.

olurum tabi böcük. biraz bakım inanı nasıl değiştiriyor.

ayyyyyyyy hergün ne giyeyim konusuna deli oluyorum. seçeneklerim azaldı zaten.
bodyleri giyince göbişim çıkıyor. bende karnımı içeri çekiyorum.
2 haftada göbişimi nasıl eritcem ben???????????

of offfffff unutmasam içerim. önüme kola bardağı ile koyuyorum suyu bitince gidip doldurmayı unutuyorum. aç karna soğuk su içmem lazım.
bide akşam yemeğini kesersem iyi olur. corn flakes ve meyve.

valla bende önceden su içmezdim hiç aklıma bile gelmezdi belki aylarca içmezdim ama şimdi kola içemiyorum çok fazla eskisi gibi soda çok içiyorum bide su içmeye başladım sende öyle yap bebeğim. bide mısır gevregi falan ye sütle biraz kısıcan kendini artık:KK70:

geldim kıssssssssss kendine müslüman mısın sen?
hani bana kahve?????????
burda hiç bişey yok ne çay ne kahve. sadece su içiyorum. aslında içmemekle iyi yapıyorum. o kadar şeker alıcam.

sana bişey diyim de şok ol. evde tüp biteli 1 hafta oldu. bu hafta sonu alıcaz ancak. annemde tık yok. hadi büyük tüpü geçtim. piknik tüp var onu doldur demi. oğlanın biberonları kaynayacak, sebze çorbası yapılacak. yumurtası haşlanacak. annem çok umursamaz. kendi napıyor bütün gün bilmiyorum.
aklıma geldi biz bu eve taşınırken annem den borç almıştık. bir kısmını ödedim. gerisini ödeyemedik. dükaknımız kapandı abim yüzünden eşim işsiz kaldı. biliyorsun alsancakta bir yr vardı ordan memnun kalmadı hamile kaldım filan ödeyemedik. acaba ondan mı böyle daranıyor diyorum. birde alyanslarımızı sattık o dönem. şimdi ikimizde de yok. 1 tane bilezeğimde borca gitti. onu bilmiyor ama. kesin bunlara kızıyor. en kısa zamanda kredi çekip kredi kartlarını yok edip annemin parasını ödeyeceğiz.

sana bişey diyim de şok ol. evde tüp biteli 1 hafta oldu. bu hafta sonu alıcaz ancak. annemde tık yok. hadi büyük tüpü geçtim. piknik tüp var onu doldur demi. oğlanın biberonları kaynayacak, sebze çorbası yapılacak. yumurtası haşlanacak. annem çok umursamaz. kendi napıyor bütün gün bilmiyorum.
aklıma geldi biz bu eve taşınırken annem den borç almıştık. bir kısmını ödedim. gerisini ödeyemedik. dükaknımız kapandı abim yüzünden eşim işsiz kaldı. biliyorsun alsancakta bir yr vardı ordan memnun kalmadı hamile kaldım filan ödeyemedik. acaba ondan mı böyle daranıyor diyorum. birde alyanslarımızı sattık o dönem. şimdi ikimizde de yok. 1 tane bilezeğimde borca gitti. onu bilmiyor ama. kesin bunlara kızıyor. en kısa zamanda kredi çekip kredi kartlarını yok edip annemin parasını ödeyeceğiz.

inanmıyorum ya sen ciddimisin meloş yuhhh yaaa ya bir anne kusura bakma nasıl bu kadr anlayışsız olur meloşum yaaaa neden böyle yapıyo yaaaa benim aklım ermiyo borç için yaptığını sanmıyorum daha önce nasılsı evlenme aşamasında da böylediydi diyosun

X