Zuzu ile keyf-i alem

bugün akşam anneme gidiyorum evde yemeğimde var rahatım.
zuzum dün sana soru soracaktım gimişsin.
dün bir sürü biberim arttı. haftasonu onları doldursam buzluğa atsam olur mu?
çiğ mi atayım pişirip mi?
hazır yemeğim olur.

bende birazdan dışarı çıkcam bankada görüşmem var kızlar girerim sonra

:ecrin_bebek:ne görüşmesi zuzu bankacımı olcen loo

evet canım bankacı olucam müdürlükten sıkıldım:)))))))))))))))))
yok ulen bankada işle ilgili görüşmelerim varrrr biraz da ziyaret arada banka ziyaretleri yaparım.bankacılarla aram iyidir severler beni:)

zuzuuuuuuuuuuu ve kızlarrrrrrrrrrr gelin saçı nası sizce bunlar.kararsızım yaaa dağınık mı olsa böle derli toplu mu olsa saçım siyah zuzum bu arada sen gördün beni hangisi yakışır
[/url][/IMG]
[/url][/IMG]
[/url][/IMG]

bu kına için
[/url][/IMG]

en baştaki model güzel bence kesinlike çok severim bu tarz topuzu ozzymmm

Son düzenleme:
dimi dağınıktan ziyade bu böle sıkı sıkı daha iyi gibi..bnm de kafama yattı
kına da şu açık dalgalı nasıl olur.acaba maşalı ama yandan mı yapsam ki?

evet en sondaki kına için uygun ozzcmmmm ama dediğim gibi yüzüne ve düğün için en baştaki model derim ben

onu kına için düşündüm ama güzel demi robot
yorum da süpermiş yalnız gerçekten bi sorunu var sanırım annesi de sakat diyomuş ya bayanssulusmile

robot arkadaşım olur musun :) albüm var orda tipsiz çıkmışım ama idare et gelinlikli halimmm :)

tabiki karar yine senin ama bana sorduğun için fikrim ve düşüncem ilk baştaki topuz kesinlikle dağınık saç kına için olabilir ama yinede başka modellere bak derim

gördm seni oz i... suratın çok belli değil ama yuvarlak bir suratın var sanırım ..ikinci model bence sana ii gider ..ilk modeli beğenmedim ben ..çok basit bir saç şekli ..
gelinliğin miresimdeki ..kesin aldın yani ...düğün ne zaman

kına için mi bakim öle açık olmasın mı sence?ya da yandan toplatim diorum kınada.ama böle sıkı bi topuz olsun düğün için oona karrar verdim öle modellere bakim ben daha

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…