Zuzu ile keyf-i alem

günaydın zuzu diyor ve dalıyorum.
nerdesin nan sen kaç gündür he? :KK22::KK22::KK22::KK22::KK22:

yapıcam valla kızdım sana nerdesin bakim hadi çabuk anlat yemek saatim gelecek.
:KK22:

kaç gündür canım sıkkın. pazartesi bakıcı başladı işe. annem çok sevmiş. tesadüf aynı mahallede oturuyorlarmış. kadın çok iyi kendi torunu gibi ilgilendi dedi.
hatta annem yapma dediği halde bütün ütüleri yapıp çamaşırları katlamış.
salı akşamıda işi bıraktı. oğlu annesinin çalışmasını istememiş, kıyameti kopartmış.
kadın istemeyerek ayrıldı.
o akşam tesadüf komşulardan biri bakıcı göndermiş. 31 yaşında, 2 çocuğu var.
bugün başlayacaktı.
cebini bir arayım dedim sabahtan beri kapalı.
sinirlerim tepeme çıktı. annemde cep yok, evde tel yok.
noldu haberim yok, gitti mi gitmedi mi?
eşim eve gidecek birazdan.
gerginim yay gibi!:KK47:

hemen anlatayım günlerdir yine ağzım gözüm şiş gidiyorum işe dr beni endokronoloji bölümüne yönlendirdi bu bölümde her hastanede olmuyo bakırköy hastanesinde var orayada randevu alamıyorum günledir sinir içindeyim babam tanıdık soktu devreye haber bekliyorum....şu an suratım benek benek sabah şişiyo sonra öğlene doğru şişi iniyo

bu arada bugün benimkiyle görüşücem sabah geldi istanbula oturup konuşucaz hafta sonuna kadar burda karışığım vede gerginim meloşum yaaaa

kaç gündür canım sıkkın. pazartesi bakıcı başladı işe. annem çok sevmiş. tesadüf aynı mahallede oturuyorlarmış. kadın çok iyi kendi torunu gibi ilgilendi dedi.
hatta annem yapma dediği halde bütün ütüleri yapıp çamaşırları katlamış.
salı akşamıda işi bıraktı. oğlu annesinin çalışmasını istememiş, kıyameti kopartmış.
kadın istemeyerek ayrıldı.
o akşam tesadüf komşulardan biri bakıcı göndermiş. 31 yaşında, 2 çocuğu var.
bugün başlayacaktı.
cebini bir arayım dedim sabahtan beri kapalı.
sinirlerim tepeme çıktı. annemde cep yok, evde tel yok.
noldu haberim yok, gitti mi gitmedi mi?
eşim eve gidecek birazdan.
gerginim yay gibi!:KK47:

diğer konuyu bılıyomda yuhh yanı ama bal demıştı bu kadını gözum tutmadı dıye:KK9:bıldı
mısafırlerı gelmış olmasın kız:KK60:ayy gülüyom ama kızma hemı
hayrlısı balım yaa üzme kendını

zuzu:KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:

ay seninde bakıcılardan çektiğin nedir meloş yaaaa:KK43:

böcük ne vuruyon nannnn:18:

son dakika haberi veriyorum kadın gelmemiş. eşim evdeydi.
dedim annem sakın kabul etmesin, istemiyorum başkasını bulurumm dedim.ç
şimdi 2 kişi var bakalım haber vericem.
ay bunaldım yaaaaaaa!
böcüğüm bal dedi bildi benimde içimden bir ses olumsuz demişti. bu 2 oldu. elektirk almadığım zaman mutlaka birşey oluyor.

zuzum geçmiş olsun. seninkine kavuşmuşsun gözün aydın. güzelce konuşup sorunları çözün olur mu?
ben yemeğe çıkıcam.
görüşürüz.

ay valla üzüldüm ya hayırlısıyla bir bakıcı bulaydıonız en sağlamından

valla meloş bakalım akşama görüşücez nler olucak bakalım hafta sonuna kadar burda yarında akrabalarının düğünü var hi istemiyorum gitmek

zuzu haydı hayrılısı olsun bol bol çemkır sonra sorun falan kalmıy:KK60:
geçmiş olsun cnm yaa ne zmn düzelcen sen:KK59:

meloş cok şanssızsın o konuda ama bundada bence bı hayır var
ıyı demışsın bu saaten sonra gelenı bende kabul etmezdım
için ısınanı bulursun ınş

birkaç yere haber verdim bakalım. hiç şanslı değilim bu konuda. sinir kadın yaaa sanki ben zorladım gel bak diye. kendi kabul etti, sonrada utanmadan cebini kapatıyor, bide çocuğunu kabul ettim evime. 1 gün 2saat diye. yok insanlar bulup bunuyor. ben anlamıyorum. ben ne şartlarda çalışıyorum. başkası beğenmiyor.

Geldim kızlar böcüküm çemkiriyom zaten sürekli:KK70:saol bacım bakalım akşam neler olucak

birkaç yere haber verdim bakalım. hiç şanslı değilim bu konuda. sinir kadın yaaa sanki ben zorladım gel bak diye. kendi kabul etti, sonrada utanmadan cebini kapatıyor, bide çocuğunu kabul ettim evime. 1 gün 2saat diye. yok insanlar bulup bunuyor. ben anlamıyorum. ben ne şartlarda çalışıyorum. başkası beğenmiyor.

miilet işsızım dıye ağlıyo neden sanıyon
iş beğenmıyor
işçi arayan dolu:KK57:bunuyolar
ben bıle mesleğım olmadığı halde mağazacılık yaptım
ekmek parası dedım

X