Sivilceli Ciltler Zoretanin Kullananlar buraya ! (roaccutane ile aynı etkide ilaç)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ben 1 aydır kullanıyorum..bi şeyi merak ettim..bu lekeler dediğiniz sey sivilce kabuk baglıyor kuruyor sonra kabuk cıkınca zemını boyle kırmızı oluyor ya yine..o mudur..yoksa koyu renklı lekeler mi..cunku kocama sıvılceler cıktı bende yan etkı olarak..onlar gecıyor ama kabuk baglaması dusunce altında boyle kırmızı bi deri oluyor..yanmıs gibi..ay anlatabildim sanırım :s

emel evet aynen öyle oluyor canım ne yazık ki bazılarında geçmiyormuş ama bende çok büyük kırmızı izler kalmadı altıncı aya başladım sadece ilk aylarda güneş oruyucu kullanmadığım için yüzümde kahverengi lekeler var ama ilk zamandaki gibi koyu değiller renkleri açılmaya başladı. ilk ayda sivilce çıkması çok normal üzme kendini geçecekler sadece sivilcelerine el vurma birde güneş koruyucu kullanmadan dışarı çıkma..

3 gün oldu başlayalı 14 yaşındayım 20 mg kullanıyorum ama 3 ay sonra liseye başlayacağım 3 ayda ne gibi değişiklikler olur geçtiğim yollardan geçen var mı (

Son düzenleme:
3 gün oldu başlayalı 14 yaşındayım 20 mg kullanıyorum ama 3 ay sonra liseye başlayacağım 3 ayda ne gibi değişiklikler olur geçtiğim yollardan geçen var mı (

ben roaccutane kullanmıştım 2 yıl once, artık morlaşma olmuştu sivilce izlerimde çevremde kimsede bilmiyordu bu yüzden iç umudum yoktu 6 ay kullandım ve hiç eser kalmadı. ilk üç ayda en hafif izler gidiyo benim öyle oldu sonra doktor dozaını artırdı ve 6 ay snunda kullanmam gerek olmadıgını söyledi. ama çok büyük yan etkılerı oldugunu biliyosundur canım her ay tahlilini ol ihmal etme

ayrıca 14 yaşındaymışssın şimdi farkettim aslında cok erken değil mi senin için başka tedavi denediler mi

ayrıca 14 yaşındaymışssın şimdi farkettim aslında cok erken değil mi senin için başka tedavi denediler mi

inan her yolu denedim devlet hastanesinde bisürü kremler yazdılar sabunlar yok maden suyu yok gül suyu sirke pudra ne varsa zaten sivilcelerimin artmasının sebebi de her önüme geleni kullanmam. kendi haline bıraksam da olmuyor cildiyeci bunu uygun gördü düşük dozajda başladık gördüğüme göre 14 yaşında bisürü kullanan var şuan hiç bir yan etkisi yok 5 gündür. dudak kuruması bile yok...

canım ilaca başlamak için keşke kış aylarını bekleseydin yada madem başladın güneş koruyucu sürmeden güneşe asla çıkma yüzünde lekeler kalabilir sonra bide onlarla ugraşmak zorunda kalma yan etkiler bi haftaya kadar kendini gösterir dikkatli olmalısın özellikle yaz aylarında bol bol su içmen gerek süt yoğurt yemeyi ihmal etme kemiklerin daha yeni gelişiyor çünkü dikkatli olman gerek. ilk bir ay yüzünde yeni sivilceler çıkacak cildine göre çok veya az doktor bana ilk üç ay bir şey bekleme demişti ama benim ilk on beş günden sonra yüzüm iyileşmeye başladı. moralini bozma sabırlı ol akışına bırak başka yapacağın birşey yok :)

teşekkür ettim :) dediğin gibi güneş çok önemli bilhassa dikkat ediyorum

sivilcelerimi ellemiyorum da kabuk baglayınca soyuyorum..altı böyle yanmıs büzüşmüş gibi oluyor sonra..gunes kremimi de sürüyorum..off inş iz kalmaz..tesekkür ederim :)

rica ederimm kızlar ilaca ilk başlayınca bi panik oluyor insan bendede olmuştu içini rahatlatacak birşeyler gerekiyor bende sizin içinizi rahatlattıysam ne mutlu bana :)

morvent ne oldu gittin mi dktora bir ilaç krem falan verdi mi izler için.. benimde 5. ayım dolacak haftaya... sanırım bir 15 gün daha kullansam yeterli olacak.. bana ilaç bir bitsin etkisi geçsin az çok geçecek o kırmızılıklar dedi ama bilemedim tabi.. en azından onun için bir tedaviye başlayacaksam kışı bekliyim diye düşünüyorum.. aslında bunlarada razıyım yeterki tekrar çıkmasın şu sivilceler.

