Zuzu ile keyf-i alem

ağız içine krem var mı bilmiyorum ki?
tuzlu su gargara yazıyor nette. feci canım yanacak.
zuzum bencede yatarak tedavi ol. böyle sürekli hastaneye kaldırılıyorsun.

ağız içine krem var mı bilmiyorum ki?
tuzlu su gargara yazıyor nette. feci canım yanacak.
zuzum bencede yatarak tedavi ol. böyle sürekli hastaneye kaldırılıyorsun.

var canım eczaneye sor .....valla bilmiyorum canım ya ne yapıcağımı şaşırdım :KK5:

tuzlu gargara ıyı gelır meloş dene bıraz canın yanar ama yarayı pişirir
mıkrop daha fazla dağılmaz

zuzu cok düşünme cnm hastaneye gt gel olmasın yatarak tedavı ol ama oraya gdınce moralını bozmak yok
ınancaksın ıyı olcem dıye

offfffff 2. cide çıkıyor son günlerde çok sıkıldım işte çıkıyor böyle.

tuzlu gargara ıyı gelır meloş dene bıraz canın yanar ama yarayı pişirir
mıkrop daha fazla dağılmaz

zuzu cok düşünme cnm hastaneye gt gel olmasın yatarak tedavı ol ama oraya gdınce moralını bozmak yok
ınancaksın ıyı olcem dıye

valla ne bileyim böcük şaşırdım kaldım sıfırı tükkettim artık hastaneye para vere vere

kıs zuzu ağzımda çıkan yaranın nesini beğeniyosun anlamadım? çok mu yakışıyor? :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

elbise aldım dedin duymadın. :KK22:

aman beaaaaa ne bilem beğen yapmışım alışkanlık olmuş:KK60::KK60::KK60::KK60:
nasıl elbise aldın hemen anlat çabıkkkkkk

aman beaaaaa ne bilem beğen yapmışım alışkanlık olmuş:KK60::KK60::KK60::KK60:
nasıl elbise aldın hemen anlat çabıkkkkkk

resmini çekip koyarım. ben çıktım girmeye çalışırım. iyi akşamlar!

ay canım geçmiş olsun meloşum yaaaa analt bitanem bekliyorum özelden

böcüğüm ya haklısın valla hastanede kalmam lazım belki ama zaten böyle çok yıprandım her gün acildeyim yattığımı düşünemiyorum bir umutla artık geçmesini bekliyorum her gün iğne vurulmaktan popom delik deşik oldu yyyyaaaa

zuzucum ne oldu sana canım yaa
en kısa zamanda yileşirsin inş
doktorları dinle canım
izin al işten rahat rahat dinlen tedavini ol
kendine değer ver azıcık :KK19:

jeancım bulamıyolarki neyine yatayım hastaneye bitanem amanneyse yaa boşverinnn

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

günaydın canım.
dün oğluş beni çok yordu. eve gittim uyku saati gelmiş. ben geldim diye pek sevindi oynadık filan uykum geldi diyor mama veriyorum yemek istemiyor. ali babanın çifiliği şarkısının tüm hayvanlarını saydım. fış fış kayıkçıyı söyledim. yok uyumadı. arabasıyla balkona çıkardım. ı ııııh uyumadı. 9,30 kadar cebelleştik. en sonunda pom pom şarkısıyla uyutabildim. :KK60:

tabi o saatten sonra iş miş yapamadım. toz aldım bulaşıkları çalkaladım ve koltuğa yığıldım. sözde vileda yapacaktım. :18:

elbisemin resmini haftasonu çekerim canım.
siyah renkli önü açık. gögüs hizasında toka var. aşağı doru bollaşıyor. penye tarzı birşy günlük de giyerim.
gümüş rengi ayakkabı ve çantam var. siyah ayakkabılarımda var. ama şık çantam yok. saçımı at kuyruğu yaptırıcam. dur ekleyebilirsem foto koyayım.

dur canım biraz yoğunlaştım yetiştirmem gereken bir iş var hemen geliyorum

günaydın canım.
dün oğluş beni çok yordu. eve gittim uyku saati gelmiş. ben geldim diye pek sevindi oynadık filan uykum geldi diyor mama veriyorum yemek istemiyor. ali babanın çifiliği şarkısının tüm hayvanlarını saydım. fış fış kayıkçıyı söyledim. yok uyumadı. arabasıyla balkona çıkardım. ı ııııh uyumadı. 9,30 kadar cebelleştik. en sonunda pom pom şarkısıyla uyutabildim. :KK60:

tabi o saatten sonra iş miş yapamadım. toz aldım bulaşıkları çalkaladım ve koltuğa yığıldım. sözde vileda yapacaktım. :18:

demek yegenim senin uyutmadı fış fış kayıkçıyı bide burda söylesene:KK9::KK9::KK9:

elbisemin resmini haftasonu çekerim canım.
siyah renkli önü açık. gögüs hizasında toka var. aşağı doru bollaşıyor. penye tarzı birşy günlük de giyerim.
gümüş rengi ayakkabı ve çantam var. siyah ayakkabılarımda var. ama şık çantam yok. saçımı at kuyruğu yaptırıcam. dur ekleyebilirsem foto koyayım.

eee tamam işte bak ne giyineceğinide tamamladın bir saç kaldı şimdi baktım saç modeline bu saç modeli sana gider bir de güzel bir makyaj yaptımmı süper olursun meloşummmmm

X