Zuzu ile keyf-i alem

inşallah çıkarsın izne asloş!
napim canım iyi olmaya çalışıyorum işte.
bugün oğluşum alıp eve gidicem, uyuyunca yemek yapıcam inşallah!:KK1:

uyur böcüğüm merak etme. hiçte aç kalmam yumurta kırarım, makarna yaparım aç kalmam merak etme. :63:

kızlar slm meloş dün çağrı attığında ben hastanedeydim canım dün işe gitmedim bugünde evdeyim alerjiden dolayı dün sabah bir baktım gözlerim şiş arrı sokmuş gibi dudaklarım şişmiş suratım berbat hemen hastaneye gittik annemle tahlil yaptılar hastaneye yatıralım dşiyolar ben istemiyorum daha çok hasta olurum hastanede bugün sonuçlarımı alıcaz ama hala şiş her tarafım kronikleşmiş artık yani çaresi yok geçici ilaçlarla böyle hayatıma devam edicekmişim işe gitmedim ya o kadar huzurluyumki iş yeride beni çok germiş işe gitmedim ama bir yandan da diken üstündeyim ben sık devamsızlık yapan biri değilim bi garibim ama bu işin beni ne kadr yorduğunu anladım ama ne yaparsın o kadar borcum harcım varken dayanmak zorundayım pat diye iş bulunmuyo....

günaydın zuzum. bende şimdi seni çaldıracaktım ki sen aradın.
geçmiş olsun canım. çok üzüldüm canım yaaaa!
herşeyin başı stres zaten. birkaç gün izin alsan evde dinlensen olmaz mı?
iş bulmak zor tabi. borcun olunca işi de bırakamıyorsun. ama sağlıkta önemli.
senin bu alerjin her sene bahar ayında ortaya çıkıyor değil mi?
kışın böyle sorunun yoktu.
inşallah şifanı bulursun canım.

Evet canım genelde bu aylarda azıyo geçen seneden hatırlıyosun dimi yine bu zamanlar olmuştu
ya evet stresliyim hemde çok ama işte kafama göre izin yapayım evde diyemiyorum meloş patron zaten kuduruyodur ya bizim iş çağrı merkezi işte sürekli başlarında durmak zorundasın patron kim işe gelmese inanmıyo zaten dün ağzım gözüm şişmiş işe gittim sırf bekledim halimi görsün diye geldi bir ara sinirli bi şekilde beni çağırdı işle ilgili bağırıp çağırdı halimi görmedi bile yerime gittim ağladım sonra yeter dedim gittim odasına sinirli olduğunuz için söyleyemedim ama dayanamıcam benim halim ordata sırf halimi görün diye geldim ben hastaneye gidicem ddim çıktım gittim

Evet canım genelde bu aylarda azıyo geçen seneden hatırlıyosun dimi yine bu zamanlar olmuştu
ya evet stresliyim hemde çok ama işte kafama göre izin yapayım evde diyemiyorum meloş patron zaten kuduruyodur ya bizim iş çağrı merkezi işte sürekli başlarında durmak zorundasın patron kim işe gelmese inanmıyo zaten dün ağzım gözüm şişmiş işe gittim sırf bekledim halimi görsün diye geldi bir ara sinirli bi şekilde beni çağırdı işle ilgili bağırıp çağırdı halimi görmedi bile yerime gittim ağladım sonra yeter dedim gittim odasına sinirli olduğunuz için söyleyemedim ama dayanamıcam benim halim ordata sırf halimi görün diye geldim ben hastaneye gidicem ddim çıktım gittim

evet canım haıtırlıyorum. patronun ne gıcık adam. hepsi böyle bunların. hasta olmayacaksın, izin yapmayacaksın, hasta olsanda işe geleceksin...
valla iyi yapmışsın, o halde de çalışılır mı?

illa evli olanlarınmı borcu oluyo meloşum

evet evli olmayana borç yapmak yasak! :KK1:

ay ne bileyim ben bekarken borcum yoktu garip geldi. ozaman kredi kartı filan yoktu. olsaydı benimde olurdu borcum.

canım illa evli olan insanın borcu olmaz herkesin belli nedenleri var borç yapması için ben birazdan geliyorum kahvaltı hazırlamışlar bana bir şeyler yiyim gelirim birazdan ilaç içicem kaybolma bi yere

canım illa evli olan insanın borcu olmaz herkesin belli nedenleri var borç yapması için ben birazdan geliyorum kahvaltı hazırlamışlar bana bir şeyler yiyim gelirim birazdan ilaç içicem kaybolma bi yere

tabiki sadece evli olanın borcu olmaz sadece. aman bakma sen bana. uykusuzum arada saçmalarım böyle. çabuk gel. benimde yemek saatim geliyor. bugün aç kalıcam yine.

zuzummm hastamısın cnm:KK59:

kıs asloş yazmış kız okusana. :KK22:
alerjisi var ya dün her yanı şişmiş hastaneye gitmiş.

evet aslım hastayım moralsizim geldim bu arada meloş yaptım kahvaltımı canım istemiyo ya zorla

Hoşgeldin böcük ne yapıyon bacım

sabah işyerınde duvarları sıldım patronla:KK1:sonrda müşterıler geldı cnm
şimdık oturdum ortak yok ortalarda sımdılık rahatım:KK6:sen nöruyon
iştahsızlık varmış hastalıktandır o kendıne dıkkat et
bozma moralını daha cok hasta olursun:KK48:

Kolay gelsin böcükte sen yukarıları okumadın sanırım iştahsızlığım yok

X