Zuzu ile keyf-i alem

ozy ikimizde çalışıyoruz ama eşimin ailesi biz evlenirken bir iğne yapmadığı için eşyalarımızı kendimiz alıp borç ödedik.
eşim ilk çalıştığı yerde çok iyi maaş alıyordu sonra işten çıkarıldı ve girdiği diğer yarlerden memnun kalmadı. çok çalıştırdılar, sigorta yapmadılar.
abim dükkan açtı (eşim kuaför) eşim para koyamadığı halde onu ortak yaptı. dükkanın a dan z ye her gideri 2 ye bölündü.
sonra abim baktı fazla bir geitiri yok (sabretseydi düzelecekti) karısınında lafına bakarak eşime bir sürü şey dedi. en son karısı eşime terbiyesizlik yaptı ve eşimde anahtarı atıp çıktı.
3 ay işsiz kaldı. bir yere girdi orada da bir sürü haksızlık yapıldı parasının üstüne yatmaya çalıştılar.
sonra şans eseri şimdiki çalıştığı kişi eşimi arayıp gel beraber çalışalım demiş.
eve çok yakın iyi oldu ama şu aralar işle çok durgun. yüzdelikle çalışıyor. iş olursa para alıyor.
bende asgari ücret alıyorum. ancak evi döndürüyoruz.
zaten birşey yapacakalrını sanmıyorum. sağolsun annem yapıyor ama eşim bu şekilde davranmalarına
çok içerliyor
.

jean sen yaşlandıysan ben öleyim yaaaa.....
meloş canım erkek sonuçt tabiki içerler hangi erkeğin hoşuna gider .....

robot sen hala zevkine mi kilo veriyorsun bakayım? alsanaalsanasmile
funda suyu içtim yine ay içince ağzım sigara içmiş gibi kokuyor iştah kesti galiba bu meret

çok haklısın melodicim.umarım yanlış anlamamışsındır sorumu.ama işte ne yazık ki herşey para.tam okurken aa ne güzel abin destek olmuş diyordum ama gene araya fesat sokulmuş üzüldüm ama siz çok iyi yüreklisiniz bence.herşey yoluna girer.bebiş kısmetiyle gelir ben inanıyorum.Allah yardımcınız olsun

robot sen hala zevkine mi kilo veriyorsun bakayım? alsanaalsanasmile
funda suyu içtim yine ay içince ağzım sigara içmiş gibi kokuyor iştah kesti galiba bu meret

yok vermiyorum ..ticker kalmış öyle kaydirigubbakcemile3
ramazanda deli danalar ,kıtlıktan çıkmışlar gibi yedim valla..
yediğim tatlıların böreklerin etlerin haddi hesabı yok ..
pis boğaz oldum resmen ..
bırak kilo almayı vermişim ...
nasıl oldu ben de anlamadım ..kaydirigubbakcemile3

tanıdıkla kardeşle akrabayla iş yapılmıyo canım babamda kardeşiyle zamanında yapmıştı olmadı

başını okurken diyordum tam tosuna göre olmuşsun :jeyyar:
fekat sonunu okuyunca hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…