Sivilceli Ciltler Zoretanin Kullananlar buraya ! (roaccutane ile aynı etkide ilaç)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
doktora gittim.. kolesterolüm artmsına rağmen ilacı verdi bu kadar artıştan bişi olmaz diyerek hatta 60 mga çıkardı.. yüzüm için krem istedim ama vermedi :KK43: normal nemlendirici sür az yağlı dedi.. o da arada gün aşırı sürme dedi.. yoğun nemlendirici sürdüm dediğimde ise bir daha kullanmamamı, zaten yağı gidermeye çalışıyoruz tekrar yağlandırma dedi doğal olarak :) ama benim yüzüm pütür pütür beyazlıklar var ne yapıcam ya.. iyice kararsız kaldım.. ne alsam içimde şüphe oluşturuyor bepanthene krem kullanıyorum ama o da çok fayda etmiyor.. su bazlı krem alsam herhalde bişi olmaz di mi :18:

60 çok değilmi yahu :44: yağsız nemlendiriciler var onlardan sürebilirsin bence

doktora gittim.. kolesterolüm artmsına rağmen ilacı verdi bu kadar artıştan bişi olmaz diyerek hatta 60 mga çıkardı.. yüzüm için krem istedim ama vermedi :KK43: normal nemlendirici sür az yağlı dedi.. o da arada gün aşırı sürme dedi.. yoğun nemlendirici sürdüm dediğimde ise bir daha kullanmamamı, zaten yağı gidermeye çalışıyoruz tekrar yağlandırma dedi doğal olarak :) ama benim yüzüm pütür pütür beyazlıklar var ne yapıcam ya.. iyice kararsız kaldım.. ne alsam içimde şüphe oluşturuyor bepanthene krem kullanıyorum ama o da çok fayda etmiyor.. su bazlı krem alsam herhalde bişi olmaz di mi :18:

cnm geçmiş olsun öncelikle hepberaber atlatcaz bu zor günlerin sonunda zafer bizim olcak:) yüzündeki pütür beyazlıklar iltihapmı ne anlamadım? bende çok şiddetli kuruma olmuyo ama oldugundada doktor caredolin die nemlendrci werdi çok harika sürüp sürmedgn belli degil kesnlkle tawsiye ederim bepanthene zaten yaglı onu sakın kullanma sivilcen artar su bazlı kullan:KK66:

canım ya sarımsak yağından sonra saçında kaldı mı kokusu bende kullanmayı düşünüyorum ama bu yüzden bir karar veremiyorum..

canım çok da kötü kokmuyor buaralar ewdeyim işe başlamadım yeni mezunum fırsattan istfade ilaçda 4.ayıma geldim ewde oldgmdan yaglarıda rahat kullanıyorum ama sen kokar dersen bikaç yagı karıştrp şampuanına damlar öle kullan kokmaz o şekilde.... ayrıca aktarlarda 10 yag karşımları war saç için kş kirpik için tawsiye ederim..buarada 60 mg a çıkarmş dr sivilce boyutun ne fazlamı? bende kendi istegmle 50 ye çıkarttım biraz zorladı bünyemi ama bunada alıştık:).. 2 ay sonra ewrimimi tamamlayıp dewrimimi yapcam :) umarım bu yaz güzel geçer güzel ciltlermzle pırıllll pırıl...:)

arkadaşlar ben bu ilaçta birinci ayımı bitirdim 2. ayıma girdim ilk ay 30 bu ay 40 a geçtim ama bu ay sürekli geğirme problemim var ayrıca midemden garip sesler geliyor sesli sesli bunun ilaçla ilgisi var mıdır ya da ne yapılmalı ?

ilaçla ilgili çok yan etki duydudm bunu ilk defa duyuyorum bence ilaç senin midene olumsuz etkimiş dokunmuş yada reflü yada herhangi mide rahatszlıgn warsa onu tetiklemiş bence hemen doktoruna danışmalısın

çilem bugün bende gittim doktora..kolesterolün artması ilacı kullanırken normalmiş öyle söyledi bide ben 3.aya başladım bugün artık ilaca ilk başladığım kadar çok kurumuyo yüzüm çünkü bünye alışmaya başlıyomuş ilacın etkisine buymuş sebebi yani o yüzden bende çok krem sürmüyorm artık çünkü cildin ihtiyaç duymuyo.yüzündeki o beyaz noktaalrda ilacın etkisiyle çıkıyo tabi sivilceler gibi bi süre sonra geçecekler bendekiler geçmeye başladı bile bunu kendine hiç sıkıntı yapma bence sadece aynaya fazla bakmamaya çalış :)

birde sabah aldığım 10 mg lik haptan arka arkaya içsem aynı anda 20 mg sayılır mı çünkü bende fazladan 2 tane 10 mglik var 20lik almasam öyle yapsam

