Sivilceli Ciltler Zoretanin Kullananlar buraya ! (roaccutane ile aynı etkide ilaç)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

teşekkürler cevap için. durumunuza da üzüldüm inş kısa sürede iyileşir ben bir şey daha sormak istiyordum. ben epilasyon yaptırıyorum bişey olmadı demişsiniz. bende epilasyon yaptırıyorum fakat yüz bölgesinden de epilasyona gitmek istiyorum acaba yüz bölgesi daha mı hassaslaşıyor bi sorun olur mu sizce?

Arkadaşlar sakın lazer epilasyona gitmeyin ben gittim genitalde kararma bacaklarımda nokta nokta yerleri geçmek bilmedi kolaltım ve göbeğimde herhangi bişi olmadı yüzümede uygulatmıyorum çünkü bitmek bilmiyor (kullanan arkadaşlarımdan biliyorum) benden tavsiye erteleyin bu zaman içerisinde tedavi bittikten sonra kısaltıp öyle gidersiniz bende bıyık kısmını cımbızla halletmeye çalışıyorum yada yavaş yavaş iple :) doktora epilasyon için danışmadan gitmiştim ahh ne yaptın sen dedi bu arada 5 ayın içerisindeyim bildiğiniz bebek yüzü gibi oldu benim izlerim yoktu sonuç güzel olucak gibi doktor öneriyorsa kullanılması gereken bi ilaç bence psikolojiyi bozuyor o sivilce ve siyah noktalar benim yag bezeleri içindi dudak kulak ve burun kuruluğunu sıkca yaşıyorum dudak kurulugum için blistek in lıp brıllıancesini tavsiye ediyorum dudakları nemlendirmesinin yanında o beyaz beyaz görüntüyü götürüyor çünkü pembemsi :) karışık kuruşuk yazdım ama sorularınız olursa bildiğim kadarıyla cevaplamaya çalışırım hımm bide kiloya göre dozu ayarlanıyormuş ben ilk ay 20 ile başladım doktorum zorlamasın seni demişti sonraki 3ay 40 mg alıyorum zoretanin kullandım bu zamana kadar en son ay roaccutane aldım kendi doktoruma gidemedim çeşmedeydim ordaki doktorda çok yiyidi ve sonucun güzel olacak ded etkisini göstermiş bile dedi ikiside aynı değişiklik yapalım dedi bi ayda bunu kullan dedi ama ben bünyem alıştıgından herhalde zoretaninde bu kadar zorlanmamıştım 4gündür roaccutane kullanmama ragmen heryerim daha fazla kurudu ve nefes almakta zorlanır oldum zoretaninde bu kadar olmamıştım mecbur kutuyu bitiricem hepimiz fıstık gibi ciltlere...

Arkadaşlar sakın lazer epilasyona gitmeyin ben gittim genitalde kararma bacaklarımda nokta nokta yerleri geçmek bilmedi kolaltım ve göbeğimde herhangi bişi olmadı yüzümede uygulatmıyorum çünkü bitmek bilmiyor (kullanan arkadaşlarımdan biliyorum) benden tavsiye erteleyin bu zaman içerisinde tedavi bittikten sonra kısaltıp öyle gidersiniz bende bıyık kısmını cımbızla halletmeye çalışıyorum yada yavaş yavaş iple :) doktora epilasyon için danışmadan gitmiştim ahh ne yaptın sen dedi bu arada 5 ayın içerisindeyim bildiğiniz bebek yüzü gibi oldu benim izlerim yoktu sonuç güzel olucak gibi doktor öneriyorsa kullanılması gereken bi ilaç bence psikolojiyi bozuyor o sivilce ve siyah noktalar benim yag bezeleri içindi dudak kulak ve burun kuruluğunu sıkca yaşıyorum dudak kurulugum için blistek in lıp brıllıancesini tavsiye ediyorum dudakları nemlendirmesinin yanında o beyaz beyaz görüntüyü götürüyor çünkü pembemsi :) karışık kuruşuk yazdım ama sorularınız olursa bildiğim kadarıyla cevaplamaya çalışırım hımm bide kiloya göre dozu ayarlanıyormuş ben ilk ay 20 ile başladım doktorum zorlamasın seni demişti sonraki 3ay 40 mg alıyorum zoretanin kullandım bu zamana kadar en son ay roaccutane aldım kendi doktoruma gidemedim çeşmedeydim ordaki doktorda çok yiyidi ve sonucun güzel olacak ded etkisini göstermiş bile dedi ikiside aynı değişiklik yapalım dedi bi ayda bunu kullan dedi ama ben bünyem alıştıgından herhalde zoretaninde bu kadar zorlanmamıştım 4gündür roaccutane kullanmama ragmen heryerim daha fazla kurudu ve nefes almakta zorlanır oldum zoretaninde bu kadar olmamıştım mecbur kutuyu bitiricem hepimiz fıstık gibi ciltlere...

