Zorbalığı şaka sanan kayın aile

Çooooook takıntılısın her söylediklerine niye bu kadar takılıyorsun ki böyle hayat geçmez... bu yaştan sonra onları değiştiremezsin ya aranız bozulacak yada sen he aynen kanka deyip geçeceksin.. sende o şekilde davranmaya çalış yada duymamış gibi yap abartılacak şeyler değil bence
Takıntılı mı? Sadece üslubumu usturubumu bilirim. Toplum içinde insanlarla uğraşmam. Kimsenin üzerinden eğlence yaratmak için kendimi kasıp kimseyi rahatsız etmem. Karşımda da 55 yaşında en azından benim kadar olgunluk gösteren birini istemem çok doğal. Hiçbir şeyden rahatsız olmamak mı takıntısız olmak?

Takıntılı mı? Sadece üslubumu usturubumu bilirim. Toplum içinde insanlarla uğraşmam. Kimsenin üzerinden eğlence yaratmak için kendimi kasıp kimseyi rahatsız etmem. Karşımda da 55 yaşında en azından benim kadar olgunluk gösteren birini istemem çok doğal. Hiçbir şeyden rahatsız olmamak mı takıntısız olmak?
55 yaşında bi kadını degistiremeyecegin gerçeğinin farkındayız ikimizde bence... eşinin annesi kardeşi dediğim gibi ya aran bozulacak yada takilmayip geçeceksin baska seçenek var mi ?? Bunlar senin iş arkadaşın değil okul arkadaşın değil normal arkadaşın değil hayatının her anında olacak insanlar eşinin ailesi.. Katlanamiyorsan tatli bir dille basbasayken uyar rahatsız olduğunu soyleeeeeeee moonthecimmmmmm

55 yaşında bi kadını degistiremeyecegin gerçeğinin farkındayız ikimizde bence... eşinin annesi kardeşi dediğim gibi ya aran bozulacak yada takilmayip geçeceksin baska seçenek var mi ?? Bunlar senin iş arkadaşın değil okul arkadaşın değil normal arkadaşın değil hayatının her anında olacak insanlar eşinin ailesi.. Katlanamiyorsan tatli bir dille basbasayken uyar rahatsız olduğunu soyleeeeeeee moonthecimmmmmm
😂 bu kadar güzel yorumun içinde elbet böyle enteresan gerçeklikten kopuk yorumda olacaktı. 55 yaşındaki insan pekala espri yapmadan durabilir (karakterini tümden değiştir demedim) ama ben zaten görümcem hakkında fikir istemiştim. Arkadaşlar çok güzel tavsiyeler verdi siz olayı anlamadan ortasından girip hiç takmayın. Olayları bu kadar uçta yaşamak da sosyal beceriler bakımından zayıf olduğunuzu gösterir. Her hoşumuza gitmeyen şeyde he diyip geçmiyoruz ya da tüm bağlarımızı koparmıyoruz. Çok ilginç geldi yorumunuz.

X