Zuzu ile keyf-i alem

zuzu zaten uykusuzum şimdi küt diye gidicem. :84:
senin alerjinin troidden olduğunu biliyorum bebem, ben kendimi diyorum.
sonuçta hastalıklar stresten olmuyor mu? sen dedin ya iş stresi filan. o yüzden troid çıktı demiştin. yani büyükşehirler yaşamak zor, çalışmak zor herşey stres, trafik insanlar vs.
şöyle sahil kasabasında yaşayacaksın. ben bile kaçmak istiyorum buralardan.
bakalım fırsat olucak mı?

Oldukça değişik bir ayakkabı speedy sen zaten farklı şeyleri ilginç şeyleri seviyosun az çok anladım ama güzel beğendim eee artık bizide yazarsın bu şirin pabucun altına:)

zuzu zaten uykusuzum şimdi küt diye gidicem. :84:
senin alerjinin troidden olduğunu biliyorum bebem, ben kendimi diyorum.
sonuçta hastalıklar stresten olmuyor mu? sen dedin ya iş stresi filan. o yüzden troid çıktı demiştin. yani büyükşehirler yaşamak zor, çalışmak zor herşey stres, trafik insanlar vs.
şöyle sahil kasabasında yaşayacaksın. ben bile kaçmak istiyorum buralardan.
bakalım fırsat olucak mı?

canım benim biz ikimizde bugün iyi değiliz leyla gibiyiz birbirimizin dediğinden anlamıyoruz baksana halimize:KK9::KK9::KK9: hadi gel gidek biz bu diyaralardan

speedy gerçekten çok değişik bir model. bu sene dantel ayakkabılar moda.
güle güle giy canım.

kıs büro değiştiriyorum saatim gelmiş geciktim diye çıktım aniden.
diğer tarafta işim oluyor bazen giremiyorum.
pazar anlatırım sana. :KK8:

hayrlı cumalar
dün gelemedım cnm sıkkındı
hala devam edıyor öle olunca gelıp yazasımda olmuo:KK5:

iyi diyelım cnm yaaa ne olsunnn b oş gibiyimmm sen napıyon bakem nasıl oldunn:KK31:

Aynen be canım nasıl olsun idare eder işte biraz daha iyiyim indi şişlerim tekrar haftaya dr gidicem ...ay hiç çalışasım yok ya aslı:)

Aynen be canım nasıl olsun idare eder işte biraz daha iyiyim indi şişlerim tekrar haftaya dr gidicem ...ay hiç çalışasım yok ya aslı:)

aynen zuzum böle işkence gibim yarınıda bi atlataydım 1 hafta kafa dınlıcemm hani insan bazen herseyde sıkılır yorulur ya öleyımm:KK59:

günaydın ve hayırlı cumalar kızlar!
sabah işlerim vardı gelemedim.
böcük hayırdır niye canın sıkkın ki?
asloş az kaldı canım tatile. 1 hafta kafana hiçbirşeu-yi takma ve güzel bir tatil yap.
zuzum şişlerin inmasine sevindim. inşallah bir daha tekrarlamaz canım.

X