Sivilceli Ciltler Zoretanin Kullananlar buraya ! (roaccutane ile aynı etkide ilaç)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
zoretanin tedavi sürecinde cildi kurutuyor hatta herkeste oluyor mu bilmiyorum ama saçlarım da günlerdir yağlanmıyor mesela ama direkt ciltteki ya da saçtaki yağlanma problemi için alınacak bir ilaç olduğunu sanmıyorum

tam 7 ay kullandım ilk 2 ay felaket bir agresiflik sinir yaptı bende daha sonra insan kendını kontrol etmesını öğrenıyor :)) ilaç bittikten bir kaç ay sonra gözlerimde sorun çıktı ilaç bende göz kuruluğu yapmış düşünün ne kadar etkili! bunuda suni gözyaşıyla günde bir kaç kere kullanarak atlattım ama şuan cildim felaket kuru sıcak bır ortama girince kızarıyorum yada çok soğuk olunca aynı şekilde.
güneşe çıktığımda mutlaka 50 faktör sürerek çıkıyorum tüm yaz boyunca... çünkü zaten hassas olan cilt ilaçdan sonra daha hassas olduğu için çok iyi korumak gerekiyor yoksa leke oluyor hemde anında boş bırakmaya gelmıyor :/ bu ilacı kullanırken gerçekten sorunlu bir cilte sahıp olanlar kullanmalı 1-2 sivilce yuzunden piskolojınızı bozmayın

ciltte,saçta yağlanma ve akne sorunu var akne için tetradox kullandım 9 ay boyunca 1 ay önce bıraktım tetradoxu tekrar sivilceler çıkmaya başladı o yüzden doktoruma bu zoretanin i vermesini isteyeceğim..

Son düzenleme:
Benimde 1. Ayım haftaya salı biticek bende eğer bu ilaca başlayacak birileri varsa ilacın bana yaptığı etkilerden bahsetmek istiyorum . İlk olarak şunu söyleyeyim herkes bir çok yan etki sayıyor ( yüz kuruması burun kanaması vb) bunların hepsi sizde çıkıcak diye bir şey yok. İkincisi o kadar korkulucak bi ilaçda deil . Bu ilaç insanın bünyesine ve yapısına bağlı olarak herkeste farklı yan etkiler yapabilir . Benim de herkeste olduğu gibi dudağım ve yüzüm kurudu ama abartılıcak gibi de değildi. Yüzümde yine herkeste olduğu gibi derinin altındaki sivilceleri çıkartıyor. İlk baslarda gözde yanna ve yüz kaşıntısı ve özellikle ben saç kaşıntısı yaptı ama daha sonradan geçiyor. Siyah noktalara da iyi geldi bende açıkçası . Ben 30+10. Kullanıyorum tavsiyem bu ilacı kullanırken yağlı yiyecek yemeyin çünkü kolestırolu artıyormuş . İnşallah bu ilaçtan sonra yuzlerimiz bebek gibi olurr 😊. Herkese sabır diliyorumm inşallah yardımım dokunur ☺️

Slmm bnmde dün 1. Ayım bitti . Dediğin gibi herkeste aynı etkiyî yapmıyo mesela bnm yüxümde söylenîldği gbi vık sîvilce cıkmadı 4-5 tane falan cıktı hatta şöyle söylim normalde daha cok cıkardı👍sadece dudak, yüz kuruması yaptı . Ve ilk 15 gün saçlarım döküldü ama sonra azaldı. Şimdi 2. Aya girdim olumlu düşünüp internetteki safsataları düşünmüyorum. Sende olumlu düşün 5 ay sonra evrimimizi tamamlayıp devrimimizi yapıcaz inşallah🚩🚩🙋

Ben bunalimin dibine vurmus durumdayim. yuzum ilaca basladigimdan cok daha berbat bi halde. 2 aydir kullaniyorum. daha onceki kullandigimda boyle olmamisti. canim cok aciyo yuzumu yikarken gece yastigima deyip patliyo yorganim fln kan oluyo. cok korkunc. Lekelerimin gececegine dair umudumu da kaybettim aynaya baktikca agliyorum. Zor bir dert ya. Kendimi cok cirkin hissediyorum. Cildi puruzsuz olan insanlar ne kadar sansli..

