Sivilceli Ciltler Zoretanin Kullananlar buraya ! (roaccutane ile aynı etkide ilaç)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
vayy ilacın aDINI görünce duygulandım nostaljı yaşadım:)
3 yıl önce yaklasık 6 aylık tedavı görmüştüm

Nasıl bir sonuç aldınız peki ? Memnun kaldınız mı? Doktor bana 4 ay kullan dedi ama umarım geçer 4 ayda genelde 6-7 ay kullanan arkadaşlar var.

canımm kesinlikle güneş koruyucu kullanmadan dışarıya çıkma ben ilk başta önemseyip kullanmadım ne olacak yaa falan diye yüzümde kocaman kahverengi lekeler oluştu ilaç tedavim bitti ama lekeler duruyo biraz hafiflediler sadece hala koruyucu kullanıyorum..ben bioderma 50+ kullandım çok memnun kaldım doktorum önermişti la roche posay kullananlarda var onlarda çok memnun kalmışlardı biodermanın fiyatı biraz daha uygun diğerinden. yüzün için de bepanthene verildiyse kullanma bende tüylenme yaptı eczacım dexeryl krem önerdi onu kullandım dudakların içinde kesinlikle blistex med plus ı öneririm daha yeni başladın şimdilik çok kuruma olmaz ama bi süre sonra en iyisi bu bence.ben bütün markları denedim neredeyse en çok bundan memnun kaldım

canımm kesinlikle güneş koruyucu kullanmadan dışarıya çıkma ben ilk başta önemseyip kullanmadım ne olacak yaa falan diye yüzümde kocaman kahverengi lekeler oluştu ilaç tedavim bitti ama lekeler duruyo biraz hafiflediler sadece hala koruyucu kullanıyorum..ben bioderma 50+ kullandım çok memnun kaldım doktorum önermişti la roche posay kullananlarda var onlarda çok memnun kalmışlardı biodermanın fiyatı biraz daha uygun diğerinden. yüzün için de bepanthene verildiyse kullanma bende tüylenme yaptı eczacım dexeryl krem önerdi onu kullandım dudakların içinde kesinlikle blistex med plus ı öneririm daha yeni başladın şimdilik çok kuruma olmaz ama bi süre sonra en iyisi bu bence.ben bütün markları denedim neredeyse en çok bundan memnun kaldım

Tamam canım çok teşekkür ederim bi yere not aldım dışarı çıkınca alayım bunları. Zaten sıcak bölgedeyim erkenden kullanmam lazım güneş kremini.

bioderma 50+ bulamadım canım sebamed 50+ varmış almadım şmdilik sorayım öyle alayım dedim bu nasıl fikri olan var mı arkadaşlar ??

kızlar 10 gündür kullanıyorum zoretanin ilacını dudaklarım o kadar kuruyoki bende dayanamayıp soyuyorum çok kötü oldular nemlendirici felan sürüyorum ama pek etki etmedi, yüzümdede 2-3 tane sivilce çıktı sonra geçti ama hala kırmızılar,, birde benim burnumun üstü soyuluyo bu ilaçtan mı acaba?:26:

Canım benimde ilk burnumun üstü hafif soyuldu daha dudaklarımda çatlama yok ben ilk günden başladım nemlendirici ve krem kullanmaya sende aksatma. Ayrıca benim de yüzüm hep kırmızı duruyor ama yeter ki geçsin her şeye razıyım :) ben 7 gün oldu kullanıyorum ilacı

Canım benimde ilk burnumun üstü hafif soyuldu daha dudaklarımda çatlama yok ben ilk günden başladım nemlendirici ve krem kullanmaya sende aksatma. Ayrıca benim de yüzüm hep kırmızı duruyor ama yeter ki geçsin her şeye razıyım :) ben 6 gün oldu kullanıyorum ilacı

Yüzünüz için bioderma ürünlerini kullanmayım ilerde kılcal damar genişlemesine ve yüzünüzün incelmesine neden oluyomuş aynı şekilde limon içinde kortizon bulunan kremleride sakın kullanmayın !!!

