Zuzu ile keyf-i alem

Hemen söylim. :emir_bebek:

fış fış kayıkçı
kaçıkçının küreği
hop hop eder yüreği
akşama fincan böreği
tuğra yesin böreği :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

evet şükür tamamlandı sayılır. ama işin aksi tarafı o gün düğün var. yani eşim o gün saç taramaya gidecek. benim saçımı kim yapacak nasıl olacak belli değil. randevusaatide belirsiz. eşim evde yapacaktı saçımı. makyajıda arkadaşıma yaptıracaktım. çocukla nasıl çıkıcam napıcam bilmiyorum. pofffffffffffffffffff!
yemeğe gidiyorum canım.

böcük neyi beğenmedin kıs saçımı. at kuyruğu olan bana yakışmaz mı?

eeee eşinde yaptırırsın makyajı falan
bu arada senin suratına gider bence o model ama böcüğünde fikirlerini alalım hacıııııııı

böcük allah seni ne etmeye. :KK60:
saçıma çıt çıt takılmadan olmaz tabisi. çıtçıtla toplanacak.
topuzdan sıkıldım ben. hep topuz yapılıyor. bu sefer değişiklik yapayım dedim. maşada yaptım.

zuzum eşimin nerede olacağı belli değil. yani gelin evinde yaptıracak ya da aotelde belli değil.
dükkanda bile olsa ben telaşa giremem. parfümeride bile yaptırabilirim. albümde kahve bodyli olan fotomdaki makyajı parfümeride yaptırmıştım.

siyah elbiseye ne renk makyaj yaptırayım ki. bide oje rengi söyle.
şöyle şık olayım artık çok sıkıldım paspal halimden. inşallah gözümün kaşınması geçer.:18:

böcük allah seni ne etmeye. :KK60:
saçıma çıt çıt takılmadan olmaz tabisi. çıtçıtla toplanacak.
topuzdan sıkıldım ben. hep topuz yapılıyor. bu sefer değişiklik yapayım dedim. maşada yaptım.

zuzum eşimin nerede olacağı belli değil. yani gelin evinde yaptıracak ya da aotelde belli değil.
dükkanda bile olsa ben telaşa giremem. parfümeride bile yaptırabilirim. albümde kahve bodyli olan fotomdaki makyajı parfümeride yaptırmıştım.

siyah elbiseye ne renk makyaj yaptırayım ki. bide oje rengi söyle.
şöyle şık olayım artık çok sıkıldım paspal halimden. inşallah gözümün kaşınması geçer.:18:

eger ayakkabı ve çantan güüş rengiyse gümüş rengi metalik oje sür canım ....makyaja gelince hafif pembe tonlarında olabilir yada far olarak gri far sür hafif güzel olur bence sende yapabilirsin bence evde

makyajda grı tonları olur bence
aman ıyı ozmn nerden bılem cıt cıtı ben
yakışır ozmn sen yaptr koy bakem ozmn derım sana olmuş olmamış dıye
bu arada düğün kımın bu kadar süs nıye:26:

zuzum bende makyajı gri düşündüm. bakalım maniküre gideceğim arkadaşım ne diyecek. evde ben yaparım ama fotoğrafta kendi yaptığım makyajım belirgin çıkmıyor.

böcüğüm koyarım foto mu, bakarsın.
evlenecek olan benim 5 yıllık iş arkadaşım. eşimde tanıyor birlikte çok gezdik. hatta nişanlısını da tanıyorum. evlenmelerini çok istiyordum şükür evleniyorlar!
biraz özeneyim ama değil mi?

bu arada günaydınnnnnnnnnnnnnnnnn
sipoş evde artık arada bakar umarım!

naber kıs zuzu? dün annemle konuştuk. oğluşumu düğüne götürmeyeceğim. zor olacaktı. annem o gün bizde kalacak. bende rahat rahat makyaja gidip saçımı yaptırabilirim. :KK64:

iyiyim canım valla ne olsun yoğun bir şekilde çalışıyorum ooooo valla sende bu aralar bi süslülük olucak ama bakalım:KK60: boyat boyat saçlarınıda mutlaka

zuzu e olsun o kadar hamileliğimden beri ruh gibin dolaşıyoum ortada.
şöyle bir kendime geleyim. eski halime döneyim. ahhhh bide göbiş gitse.
yeme feciydi bugün.
patetes bezelye havuç ve et. patetesi didikledim pişmemiş. ıyyyyyyyyyyy!
yoğurt ve kazandibi yedim. bide milföy börek var. onuda akşama doğru yerim.

X