Sivilceli Ciltler Zoretanin Kullananlar buraya ! (roaccutane ile aynı etkide ilaç)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
canım hiç mi düzelme olmadı ki :26:
inşallah sonuç alırsın. hep söylüyorum okuyanlar bilir . benim kuzenime aşırı siyah noktalı ve pintik pintik sivilceleri olmasına rağmen iki günde bir tane içiyordu..

hiç değil aslında oldu biraz ama hala deri altında şişkinliği hissediyorum. mesela adet dönemimde çıkıyo nerdeyse 1 ay o şişkinlik duruyo

bi doktorunu değiştir bence kilona görede uygun ilacın dozu sanırım ben 54 kiloyum 20 ile başladım sonra hep 40la devam ettim..ama peelingin falan bi işe yaramadığına kesinlikle katılıyorum yaramıyo çünkü yarasa bana yarardı :)

doz moz evrelerini geçtim ben tedavim biteli 3.5 ay oldu.hastahanede mi peeling yaptırdınız

doz moz evrelerini geçtim ben tedavim biteli 3.5 ay oldu.hastahanede mi peeling yaptırdınız

dozlar sana değildi canım balsurata yazdım onu :)..yok ben hastanede yaptırmadım peeling. herkesin cilt yapısı farklı tabi belki sende bi işe yarar

dozlar sana değildi canım balsurata yazdım onu :)..yok ben hastanede yaptırmadım peeling. herkesin cilt yapısı farklı tabi belki sende bi işe yarar

pf devlete gitmeyeyim belki sallarlar üzerine düşmezler diye özele gittim okadar zaman para harcadım şimdi bide başka doktormu bulcam.ve bu ilaç en fazla 7 ay kullanılıyo diye biliyorum. benim budurumda sadece 1 ayım kaldı çünkü 6 ay oldu artık bana başka doktora gitsem napıcakki

pf devlete gitmeyeyim belki sallarlar üzerine düşmezler diye özele gittim okadar zaman para harcadım şimdi bide başka doktormu bulcam.ve bu ilaç en fazla 7 ay kullanılıyo diye biliyorum. benim budurumda sadece 1 ayım kaldı çünkü 6 ay oldu artık bana başka doktora gitsem napıcakki

ben altı ay kullandım canım.devlet hastanesine gittim hemde doktorumdan çok çok memnun kaldım çok iyi ilgilendi..altı ayın sonunda bitirir bence ilacı

canım lekelermi duruyo sivilceler mi. eğer lekeler duruyosa ona ilaç bitiminden iki ay sonra falan tekrar tedavi yapıyolar soyucu kremlerle falan

lekeler duruyo ama onlar sorun değil leke ilerde geçer zaten kremlerle fln cilt yenilenir zaten ama benim sivilceler hala tam olarak geçmedi yani böyle suratıma dokunduğum da sivilcenen altında ki şişkinliği hissediyorum iltihap duruyo hala yani.hani bu haplar kesin çözümdü..bi tek bana mı işe yaramadı ya herkes memnun kalmiş:KK43:

lekeler duruyo ama onlar sorun değil leke ilerde geçer zaten kremlerle fln cilt yenilenir zaten ama benim sivilceler hala tam olarak geçmedi yani böyle suratıma dokunduğum da sivilcenen altında ki şişkinliği hissediyorum iltihap duruyo hala yani.hani bu haplar kesin çözümdü..bi tek bana mı işe yaramadı ya herkes memnun kalmiş:KK43:

ayy canım bilmiyorum ki yaa komedon diyolar onlara galiba.. son ay iyi sonuç verir inşallah :KK43:

