Zuzu ile keyf-i alem

aynı benim durumum meloş bakalım bende onu istanbulda getirince öle diceklermi:))))))))))))))

ozy bravo kayınvalidene. gerçekten bir fedakarlık.
bunalrı pes ettirmek için mi yaptı diye düşünüyorum ama bizi hiçbirşey yıldırmaz.
oğlunun çeyizine 1 çift çorap, havlu, çamaşır hiçbirşey koymamış düşün.
kendi anneliğinden utansın.
benim annem bile babamın eve aldığı çoraplardan kenera ayırmış.
evlenirken koydu çeyizime.
ve bir köşesinde mutlaka yeni çorabı çamaşırı vardır.
benimde evimde vardır çekmecemde.

bizde de öle,
annem çekmecelerimizde hepimizin kullanılmamış birer iç çamaşırı birer çorap bıraktırır.
hani yaşıtlarımız veya her hangi biri gelince onlara yeni giyilmemiş vermek için.

mesela bizim almancılar her sene gelirler paramız yok paramız yok ama evlerini görün triplex her şeyleri var öyle bir anlatıyolarki utanmasam çıkartıp para veresim geliyo

robot girdim kpss ye 80 civarı aldım bakalımm bekleyeceğim kadro fln ilk atama olmaz ama .bi de kpss de kopya fln iddiaları var.işler karışık bilemedim :S

robot girdim kpss ye 80 civarı aldım bakalımm bekleyeceğim kadro fln ilk atama olmaz ama .bi de kpss de kopya fln iddiaları var.işler karışık bilemedim :S

ben de 80 civarı aldım kaydirigubbakcemile3 evet karışık biraz o iş ..bakalım ne olacak ...iptal edilirse tekrar mı girilecek acep ..hiç uğraşamam bir daha yaa:umursamaz:

Allah sabır versin Meloş
insanlar kendini acındırmaktan hoşlanıyor nedense
fitre ve zekatları onlara mı verelim neyi istiyorlar ki

veriyorlardır köyde belki.

aynı benim durumum meloş bakalım bende onu istanbulda getirince öle diceklermi:))))))))))))))

sanmam bunlar emsali az bulunur örnek.

bizde de öle,
annem çekmecelerimizde hepimizin kullanılmamış birer iç çamaşırı birer çorap bıraktırır.
hani yaşıtlarımız veya her hangi biri gelince onlara yeni giyilmemiş vermek için.

birde misafirliğe giderken bayramda filan yeni temiz giymek için.

mesela bizim almancılar her sene gelirler paramız yok paramız yok ama evlerini görün triplex her şeyleri var öyle bir anlatıyolarki utanmasam çıkartıp para veresim geliyo

cimri almanlar.

ne bilem robot sorular sızdırıldıysa hepsini full yapan mallar kdr akıllıık(!) edip 3 5 yaanlış yapan da vardır.nası anlaşılacak bilmiyorun

valla belli olmaz orası meloş şimdiden bişey demiyorum evlenişnce ortaya çıkıcak görücezzzzzzzzzzz

ne diyecek çok sinirlendi tabi. faceden alıp kendi telefonuna yüklemiş.
niye bana böyle yapıyorlar diye içerliyor.
sıkıntıdan kolunda 2 tane sivilce çıkmış kocaman.
ne kadar teselli etsemde koyuyor.
düşün benim annem bebek için birşeyler yapıyor ne kadar dokunuyordur.
bakalım gidince ne yapacaklar?

melodicim yanlış anlamazsan bişi sorcam.eşin ne iş yapıyo.yani ikiniz de çalışıyorsunuz anlaşılan.bu cimri anneye ihtiyaç çok mu? muhakkak para kimseye yetmiyor ama.eşin de üüzlüyrdur muhakkak.ama insanın ne halleri varsa görsünler diyesi geliyor.lanet olsun sizin paranıza diyebilecek maddi durumunuz yok mu?

meloşum tabi ya sinirlenmezmi kendi ailesi....ya diyorum yaaa geçen yaz benimkinin annesiyle sürtüştük bu ist-izmir konusunda valla derler evlenince ama bilmiyprım......
dur be hemen evlenmedik herhalde:)))))))

bence ne istanbul ne izmir gidin başka yere kimse diyemez bişey
bazen istanbulda ömür çürütüyoruz gibi geliyor bana
gezmek için çok hoş biyer
aklımda karadeniz var nedense istiyorum oraları
zaman bi netleşsin çılgınlık yapabilirim

ya jean öyle dediğin gibi olmuyo işte ben izmiri istemiyorum daha öncede demiştim gezmek için güzel ama yaşamak istemiyorum bu benim fikrim onlarada söyledim ama iş ciddiye binince bakalım neler olucak

X