üzüldüm böyle olmasına demek ki gitmememiz gerekiyor teşekkürler cevap için:)

teşekkür ederim. daha iyi bugünlerde. silverdin sürüyorum sürekli. nemli tutsun diye de hematen sürüyorum. çok şükür iyi. umarım kalıcı iz kalmaz

canım buarada doktor kesinlikle gitme lazere dedi. benim son seanslarım olduğu için zaten tüy gibi bişeydi, yok denebilirdi.. acı bile hissetmedim. ondan koltuk altımda birşey olmadı.amaaaa yüz daha hassas. aman dikkat.
zaten bence ilaç tüylenme yapıyor. 5 ay önce sonlandırmıştım lazerimi. tüylerim belirginleşmeye başlamış. sanırım ilaçtan dolayı. lazer işi tedavi sonuna kalmalı bence. hem boşuna gidiliyor gibi oluyor. hemde iz kalma tehlikesi var

çok teşekkür ederim gidemeyeceğiz lazere o zaman aman iz falan kalmasında gitmeyiz

o zaman ki kilonuz kaçtı , kaç mg ve kaç ay kullandınız aacaba?

o zaman kilom 65 civarındaydı ve 30 mg kadar kullanmıştım.1 seneye yakın kullandığımı hatılıyorum.doktorum az az uzun süre kullanmamın daha az vücuduma yan etkisi olacağını söylemişti.O yüzden öyle 50-60mglar kullanmadım.
uzun süre kullandım ama şuan sivilce problemim kalmadı.ama sabırlı olmak çok önemli çünkü ilacı kullanırken tam etkiyi görmüyorsunuz, ilaç bitiyor hatta aradan zaman geçiyor sonra tam etkisini görüyorsunuz.

Bende 55 kiloyum ve 30 mg kullanıyorum.Aslında keske daha fazla kullanabilseydim diyordum ama yazın burda doktorum değişti ve degerleirme bile bakmadı böyle devam ediyoruz dedi. 1 yıl cok uzun bir süre ben bir 6 7 ayda düzelsin istiyordum

Benimde hiç kiloma bakmadan verdi.Bugün 10. günüm of geçmicek gbi hçbr değişiklik yoook ((

kızlaar acil cewap lütfenn şehirdışında oldugum için ilacımı alamadım 1. ayım bitti bugün haftasonuu ilaç içemeyecemm bi sorun olur mu sizcee 2 gün ara wermek zorunda kalanlar war mııı bi problem oldu muu

sorun olmaz ccanım. şöyle düşün kan değerlerinde oynama olsaydı doktor sana 15 gün ara verecekti.

çook teşekkür ederim cewabın için canımm içimii öyle rahatlattın kii şu cuma günü allah gönlüne göre wersin çok sağol

amin canımmmmm=))) sıkıtı yapma. ilacı çok farklı şekilde içmeyi öneren doktorlarda var. mesela iki günde bir öğün içmeyi önerip tedavi sürecini uzatan doktor var. teyzemin oğluna o şekilde tedavi uyguladılar. oda kurtuldu sivilcelerden bizde kurtulucaz inşallah

merhabalar...
yengem zoretanin kullanıyordu 6aydır. fakat hamile kalmasına imkan yokken (polikistik over var ve doktor hamile kalamazsın diyordu) hamile kaldığını öğreniyor. zoretanin gebelikte tehlikeli olduğunu biliyoruz. bu durumda ne yapılabilir..

Doktorun ne dediği daha önemli bu konuda tabi ama aldırması uygun olabilir(Çünkü sakat doğuyor bebekler ya da ölüyor.Roaccutane kullanırken hamile kalan bir annenin haber vardı internette bebek doğmuş fakat cok kötü durumdaydı kafası baya büyük ve yamuktu (Çok üzüldüm gercekten canım allah yardım etsin inş

merhaba arkadaşlar benim artık kaç yıl olduğunu hatırlamıyorum sivilce sorunum demiyorum hayatımın bir parçası olmuşlardı taki zoretanın denilen mucizeyle karşılaşıncaya kadar bu son ayım yedinci ayımdayım günde 30 mg kullanıyorum yüzümü ben bile tanıyamıyorum birgün insanların bana ne güzel cildin var diyeceklerini rüyamda görsem inanmazdım bütün yan etkilerini fazlasıyla yaşadım ama sabır diyorum şu anda özgüvenim tavan yapmış durumda herkeze sağlıklı günler diliyorum hoşçaklın .......

ben şuan 1. ayımı bitirdim sivilce çok fazla yok ama sivilceler geçtikten sonra yüzeysel kırmızı izler kalıyor ve oldukça fazla bunlar geçiyomu peki ? İlk bir kaç ayda neler yaşadınız?

Bende bunu merak ediyorum 2 yıllık sivilce lekerim var onlar da gidecek mi acaba?

2.ayın başındayım ve sivilceler 4 5 gündür cıkmıyor . ilk 2 3 aylık süreçlerini bende merak ediyorum kullananların ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…