Zuzu ile keyf-i alem

Öncelikle merhaba kızlar
speedy hoşgeldin canım nasılsın
aslı sende hoşgeldin canım nbr
meloşum bitanem sende hoşgeldin ben valla 2 gündür hastanelerdeyim totoma 8 tane iğne yedim 2 gündür alerjiler hat safhada daha dün gece indi şişlerim gittik dün hastaneye dr troid iltihaplanması var nodule çevirebilir endokrin bölümüne yönlendiriyorum seni mutlaka gitmen lazım değerlerin yüksek ultrasona soksunlar seni dedi bakalım haftaya randevu alıp gidicem kızlar balıma bela oldu bu troid

aman zuzum çok geçmiş olsun birde iğne olmak istemiyorum diyordun. inşallah kötü birşey yoktur.
allah korusunda nodülün sonu ameliyat galiba:18:
kıs gelmeyince dedim hastaneye yatırdılar.

ben ilaç sevmem gülüm iğne yaptırırım genelde istemiyorum gibi bişiy olamaz dr gidince hep kendim iğne isterim sen karıştırdın sanırım hastaneye yatmak istemiyorum dedim...alerji iğnesi çok yakıyo

1 ay ama vurulmam kıl çıktı her tarafımda yaaa

yok be meloşum sürmediğim şey kalmadı dünde bahsettim ya anca kortizonlu iğne iyi geliyo 2 kere vurdurdum ama daha vurdurmam ya ne yapıcam bilmiyorum gitmediğim hastanede kalmadı her gittiğimde aynı ilaçları verip duruyolar

zuzuuuuuuuu sende unutkanlıkta başladı yavrim!

aslı,zuzu,melodi iyiyim bende işte. işteyim.
geçmiş olsun zuzu dikkat et kendine.
melodi canım oğlun huy değiştiriyor galiba yada bi sıkıntısı falan mı var ?
aslı canım sen nasılsın gözükmüyordun

kız iğneden kurtulduğuımdan değil sen tamamen yalnış anlamışsın kortizonlı iğne vurulmam dedim kıl çıkardığı için bu vurulduklarım normal alerji iğnesi şişlerimin inmesi için:KK70:

Speedy saol bitanem dikkat ediyorum ama yapılıcak bişiy yok canım hastalık geliyorum demiyo işte

spedy buralardayım cnm sanırım karsılasmıyoruzz:KK53:ne olsun calısırım yaaa sıkılıyomm bende pazartesi izne cıkcam ınsallah:KK28:zuzumm bu alerjının bi çaresı yokmu yaaa:KK25:

kız iğneden kurtulduğuımdan değil sen tamamen yalnış anlamışsın kortizonlı iğne vurulmam dedim kıl çıkardığı için bu vurulduklarım normal alerji iğnesi şişlerimin inmesi için:KK70:

kıs ben nerden bileyim vurulduğun iğnenin cinsini. madem alerjin için iğne var neden vurulmadın daha önce? alerjin başlayınca hemen ol iğneni.

sıkınıtısı filan yok da gece yediği mama az geliyor galiba. bugün mamasını verdim, emziğini verdim o atıyor ben veriyorum. bir yandanda kucağımda hafif hafif sallıyorum. güçlükle uyudu. yatağına koydum tuvalete gidip geldim kaldırmış kafayı, kucağıma aldım sallıyorum ağlamaya başladı. eşime dedim mama hazırla. onuda devirdi sonra uyudu. ama bunların olup bitmesi 1 saat olunca uykum yarım kaldı. eşime dedim gece büyük biberona mama yapayım artık doymuyor. sağı solu belli olmuyor. allahtan her gece böyle yapmıyor yada geç yatmıyor. yoksa yanarım. bugün makyaj bile yapmadım yorgunluktan.

kıs ben nerden bileyim vurulduğun iğnenin cinsini. madem alerjin için iğne var neden vurulmadın daha önce? alerjin başlayınca hemen ol iğneni.

