Zuzu ile keyf-i alem

eriklerimi yıkadım geldim. bahçe eriği hormonsuz.
rahmetli teyzemin vardı bahçesinde erik ağacı ne yerdik.

sen arazi ol zaten ben geldim diye haber verme.:KK57:

rejim yapmama gerek yok evde tüp yok yemekte yemiyorum. :KK60:
eriği severim ben geçen sene hamileyken çantamdan eksik olmazdı.

ne zafiyeti be depom dolu benim. bitsin azcuk.
akşam tavuk yiyordum yanına domates doğradım. oğluşta anakucağında mızırdanıyor. aldım kucağıma annem domates ver dedi. bir dilim verdim. bir güzel emdi. :KK69: sıpam benim sofrada yemek yicek.:KK69:

ne zafiyeti be depom dolu benim. bitsin azcuk.
akşam tavuk yiyordum yanına domates doğradım. oğluşta anakucağında mızırdanıyor. aldım kucağıma annem domates ver dedi. bir dilim verdim. bir güzel emdi. :KK69: sıpam benim sofrada yemek yicek.:KK69:

ay yavrum benim yaaa ne kadarlık oldu şimdi benim yeğenim meloş bi son halini göster bana ona yine bi cici alıp göndereyim ben teyzesi yesin onu

sen ye ye dondurmayaı boğazım ağrıyo dersen sorarım ben sana:KK47:

nan yaz geldi bebek miyim ben :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
merak etme. dondurma aldığımız yerdeki çocuklar bizi tanıyor. çay ikram ediyorlar.
ben buraya girmeden önce oranın yan tarafında mağazada çalışıyordum. kaç senedir tanıyorlar. dondurmanın en torpillisi bana tabi. :KK1:

nan yaz geldi bebek miyim ben :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
merak etme. dondurma aldığımız yerdeki çocuklar bizi tanıyor. çay ikram ediyorlar.
ben buraya girmeden önce oranın yan tarafında mağazada çalışıyordum. kaç senedir tanıyorlar. dondurmanın en torpillisi bana tabi. :KK1:

ulen sadece bebeklerinmi boğazı şişiyo :KK47:

ay yavrum benim yaaa ne kadarlık oldu şimdi benim yeğenim meloş bi son halini göster bana ona yine bi cici alıp göndereyim ben teyzesi yesin onu

kıs etikete baksana :KK60:
son hali değil ama
19 mayıstan önce çekildi. haftasonu yeni çekiliriz teyzesi.
kıs yollama burası sıcak zaten yazın beziyle otururur. şimdiden ter içinde kalıyor. isilik oluyor yavrum.

Son düzenleme:
X