65 kiloyum günlük doktor 20+20 olarak zoretanin ve dudaklar içinde hametan yazdı ilacı kullanmaya yarın başlayacağım umarım sivilcelerden ve yağlanmadan kurtulurum

arkadaşlar bu ilaca başlamayı düşünüyorum saçımda ve yüzümde aşırı yağlanma var bu ilaç ciltteki - saçtaki yağlanmayı yok ediyor mu ?

çiltteki yağı da saçdaki yağı da yok ediyor, 1 hafta yıkanmasa bile saç yağlanmıyor bildiğin çalı süpürgesi aynı.

65 kiloyum günlük doktor 20+20 olarak zoretanin ve dudaklar içinde hametan yazdı ilacı kullanmaya yarın başlayacağım umarım sivilcelerden ve yağlanmadan kurtulurum

sivilcelerden de yağlanmadan da kurtulursun öyle abartıldığı gibi yan etkisi yok.dudak ve saç kuruluğu dışında.

ciltte,saçta yağlanma ve akne sorunu var akne için tetradox kullandım 9 ay boyunca 1 ay önce bıraktım tetradoxu tekrar sivilceler çıkmaya başladı o yüzden doktoruma bu zoretanin i vermesini isteyeceğim..

Ben de ayni sebeplerden tedaviye basladim ve umarim ise yarar. suan 26. gunumdeyim. gunde 40 mg accutane kullaniyorum (ayni ilac, isim farkli).

Her gun yikamak zorunda kaldigim saclarimi, artik 3-4 gunde bir yikiyorum!! saclarim biraz kendine geldi, toparlandi ve parlaklik geldi!!!

suan yuzumdeki her gozenekten komedon fiskiriyorrr!! derinin altindaki butun yag disari cikiyor. Malesef dayanamayip hepsini disari cikartiyorum..

Mutluyum!! 8 yildir suren cilem biraz olsa da hafiflemis durumda..

tek korkum var, tedavi bitince yine cildimin eskisi gibi yagli olmasi!!

benim eşim kullandı bırakalı 3 gun oluyor. bu durumda bn kullanmadıgım ıcın hamılelıkte sıkıntı olmaz demi* cunku bebek planlarımız var ?

Merhaba arkadaşlar benimde 4. ayım bitti. Allaha şükür testler normal önemli olan karaciğer enzimlerimizin durumu... Şuan 22 yaşımdayım 18 de de kullanmıştım bu ilacı doktora sordum 2. kez kullanmanın zararı olmaz mı diye 5. kez verdiğim hastalarım oluyo dedi.. inşallah benim için bu son olur.

bu ilaca başlayanlara tavsiyem dışarıdaki yorumlara kesinlikle kulak tıkamaları yok kısırlık yapıyo yok intihara sürüklüyo öyle olsaydı bu başlıkta toplanan insanlar olmaz sağlık bakanlığı yasaklardı. insanlar araştırmadan yorum yazıp milletin kafasını karıştırıyo.

ya aslında benim öyle sivilceleri kusma gibi bi durumum ilkinde de olmadı şimdi de olmadı direk söndürmeye ve deri altındaki kisti yumuşatmaya başladı.. tabi bu normal mi bilmiyorum herkesinki farklı etkide tabi :)

bebanthol merhem kullanırdım dudaklarım için ama bi doktor o çok parçalıyo fito al dedi hametan kullanan da çok oluyo, fito krem bana iyi geldi en azından sürekli parçalanıp kanamıyo artık..

bi de yüz temizleyici bioderma kullanıyorum ben tonik kullanmama gerek var mı sizce siz kullanıyor musunuz kullanıyorsanız neyi ???