sıkınıtısı filan yok da gece yediği mama az geliyor galiba. bugün mamasını verdim, emziğini verdim o atıyor ben veriyorum. bir yandanda kucağımda hafif hafif sallıyorum. güçlükle uyudu. yatağına koydum tuvalete gidip geldim kaldırmış kafayı, kucağıma aldım sallıyorum ağlamaya başladı. eşime dedim mama hazırla. onuda devirdi sonra uyudu. ama bunların olup bitmesi 1 saat olunca uykum yarım kaldı. eşime dedim gece büyük biberona mama yapayım artık doymuyor. sağı solu belli olmuyor. allahtan her gece böyle yapmıyor yada geç yatmıyor. yoksa yanarım. bugün makyaj bile yapmadım yorgunluktan.

canım kafama göre vurulamıyorum dr verirse vuruluyorum ama her seferinde değil böyle şiş durumlarında çaresi yok kronikleşmiş artık geçici böyle işte bide troid baktırıcam tekrar ....

kızlar bugün bana dua edin lütfen.
akşama bakıcı bir kadın var onunla görüşeceğiz. inşallah olumlu olurda hayırlısı ile oğluşum evde kalır artık. rahat rahat yatağında uyusun, ek gıdalarına evinde başlasın. banyosu bile aksıyor valla!:KK14:

akşama bakıcı bir kadın var onunla görüşeceğiz. inşallah olumlu olurda hayırlısı ile oğluşum evde kalır artık. rahat rahat yatağında uyusun, ek gıdalarına evinde başlasın. banyosu bile aksıyor valla!:KK14:

çok zor yaaa bebek olduktan sonra bırakıp gitmek :63::63: offf böyle olunca yerine kendimi koyuyorum ama off çok çok zor

canım dualarım seninle bana bak bide eve camera taktırsanmı meloş benim aklım kalır

anladım zuzucum! ama çok zor seninkide. allah acil şifa versin.
yaaa eskiden böyle alerjiler filan yoktu. bende sonradan oldum. aslında halı kullanmamk lazım ama ev taş olunca halı olmadan soğuk oluyor. evde olsam daha sık süpürürüm. hep şehir hayatı hasta ediyor insanı.

speedyim zor valla evladını bırakıp işe gelmek. akşamda öpücüklere boğuyorum onu.

dün naptı biliyo musunuz kucağıma aldım bana konuşup birşeyler söylüyor. yani şikayet ediyor. dedim eşime bak şikayet ediyor diye. beni görünce uykuyu filan unuttu kuzucum. :emir_bebek:

speedyim zor valla evladını bırakıp işe gelmek. akşamda öpücüklere boğuyorum onu.

dün naptı biliyo musunuz kucağıma aldım bana konuşup birşeyler söylüyor. yani şikayet ediyor. dedim eşime bak şikayet ediyor diye. beni görünce uykuyu filan unuttu kuzucum. :emir_bebek:

ayyy canım benim yaaa oda özlemiştir seni :KK53::KK53::KK53:

canım dualarım seninle bana bak bide eve camera taktırsanmı meloş benim aklım kalır

zuzu kameram var benim. görüntüsü yok ama akşamları rapor verir bana tek tek. :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
kısssssssss anam olcek başında diyorum ya. yok sen unutkan oldun kuzum.

zuzu kameram var benim. görüntüsü yok ama akşamları rapor verir bana tek tek. :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
kısssssssss anam olcek başında diyorum ya. yok sen unutkan oldun kuzum.

kız benim alerjim tozdan flan değil troidden kaynaklanıyo
kız ben unutkanlık tedavisi gördüm ya kaç kere dicem:KK9::KK9::KK9::KK9:

speedy sen neler ettin anlat bakalım
aslı sende anlat seninkiyle aran nasıl ama bana kimse sormasın ne olur

X