Sivilceli Ciltler Zoretanin Kullananlar buraya ! (roaccutane ile aynı etkide ilaç)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

evet canım haklısın daha yolun başındayım ama dayanıcam bir şekilde :) dediğin gibi yaşasın sivilcesiz günler :))

ayy çok sağol canım ya böyle şeyleri okudukça hah iyiki başlamışım diyorum tez zamanda bizde 6. ayı görelim, su gibi aksın zaman :))

birde ben güneş koruyucu için bir marka istiyorum, hazır gitmişken eczaneye toplanıp gelicem herşeyi :)) doktor babeyi önerdi ama karar veremiyorum. sebamed mi, la roche posay mi, babe mi yada başka bir şey :)

birde ben güneş koruyucu için bir marka istiyorum, hazır gitmişken eczaneye toplanıp gelicem herşeyi :)) doktor babeyi önerdi ama karar veremiyorum. sebamed mi, la roche posay mi, babe mi yada başka bir şey :)
solante spf 50yi öneririm :)

malesef aynı sorun bendede var 5. ayımdayım dediğin gibi aynı şekilde en küçük bişeyde yüzüm domates gibi kızarıyor ama ilaç kullanımı bittikten sonra bu kızarıklıkta geçiyormuş napalım yapacağım başka bişey yok gibi görünüyo

canım oriflame ın essentıals diye bi kremi e vitaminli bana çok iyi geliyor.saçlarım için kullandığım yağda hepsi bir ürün valla saş bakım yağı diye gittim aldım :) aktara öyle söyledim o da verdi yani ama saçlarında şu an dökülme çok oluyorsa çam terebentini yağı var şampuanının içine yarısı döküp karıştır dökülmeleri baya durduruyo

güneşi de pek görmediğim için şimdilik onun için bi kreme başlamadım bende:)

evet duymuştum onu, deniycem mutlaka en kısa zamanda, çok sağol canım bilgiler için :)

canım bu arada netten baktımda bir kaç marka var 50 ml falan olanlar 5 tl.. biraz ucuz geldide acaba iyi değil mi? birde esansı ve yağı var gerçi sen yağ demişsin ama acaba hangisi daha etkili ?

canım ben oriflame kullanıyorum genelde zaten hiç bi şikayetim olmadı indirimdeyse şuan fiyatı uygun bence :) çok büyük birşey değil zaten yinede sen bilirsin bende çok işe yaradı

Merhaba arkadaşlar bende zoretanin kullanmaya başladım ilk ay 30mg ikinci ayımda ise 50mg cıktık ama ikinci ayımın ilk haftalarında yuzumde yanmalar pullanmalar arttı pullar dokuldukçe yerı tahrış oldu pullanmalardan dolayı doktorum bıoderm ın "sebium gel moussant (sıvı jel)" ve "sebum hydra" kremını verdı ama bu dahada kötü yaptı sankı kullanıp kullanmamak arasında gıdıp gelıyorum bunları kullanıpta sonuç alan varmı aranızda acaba

bende 1 haftadır kullanıyorum bu ilacı gecen ay 20sinde regl olmuştum bu ay çok karnım ağrıyor regl sıkıntısı çekiyorum ama olamıyorum sanki 1 haftadır sürekli karnımda sancı var hani yenide kullanmaya başladım benim gibi olan varmı? 1 haftada adet düzenimi bozabilirmi acaba?

arkadaşlar kurumalar falan dışında bir sorun var geçenlerde bir haberde 21 yaşında bir üniversite öğrencisinin kalp krizi sonucu öldüğünü okudum fakat daha sonra otopsi sonucunda uzun süredir roacutone kullandıgı ve şikayetçi oldugunu okudum. hangisi doğru bilmiyorum zaten bu ilaca korkarak başladım bu konu içimi yiyip bitiriyor. roacutone damarlarında incelmeye sebep olmuş ve iç kanama geçirmiş diye duydum inşallah doğru değildir ama gene şüphe insanı yiyip bitiriyor..bendede burun kanaması oluyo burun kanamasınında kılcal damarların çatlamasıyla oldugunu okudum o zaman böyle bir şüphenin gerçeklik payı fazla olmuyormu off

off zaten bu ilacı kullanmak bir dert kullanmamak bir dert ( ama yinede morali yüksek tutmak gerekiyor o kadar sakıncalı olsa yani ölüme kadar gidiyor olsa herhalde bu kadar çok kullanılmazdı diye düşünüyorum. insan hayatı çünkü.. birde kullanım süresini aşmamak lazım, herkesin kilosuna göre kullanması gereken miktar belli.. bunlara dikkat etmek gerekir bence.. şikayetler dikkate alınmalı ve sürekli doktorla irtibat halinde olunmalı.. hepimize geçmiş olsun..

başka yerde okumuştum canım bu durumu evet belki bir hafta kısa gibi gözükebilir ama bazı kişilerde bu mümkün eğer başka bir durumun yoksa büyük ihtimal ilaçtan o düzensizlik..:44:

bende aynı sorunu yaşıyorum. 1 ayım bitti aslında 1 haftadır kullanamadım ilacı. ama 2 defa regl dönemime denk geldi. bende de gecikme oldu. yarı doktora gidicem. etkileyip etkilemeyeceğini sorucam. sana da yazarım buradan.

canım cevap biraz geç oldu ama ben güneş kremi olarak hamilton face everyday spf30...yüz temizleme jeli olarak la roche posay effaclar...nemlendirici olarak bepanthenin krem olanını dudaklarım için yine bepanthenin merhem olanını kullandım.. ayrıca benim ellerimde de çok kuruma oluyordu doktor exipial losyon ve momecon krem verdi..tedavimin bitmesine 9 gün kaldı 6 buçuk aydır cantam seyyar eczane gibi krem vs. ile doluydu ama özenli olmak lazım böyle bir ilacı kullanırken... bu arada kullandığın kişisel bakım ürünlerinin ne denli güvenilir olduğuna bakmak istersen cosdna.com diye ingilizce bir sitede sonuçlarını görebilirsin...özellikle yüz temizleme jelinin parabensiz olmasına dikkat etmeni tavsiye ederim...çok konuştum sabırla bekleyin ilacın sonuşlarını görünce pişman olmazsınız kızlar

başka yerde okumuştum canım bu durumu evet belki bir hafta kısa gibi gözükebilir ama bazı kişilerde bu mümkün eğer başka bir durumun yoksa büyük ihtimal ilaçtan o düzensizlik..:44:

cevabın için teşekkür ederim :) buarada bende dudaklarımda kuruma çene ve alın kısmımda pul pul dökülmeler başladı sürekli sokakta bile dudak koruyucu sürüyorum yoksa inanılmaz kuruyor adette oldum çok şükür sıkıntı yok dudak harici:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…