teşekkürler şimdiden.. Allah hepimize kolaylık versin inşallah istediğimiz gibi pürüzsüz yüzlere kavuşuruz biran önce :)

6 gündeyim ciltteki ve saçtaki yağlanma aynı değişiklik yok sivilce kusması başladı sırtımda,ensemde,yüzümde özellikle çene bölgesinde sivilceler çıktı canımıda sıktı bunlar şu kusma dönemi ne kadar sürüyor arkadaşlar ayrıca yüzümde ve ellerimde kızarıklıklar da başladı

Cnm şimdiden cok gecmiş olsun tonik kıllanma cildini yakar biodermanın mavi renkli yıkama jeli var bna onu verdi doktorşimdş aklımda olmadğı daha sonra yazarım .nemlendirici olarakta biodermasebuim hydra kullanıyorum oldukca güzel.

Ayrıca söylediklerine katılıyorum , kmse şu internetteki safsatalara inanıp ilaca baslamayı ertelemesinn😌insanların sizinle konuşurken sivilcelerinize bakmasının ne kadar moral bozucu olduğnuu iyi bilirm . İlaca baslayalı 1,5ay olmasına ragmen bndede kusma yapmadı, sadece dudak kuruması yaptı. Onun dışında 2 günde bir yağlanan saclarım artık sac derimn kuruması sayesinde yağlanmıyo😻💃💃💃🙏

Senin adına sevindim inşallah kurtulucaz bu akne belasından💌💕💃💃😇👸

Arkadasım bünyen hassas belli hemn etksi baslamış. Mutlaka günes koruyucu kullanmalsn ayrıca bol bol su iç kusması cok normal ..cildin ilaca cvp veriyo yüzünü olabildğnce temiz tut ve nemlendir ve en önmlisi sabret🙏

bol su içiyorum,güneşe pek çıkmamaya çalışıyorum yüzümü temiz tutuyorum bu kusma dönemi çok sancılı geçecek bol bol sabır etmek lazım

kızlar merhaba bende roaccutanne da 12.günündeyim 20mg ile başladım şimdilk bir değişiklik yok sadece yüzümde kuruma ve saçımda baya baya kepeklenme dışında. 2 gün önce adet oldum klasik olarak 3-4 tane sivilce çıkardı 2 tane çıktı ve ertesi günde hemen söndü sevindim yani:) umarım ilerleyen günlerde kusma da olmaz.
ben bu tr ilçalar kullanırken hangi güneş kremlerini kullandığınızı/hagisinden memnun kaldığınızı sormak istiyorum???
adanadayım malum hep güneşli.bir de haftasonu erciyesekayağa gideceğim kar soğuğu daha da kötü eder mi acaba cildimi*? daha fazla kurutur gibi geldi :S

Kizlaar acil bi yardimm zerotaninin 2. Ayini yariladim ama ilac ellerimde baya yara yapti ustelik cok fazla burnum kaniyo en son daha demin kanadi ve bu sefer baya kanadi sizce devam ediyimmi bu ilaca cok fazla burnum kaniyo bu gunku 3. Burun kanamam

Merhaba kızlar bu başlığın açıldığı çok iyi olmuş sanırım uzun süredir devam ediyor ben de zoretanin kullanmaya başlayacağım bugün aldım ilacımı bi kaç konu var aklıma takılan yine de ben 56 kiloyum doktor bana 20mg verdi bir sabah bir akşam kullanmam için 25 yaşındayım sizce kiloma göre fazla mı reçetede yazılan yan etkilerde biraz korkuttu açıkcası sivilce problemim nerdeyse 14-15 yaşımdan beri var türlü türlü jel krem kullandım geçmedi artık iz yapmaya başladı bu sefer artık cesaretlenip bu ilacı kullanmak istiyorum şu dönemde ilaç için müsait bir dönemdeyim tavsiyeleriniz nelerdir ilaca yeni başlayanlar ya da önceden kullananlar burdan takip edelim birbirimizi destek olalım yarın başlamayı düşünüyorum ilaca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…