Sivilceli Ciltler Zoretanin Kullananlar buraya ! (roaccutane ile aynı etkide ilaç)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Selam arkadaşlar ben 6. ayımdayım yüzümde hiçbir şey kalmadı sadece çok az iz ama belli bile olmuyor. Fakat benim sormak istediğim bu son ay benim saçım çok dökülmeye başladı ki ben saçlarıma çok önem veren biriyim ve bu beni çok üzüyo acaba sizlerden böyle olan var mı yani ilaçla ilgili sanırım doktorum da öyle dedi sizin oldu mu böyle hiç bunu merak ettim. şimdiden teşekkür ederim

Deriyi kuruttuğu için saç dökülmesi normal aslında bende daha yeni başladım ama saç dökülmesini beklemiyor değilim yani. Benim saçlarım normalde de dökülüyor bi artış görmedim daha ama bakalım.
Sarımsaklı şampuan ya da çam terebenti kullanabilirsin canım en azından dökülmeyi azaltır.

teşekkür ederim cevabın için bende tekrar kontrole gittim geçen gün. yine 30 mg verd, 6 aydır verdiği gibi:s Nezaman geçcek artık bunlar moralim bozuluyo 6 ay oldu aynı dedim, hala cilt altında sertlikler var devam edicez dedi.Sinir olup çıktım bilmiyorum ya hep sabit 30 mg da devam etmesi sinirimi bozuyo bu bana yeterli degil gibi geliyo biraz yükseltse belki daha iyi olur amA yükseltmiyo uzucak ta uzucak gibi görünüyo.işinin ehli bi doktor olsaydı belki de kurtarırdı beni şimdiye kadar

merhabalar 2 ay 24 gündür zoretanin kullanıyorum.Elimin üstünde kırmızı noktacıklar gibi şeyler çıkmıştı ama kendiliğin geçtiler.Bu kırmızı noktaların çıkma amacı ne:) bunları geçirmek için bir şey yapıyor musunuz ve benim saçlarım yağlıkende saç dökülmesi vardı ama bu son 1-2 haftadır aşırı bir dökülme var sizde oldu mu?

bende 3 aydır zoretanin ile aynı etken maddedi olan aknetrenti kullanıyorum ve beni her gören yüzün ne kadar düzelmiş diyor 3-4 ay daha kullanacağım ve mis gibi cildim olacak. tabi dudaklarım testere gibi. varsın olsun o kadar her odada dudak koruyucusu var :)
güneş lekelerim için de gündüz gül suyu sürüyorum gece ve sabah elma sirkesi +maden suyu karışımını pamukla sürüyorum bunu da yaklaşık 5 gündür yapıyorum ve gayet memnunum renginde açılmalar oldu

kırmızı minicik kan pıhtısı gibi değil mi?
bende de var canım onlar. ilaç kullandığım sırada artış gösterdi. üst kolumda var benim.
doktora gösterdim ve artış olduğunu söyledim.
ilaçla alakasız olduğunu, damar genişlemesi, yapısal bir sorun dedi.başka bir doktora da önceden göstermiştim. varisin çok başlangıç hali demişti. yanağımda da var. uzaktan sanki yayladan inen kızlar gibi duruyorum yakından incelenince damar çatlaması olduğu gözüküyor.

güneş kremi kullanmalıymışım, çok kaynar suyla yıkanmamalıymışım. falan filan..

Saç dökülmesi mevsimseldir bence. bende de aşırı saç dökülmesi var.
ama ilaçtan olduğunu düşünmemiştim.

saçlar yağlanmıyor ya ben en çok bu işi sevdim

Arkadaşlar bu ilacı kullananlar denize giremiyor mu yaa???
Tam yaz zamanı yakında denize girmeyi düşünüyorum giremeyecek miyim ??