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle hepinize acil şifalar diliyorum o kadar iyi anlıyorumki sizleri bende bu illetten cok cektim ki halada cekiyorum en son doktor zoretanin verdi bu ilac ilk hafta öldürdü beni mahvetti komple dudaklarım suratım pul pul dökülüyordu yemek yerken ağzımı açamıyordum o derece. Ama sakın korkmayın bir zaman sonra bünye ilaca alısıyor ve zorlanmıyorsunuz benim tam 2 bucuk ay oldu bayagı düzelmeler var yüzümde yanaklarımda hiç sivilce yokken çene bölgesi ve alın bölgesinde çok fazla çıkıyordu bayagı düzelmeler var belki takip eden merak eden arkadaşlarım olur onlar için yazıcam sürekli kan tahlil sonuclarım biraz yüksek cıkıyor ama doktor yinede ilacı bıraktırmıyor zaten bırakmak istemiyorum ilacın bana cok faydası olduguna inanıyorum umarım hepimiz bebek gibi yüzlere sahip oluruz :)

ne güzel deniz :) peki kaç kilosun ve kaç mg kullanıyorsun?bbenim de baslarda briaz sıkıntı oldu sonrasında hep rahatım 54 kiloyum 30 mg kullanıyorum acaba az mı diyorum burdaki doktorum değişti şu an ve pek ilgili değil

ne güzel deniz :) peki kaç kilosun ve kaç mg kullanıyorsun?bbenim de baslarda briaz sıkıntı oldu sonrasında hep rahatım 54 kiloyum 30 mg kullanıyorum acaba az mı diyorum burdaki doktorum değişti şu an ve pek ilgili değil

canım kaç yaşındasın sen bende 54 kiloyum 20 yaşındayım ilk ay 20 ile başladım sonra hep 40 kullandım 5 ay boyunca.. bu arada tedavim bitti ama yüzümde bebek gibi değil delikler duruyor hala ama ne yapalım buna da şükür eskisinden iyidir diyorum..

Hımm.ben 24 yasındayım canım.cok br yan etkisi yok bana doz arttırılsa daha cabuk bitisem keske diyorum, azıcık aceleciyim ben :KK76:

izlerin geçer umarım :KK43:

Hımm.ben 24 yasındayım canım.cok br yan etkisi yok bana doz arttırılsa daha cabuk bitisem keske diyorum, azıcık aceleciyim ben :KK76:

izlerin geçer umarım :KK43:

geçer inşallah canım ya acele etme sabret :)..izler geçmezse gene gel soyucu krem verelim dedi bana doktorum seninde öyle bi tedavi olabilir ilaç bitiminde

evet canım snaırım öyle olacak kremle geçsin de peeling falan zor iş .gerçi daha çook zaman var önümde ben sabırsızım :)))

İnşş tatlım inşş :)

Geçen defa doktora gittiğimde günü dolmadıgından ilaçları alamamıstım ,bugüne randevu almıstım tekrar gittim.Doktor bu dozun bana iyi geldiğini ve aynen devam edeceğimi söyledi.Bende açık kahverengi lekeler var daha önce de söylemiştim bunlar için bir krem yazmanız mümkün mü hani kullansam sorun olur mu dedim hem yüzüm hem de sırtım için,expigment %2 olanını yazdı sadece geceleri lekelerin üstüne sür az az dedi.Bakalım bu gece baslayacağım daha önce kullanan oldu mu bunu?

Zoretanin kullanan arkadaşlar hangi güneş kremini kullanıyorsunuz ? Benim cildim çok olmasa da yağlı gibi ve havalar sıcak nemli bölgede yaşıyorum. Hangi markaları önerirsiniz? Leke oluşmasından çok korkuyorum güneşden korunuyorum hep krem kullanmıyorum diye ama kullanmam lazım artık 5.günümdeyim ilaçta erkenden kontrol altına alayım cildimi. Daha sadece burun üstünde hafif soyulmalar oldu. Yüzümde kırmızı hep.

vayy ilacın aDINI görünce duygulandım nostaljı yaşadım:)
3 yıl önce yaklasık 6 aylık tedavı görmüştüm

X