Zuzu ile keyf-i alem

yay burcu niye fena yaw korkutmayın beni.
o fenaysa bende otoriterim. ve aslanım.

yaaa ne fenası kız ben ozzzy fena dedimmm...
kız bayrama daha var ala ala meloşş

ne dionuz lennnnn zuzu bana fena dedi o ayrı
ben yay burcuyum da meloşşşşş yay burcu erkeği de ileride yaniii kızlarla fln fena olur.yay kadını erkeği bazı yönlerde farkldır.çok neşeli kıpır kıpır böle sportfi flndır.ama çok kız üzer dedim

ne sorun varsa ne problem varsa aslan burcundadır:)))))))) meloş dimi kız:)

en GÜÇLÜ ve en sorunlu burç ASLANNNNNNNNN

en sorunlu olduğu doğru da en güçlü derken ?

melodi yay burcunun özgürlüğüne düşkün olmasını çok seviyorum ..
ben başakım ama beni bu özelliğimden dolayı yaya benzetirler hep ...

burçlar arasında güçlü burçtur ve karşındaki insanı güçlü sever en belirgin özelliğidir karşındakini güçlü istemesi

burçlar arasında güçlü burçtur ve karşındaki insanı güçlü sever en belirgin özelliğidir karşındakini güçlü istemesi

nasıl bir cümle bu yaa akannehir hiç bir şey anlamadım valla.
çok güçlü
güçlü sever
karşındakini güçlü ister...
bumu ..
eğer buysa bunun en güçlü burç olma ile ne alakası var onu da anlamadım akannehir

zuzu 30 ağustos bayramından bahsediyorum.
pazartesi tatil.
ozy kızları üzerse bende onu üzerim.
evet aslan güçlüdür!

ay robot! akannehir
aslan güçlü bir burç olduğu için karşısındaki erkeğinde güçlü olmasını ister.
pısırık erkekleri sevmez.
benim kociş güçlüdür mesela!
tam aradığım özellikte. :asigim:

yay evet özgürlüğüne düşkündürr.bölee canlı heyecanldır.patavatsızlıkları vardır napem içimden geçeni söliyiveriyorum bazennn :)
prens de prensesleri üzmez inş :)

bizim aileye bak
anne aslan
baba koç
oğluş yay
2 inatçı 1 patavatsız.

ya her anlamda güçlüdür işte yaaaa....
meloş oh valla kopardın izini yine

yok zuzum koparmadım ben herkese tatil.
asıl bayram haftası izin alıp tatille birleştirsem süper olur ama çok zor.

evet öyleyim ...ama izinler evde geçiyor bu sene o ayrı ...bayram haftası da misafirim glecek..
sinir oluyorum evde geçirilen izineya ne yapalım bu sene öyle denk geldi
izin deyince al sana tipik başak burcunun tatilden anladığı .
ne kadar da cuk yani ...aynı ben..

Başak, zeki, entelektüel, iletişimci, enerjik ve aynı zamanda üretici bir burçtur. Onun en son isteyeceği sırt üstü uzanarak hiç bir şey yapmadan geçireceği bir tatil olacaktır. Başak insanı hareket ve heyecan aramaktadır. Keşif ve araştırma duygusunu tatmin edeceği yeni yerler ona heyecan verir.

Gideceği yer ile ilgili ne kadar çok bilgi toplayıp hazırlık yaparsa, gittiği zaman o kadar çok mutlu olur. En uygun fiyatlı tur ve otelleri araştıracak, eğer yabancı bir ülkeye gidiyorsa o ülkenin dilini biraz öğrenecek, kültürü hakkında bilgi toplayacak, ön hazırlıkların hepsini eksiksiz yapacaktır.
Sağlığına düşkün Başak burcu, uzak ülkelere gidemiyorsa, yakınlardaki kaplıca, sağlık çiftlikleri gibi yerlere giderek yenilenebilir. Buralarda egzersiz yapacak, doğa içinde yürüyecek, masaj, sauna, çamur, parafin maskeleri ile baştan aşağı temizlenecek, arınacak, dinlenecek ve kendini harika hissedecektir. Bu şekilde Başak insanı yavaşlayacak ve yerinde durabilecektir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…