benim de cıktı kırmızı kabarcıklar elimin üstündeydi basta sonra bilegimde oldu boynumda da biraz var ve cok kasınıyor (

bende de lekeler var ama bunu yapmak bu ilacı kullanırken dogru mu acaba.leke tedavisini ilaç bitiminden 2 ay sonra yapıyorlar hatta :18:

bende de lekeler var ama bunu yapmak bu ilacı kullanırken dogru mu acaba.leke tedavisini ilaç bitiminden 2 ay sonra yapıyorlar hatta :18:

evet doğru diyorsun arkadaşım ama benim kullandığım sirke- soda gülsuyu bunlar doğal şeyler tonik niyetine kullanıyorum . eskiden kapı dışına adım atmazdım fondötensiz şimdi rahatlıkla çıkabiliyorum bu ilaç sayesinde. kimse yarım bırakmasın tedavisini. bende sivilce artışı pek olmadı . ama cildim daha sağlıklı :) üstelik herkesten güzel yorumlar almak çok güzel :)

darısı tüm sivilceli yüzlerin başına

2.ay bitmek üzere benim de

insallah kan sonucların iyi cıkar benimde 3. ayımın bitmesine 9 gün kaldı :) Ama çok umutluyum görenler düzelmeler olmuş diyor tabiki çok iyi değil yine ama en azından sivilcelerin oluşma sayısı azaldı önceden hergün yeni bi tane ile uyanıyordum simdi haftada 1 2 tane çıkıyor ve iltihaplı sivilce çıkmıyor önceden çıkanlar kıpkırmızı oluyordu insan gerçekten kendinden tiksiniyor Sağlığımıza kavusuruz en yakın zamanda insallah :)

inşş canım burda ilgili bir doktor bulamadım ilk ilaca baslarken tahlik yaptı kendi doktorum burdaki ise yapmadan aynı doza devam diyor artık 3. aya girerken yaptıracagım kendi doktorumda.aynen benim de çok az cıkıyor artık sivilce .inşş sende cok gzl sonuclar alırsın hepimiz de :)bende umutluyum senelerce süren bu çile bitecek inş

kızlar yaa benim burnumun yanındaki gözeneklerden(siyah nokta) siyah kıllar çıktı kısa kısa sizdede öyle bişey oldu mu:44:

Bir kaç tane olmuştu benim de ama sonra tamamen temizlendi zaten siyah noktalar.şu an hiç yok 2. ayım 4 gün sonra bitecek

İnsallah canım benim ya :)) Hepimiz bebek gibi olacağız Allahın izniyle bu ilacın cektirdiklerine değecek :) inanıyorum.

Canım bende de var bu ara ben 6. aydayım bu ay başladı aynen aşırı dökülme var çok korkuyorum çekiyorum çekiyorum saç geliyo birkaç tel sürekli doktorum ilacın yaptığını söyledi eğer devam ederse ilacı bitiririz dedi. bir de minoxil diye bir sprey var onu kullanabilrsin dedi ama o da 3-4 hafta dökülmeyi arttırıp sonra etki ediyomuş korktum kullanmadım ben de

kızlar yaa benim burnumun yanındaki gözeneklerden(siyah nokta) siyah kıllar çıktı kısa kısa sizdede öyle bişey oldu mu:44:
Bende de öyle oldu canım ya hatta dayanamadım bugün biraz sıktım ama kırmızı oldu dipleri bıraktım hepsi çıksa da kurtulsam artık ya diken diken duruyor o yüzden dayanamıyorum. Ama düzelme var çok siyah nokta vardı bende...

merhabalar:) ben de her genç kız gibi ergenlik dönemimde sivilcelerimle savaş halindeydim.öyle abartılcak halde olmamasına rağmen tek tük çıkan ama sıktığım için iz bırakan sivilcelerimden ne kürler ne maskeler ne ilaçlar kullandysam da kutulamadım.en son doktorum bu ılacla cıldımı karaciğerden tedavi edeceğimizi söyledi.6 ay kullanacaktım ama cıldım duzelınce 3.ay sonunda kendım bıraktım.bir daha da sıvılce derdım olmadı.ayrıca dıkkatımı ceken baska bır konu da:saçlarım hemen yağlanmasına rağmen bu ilacı kullandıktan sonra 3.günde yağlanmaya başladı.doktorunuzun önerdiği taktirde bence cok ıyı bır ılac.denemekten cekınmeyın,ilk başlarda cildiniz biracık yanıcak ve soyulacak ama sonuç çok iyi.şimdiden geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…