Zuzu ile keyf-i alem

evet robot cum.düğün 13 eylül nasipse.gelinlik de dikimde işte.yakası bi düzelecek daha v olacak bi de bi kaç taş işlenecek fln.geneli bu ama .beeenmedin mi :)

evet kına için ne bilim en sondaki model hoşuma gitmedi benim bence dediğim gibi ilk baştaki model çok zarif ve şık ve de sade abartılı şeyleri sevmem ben

allah mutlu mesut etsin ...senin beğenmen önemli olan ...alt tarafı çok güzel de yaka kısmı pek hoşuma gitmedi...neyse nasılsa düzelecekmiş...
nerde olacak düğün ankarada mı

evet ankarada cnm.yakası zaten orada makasla kesilmiş haliii.düzeltecekler inş.zuzum bakarım ztn dahaaaaa sağolun fikirleriniz için

vayy sen gidi çömez gelin seni :roflol:
eski günlerim aklıma geldi birden boshayallersmile

ozzzmm ben sana akşama bende olan arşivimden atarım ne var ne yoksa fikir olur sana kına için falan :)))))

bu ara maşallah diyeyim :) geçen atıştıydık nese gene ben alttan aldım.çünkü yapılması gereken işler vardı
eve sofben için geleceklerini öğrendim bakıma.sora aradım ben sana yemek hazırlıcam diye
bizim evden tava tencere aşırdım annem görmeden evimize gittim sigara böreği sebzeli tavuk bi de salata yaptım 1 saatte
öle barıştık :)

napimmmm yaaaa bi evlenelim ben ona sorcamm.şimdi küs olunca yapılacak işleri yapmıyo.pzr bnm eşyaların taşınması lzm.hık mık ediyodu küs olunca

bak sen fenasın kızım sen valla evlenince iki öper okşarsın yumuşatırsın :))))))))

bak sen fenasın kızım sen valla evlenince iki öper okşarsın yumuşatırsın :))))))))

ya ama öle deme yaaaaaaaaa hep ben alttan alıyorum yaaaaaaa biliyo onu da üstüme çok geliyo bazen.bu huyumu sevmiyorum çünkü küs kalamıyorum bakalımmmmmalsanaalsanasmile

kızçeler ben 3 gün yokum. salı günü gelicem.
bayram nedeniyle pazartesi günü tatil yup piiiiiiiiiiiiiiiiiii! sositososito

yaaaaaaaaaaaaaaa ne güzelll bu arada meloş aklıma geldi senin prens şimdi yay burcu olacak haaaaaaaaa nasipse.fenadır yay erkeği :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…