yeni başlayan arkadaşlar bence korkmayın.. herkeste etkileri farklı.. açıkçası söylemek gerekirse bende çok tedirgindim başlarda ama korktuğum gibi geçmedi.. eklem ağrıları dışında çok büyük sorunlar yaşamadım.. tabi birde kolestorolüm arttı şuanda dudak kuruluğu dışında bir problemim kalmadı ki başlangıça göre çok iyi oldu yüzüm.. hiç sivilcem kalmadı.. sakın kabukları falan soymayın iz kalıyor yada çok geç iyileşiyor.. zaten cildiniz hassaslaşıyor birazda dikkatli olmakta fayda var.. öyleki ben farkında olmadan bir bakıyorum yüzüm çizilmiş :) hatta şu ara kollarımda yaşıyorum bunu.. nereye değiyorda çiziliyor anlamıyorum bile ( ama büyütülecek şeyler değil merak etmeyin her ay kan tahlili isteyin bence başlarda sonuçlar iyiyse sonradan istemeyebiliyor bazı dktorlar en azından bende öyle oldu ama ben yinede kendim istedim ve kan verdim sonuçta bir ayda değişiklikler olur bunu göz ardı etmeyin derim.. sormak istediğiniz birşey olursa seve seve cevaplandırırım.. herkese geçmiş olsun

cilem doktora gittim 10 gün falan oluyor 6.aya başladım lekeleri sordum ilaç bittikten bir ay sonra tedaviye başlıcaz dedi.yüzümde kahverengi güneş lekeleri oldu ilk ay güneş kremi kullanmamıştım bira hafiflediler ama bakalm tedaviden sonra bitkisel seyler yapabilir miyim diyede sorucam doktora bu gidişimde

anladım canım, doktra gittikten sonra bir öneride bulunursa burayada yaz lütfen.. banada birşey söylerse bende iletirim burdan

ben konu arama özürlüsüyüm sanırım

zerotenin kullananlar başlığını görmediğim için bende ruocutanda takılıyorum.
hoş ikisi amcaoğlu sayılır

arkadaşlar benim tedavimin bitmesinin üstünden 2 ay geçti. Şu anda yüzümde ne bir sivilce kaldı nede yeni oluşan bir sivilce var. Ellerdeki kuruluk vs geçti ama burun kuruluğum devam ediyor. Hala hafif kızarma nöbetleri geçiriyorum. Cildim çok hassaslaştı çok kolay yaralanıyorum ve açılan yaraların izleri mutlaka kalıyor. İştahımda hayli açıldı ama bu ilacı bırakmamdanmı yoksa yeni evlendiğimdenmi bilmiyorum. Bunların haricinde birde hafif tüylendi yüzüm (kaş yaparken göz çıkarıyorduk az daha) neyse ilacı kullanacaklara tavsiyem beklememeleri ve hemen tedaviye başlamalarıdır. Benim kolestrol problemim vardı tedavi sırasında şimdi hepsi normale döndü. Herkes değişimi farketti senin yüzün çok güzelleşti bir nur geldi falan diyolar. O kadar çektiğimize değiyor, geceleri sırt ağrısından uyuyamazdım yatakta dönemezdim ama herşeye değdi. Kurtuldum sivilcelerden. Vakit kaybetmeden başlayın. Sorularınız olursa buradan yada özelden cevap verebilirim. Hepinize benimki gibi bir cilt diliyorum.

kızlar benim sivilce sorunum yüzümde çok yok ama aşırı siyah noktalar ve ergenlikten gelen siyah sivilce izleri var. bu ilaç sivilce izlerini yok ediyor mu? bir de ilacın tedavi süresi bitince siyah noktalar sivilceler tekrar çıkar mı kullananlar bilgilendirebilirler mi?

tedavi %85 oranında tamamen başarılı. bazı insanlarda on yıl sonra 5 yıl sonra tekrarlama oluyormuş. ama tekrarlama olana kadarki kısımda siyah nokta ve sivilce olmuyor.
izleri geçirir mi? izin derinliğine ve ömrüne bağlı bence. çünkü hafif izleri geçiyor. diğerlerini geçirir mi bilmiyorum.

bu arada kızlar ben dün nişanım vardı. heyecandan bir gaflette bulundum ve unuttum,, bıyık bölgemi ağdayla aldılar.
şuan insan içine çıkacak durumda değilim. güldüğüme bakmayın. felaket oldu. bıyıklı kalaydım daha iyiydi
ağdayı sürdüğü tüm bölgem kırmızı ve yanık gibi üstü kabuk bağladı. nişanı bir şekilde fondoten falan ile atlattım.
iki hafta önce lazer yaptırdım(son seanslarım ) bişey olmadı. bacaklarımı ağda ile aldım onda da bişey olmadı amaa yüzüm felaketttt. kesinlikle aklınızda bulunsun
ASLA AĞDA YAPTIRMAYIN.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…