çilem bugün bende gittim doktora..kolesterolün artması ilacı kullanırken normalmiş öyle söyledi bide ben 3.aya başladım bugün artık ilaca ilk başladığım kadar çok kurumuyo yüzüm çünkü bünye alışmaya başlıyomuş ilacın etkisine buymuş sebebi yani o yüzden bende çok krem sürmüyorm artık çünkü cildin ihtiyaç duymuyo.yüzündeki o beyaz noktaalrda ilacın etkisiyle çıkıyo tabi sivilceler gibi bi süre sonra geçecekler bendekiler geçmeye başladı bile bunu kendine hiç sıkıntı yapma bence sadece aynaya fazla bakmamaya çalış :)

söylediği beyaz pütürler kapalı komedonlar dimi? tam bela onlar =/

:KK70: ama sivilce, siyah nokta en azından ortadadır görünür ona göre kapatırsın bi şey yaparsın. beyaz noktalar sinsi. yok zannediyorsun sonra güçlü ışıkta bi bakıyorsun :KK43:

amaaan audra kim takar artık onlarıı :) zoretaninle pırıl pırıl cildimiz olacak :):)

amaaan audra kim takar artık onlarıı :) zoretaninle pırıl pırıl cildimiz olacak :):)

bende kapalı komedomlar için kullanıyorum pütür pütür nefret ediyorum küçüldüler ama bazıları iltihaplı sivilceye dönüştü allahtan hepsi sivilce olmadı ozaman mahwoldrdum..çok şükür.. pırıl pırıl olalım yaa saçlarımızı toplayalım allık sürelim nebilim çok istiyorum özeniyorum :KK43:(

aynen bende öyle valla şöylee içim rahat yüzüm nasıl görünüyor acaba diye düşünmeden dışarı çıkmak istiyorumm

nerdeyse 1 yıl geçti benim zoretenin tedavisinin üzerinden, sivilcelerden kurtuldum
tedavi bittikten sonra başlarda yüzümde pembe sivilce lekeleri vardı ama hepsi geçti kızlar
tedavi zorlu geçiyor evt ama meyvesi çok güzel gerçekten
tek gereken sabır...
not: sivilcelerle oynamayın :KK34:
şimdiden geçmiş olsun
:KK12:

ya bazen duş esnasında o iltihaplı sivilceler patlama noktasına gelio su gelincede akıo bende iyice içini boşaltıyorum tekrar çıkmasın die umarım iz kalmaz yara oluo ama sıkmasam içinde iltihap kalmş oluo .. üf walla sıkıldım 4 . ay ama şu yaz iyi geçsin nolur insanların gözlerinin içine baka baka konuşayım

wee zoretaninle 100.günüm:) way be 100gün.. arkadaşlar bişe sorcam sizinde gögüs kafesiniz agrıomu kemige dokundukca ben kemiklerme dokndukca sızı hissedyrm bide yatarken saga sola dönmek kabus

cnm geçmiş olsun öncelikle hepberaber atlatcaz bu zor günlerin sonunda zafer bizim olcak:) yüzündeki pütür beyazlıklar iltihapmı ne anlamadım? bende çok şiddetli kuruma olmuyo ama oldugundada doktor caredolin die nemlendrci werdi çok harika sürüp sürmedgn belli degil kesnlkle tawsiye ederim bepanthene zaten yaglı onu sakın kullanma sivilcen artar su bazlı kullan:KK66:

yok canım soyulur ya yüzün beyaz beyaz olur onları söylüyorum :) gerçi ilk aya göre bu ay biraz daha azaldı soyulmalar neden anlamadım gerçi iyi oldu ama sabahları kalkınca yine oluyor. bende su bazlı kullanıyım dedim.. ve dediğin ilacı bir eczaneye soruyum geçen gittiğimde bepanthen kremini kullan bişi olmaz demişti bende kullanıyorum ama fayda etmiyor demiştim.. bu seferde ceradolini soruyum bakıyım :KK1:

canım çok da kötü kokmuyor buaralar ewdeyim işe başlamadım yeni mezunum fırsattan istfade ilaçda 4.ayıma geldim ewde oldgmdan yaglarıda rahat kullanıyorum ama sen kokar dersen bikaç yagı karıştrp şampuanına damlar öle kullan kokmaz o şekilde.... ayrıca aktarlarda 10 yag karşımları war saç için kş kirpik için tawsiye ederim..buarada 60 mg a çıkarmş dr sivilce boyutun ne fazlamı? bende kendi istegmle 50 ye çıkarttım biraz zorladı bünyemi ama bunada alıştık:).. 2 ay sonra ewrimimi tamamlayıp dewrimimi yapcam :) umarım bu yaz güzel geçer güzel ciltlermzle pırıllll pırıl...:)

evet canım dediğin gibi yaptım kendi üzerimde deneyemedim ilk annemde denedim ne olur ne olmaz okula falan gidiyorum diye kokmadı :KK1: barcelino saç bakım yağı birde ayrıyetten yılan yağı ve sarımsak yağı ekledik koku falan olmadı

bende takmamaya çalışıyorumda yinede hani deniyim bişilerde hiç olmasın istiyorum :) gerçi alıştım artık.. benden bir ay öndesin, hepimiz kurtulcaz inş.

nerdeyse 1 yıl geçti benim zoretenin tedavisinin üzerinden, sivilcelerden kurtuldum
tedavi bittikten sonra başlarda yüzümde pembe sivilce lekeleri vardı ama hepsi geçti kızlar
tedavi zorlu geçiyor evt ama meyvesi çok güzel gerçekten
tek gereken sabır...
not: sivilcelerle oynamayın :KK34:
şimdiden geçmiş olsun
:KK12:

geçsin günler,haftalar :KK1: bizde gelelim o günleree :21:

X