Canım nerden ulaştın bu bilgiye ben bugün güneş kremini sordum eczaneye yoktu almadım zaten ama merak ettim

Yine aynı şekilde burda forumlardan okudum internette baktım öyle söyleniyorr birisi kullanmış yüzünde incelme olmuş kızarmış falan şuan nerdn okuduğumu hatırlamıyorum

yüzündeki kırmızılık nasıl canım sürekli mi var, bende kızarıklık oluşmadı o şekilde, sadece soyulmalar var, dün pudra süreyim dedim sürdükten sonra şok oldum yüzüm kurak çatlak topraklar gibi gözüküyodu hemen sildim, demekki biz farkında olmadan da yüzümüz soyuluyo yoksa yanlış mı düşünüyorum:26:

Evet canım sürekli var özellikle yüzümü yıkadıktan sonra havluyla silince kırmızı oluyor hep. Bi de krem vermişti doktor kuruyan yerlere sür demişti ama ben ilk günden başladım kullanmaya sürdüm yüzüme dokununca hemen kızarıyor yüzüm. Dudaklarım çatlamaya başladı tam olarak her zaman sürüyorum nemlendiriciyi. Yüzünün soyulması normal zaten deriyi incelterek tedavi ediyor sen aksatma krem sür sürekli yatmadan da sür hem yüzüne hem dudaklarına.

Son düzenleme:

doktor bana sadece dudağıma sürmem için krem vermişti ben almadım, vazelin sürüyorum, ama yüzüm için ilacı 1 ay kullan sonra bakalım dedi birde ben zoretanin 10 mg- aknetrent 20 mg kullanıyorum, canımpeki sen sabah akşam zoretanin mi kullanıyosun:26:

Evet canım zoretanin 20 mg kullanıyorum sabah akşam alıyorum. Sabah akşamda yüzüme kremi sürüyorum (hametan yazdı doktor) nemlendiriciyi de günde 5-6 defa kullanıyorum canım ancak zaten dayanmıyor bana.

Evet canım zoretanin 20 mg kullanıyorum sabah akşam alıyorum. Sabah akşamda yüzüme kremi sürüyorum (hametan yazdı doktor) nemlendiriciyi de günde 5-6 defa kullanıyorum canım ancak zaten dayanmıyor bana.

o zaman benim tedavi biraz hafif seninkine göre ama yine de heryerim çok kurudu kollarım kabardı sanki böcek ısırmış gibi kaşıdım farkında olmadan şişti felan uff yaa dudaklarımı hiç söylemiyorum çok fena oldular inş. sonu güzel olur.

senin cildinin ilk durumu nasıldı sivilcelerin yüzeydemi yoksa deri altındamıydı

Evet benim sağ yanağımda çok fazla vardı doktor baktı çok varmış dedi. Bi de bende kaşıntı da vardı kaşıyınca kabarıyordu kırmızı kırmızı oluyordu. İlaçtan sonra sol tarafımda biraz çoğaldı deri altındakiler çıkıyor artık.
İnşallah sonuç güzel olur canım güzel haberler veririz burdan. Ben umutluyum inşallah geçecek artık bıktım valla.

inş. canım yaa bazen korkuyorum cildim daha kötü olacak diye ama umutluyum ve inanıyorumki pişman olmayacağım, buradan birbirimizi haberdar ederiz

inş. canım yaa bazen korkuyorum cildim daha kötü olacak diye ama umutluyum ve inanıyorumki pişman olmayacağım, buradan birbirimizi haberdar ederiz

Daha kötü olmayacak inşallah canım sen rahat ol streste sivilceye neden oluyor. İnşallah düzelir gelişmeleri sürekli yazalım buraya.

canım yüzümü havluyla kuruluyorum demişsin bu ilacı kullanırken zaten cildimiz cok hassas hemen kızarıyor.ben yüzümü yıkayınca kagıt havlu ile suyunu alıyorum sadece öle bastırarak silmiyorum bence havlu kullanmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…