Zenginlerin, ünlülerin hayatlarına özenme?!?!

Çok iyi yapmissiniz oglunuzda masallah hic şımarık değil ne güzel uyumlu çocuk. Mutluluklar dilerim :)

Sağlık konusunda hak veriyorum, çok şükür ödeme gücünüz de varmış.

Bende olsam dişçiye özele götürürüm çocuğumu, kendimizden kisar, onu eksik bırakmayız her konu da.

Evet malesef, en büyük zorluk kendinize ve sizden farklı düşünüyorsa da eşinize.

Şahsen ben çok yoruluyorum, ilk zamanlar biz mi yetmiyoruz diyordum, şimdi anlıyorum, onun yapiisi böyle, ve istediği hayat şartlarına sahip olmadıkça da mutsuz...
Böyle biriyle ömür geçirmek de zor..

Depresyon ve anksiyeteyi yenmenize çok sevindim . İnsanı yiyip bitiren iki hastalık , ben de bazen iyileşiyorum ama çöküş yaşadığım zamanlar da oluyor . Geçen yıllarda sebeplerim azdı belki de şımarıklıktı ama son yaşadıklarım depresyon ve anksiyetemi tekrar ortaya çıkardı . İnşaallah benim de yenecek sebeplerim olur

Çok iyi yapmissiniz oglunuzda masallah hic şımarık değil ne güzel uyumlu çocuk. Mutluluklar dilerim :)
Teşekkür ederim, gözü birsey de kalmış değil, şükür.
Varken herşey onun,asla kismayiz.
Ama paramız hiç bitmese bile yoku da ogretmeliyiz, boyle böyle oluyor belki de doyumsuzluk

Evet çok şükür var.dis önemli diye hep özele gidiyorum. Belki de sağlık konusunda sadece para çok önemlidir diğer konularda değildir biz ac gözlülük yapiyoruzdur kapitalist toplum işte sokakta yasayan insanlar var. Ben sizin ne demeye çalıştığınızı anladim :/ eşinizle konustunuz mu bu durumdan rahatsız olduğunuzu

Teşekkür ederim, gözü birsey de kalmış değil, şükür.
Varken herşey onun,asla kismayiz.
Ama paramız hiç bitmese bile yoku da ogretmeliyiz, boyle böyle oluyor belki de doyumsuzluk
Ahaha belki de siz bu sekilde güzel egittikten sonra hic ac gözlü olmaz benim kardesim de bisey isterken hep paran var mi diye sorar o geldi aklima

Allahıma ne kadar şükretsem az.
Annem babam hayatta , çocuklarım sağlıklı , gözleri kalmıyor birseyde , kafamızı sokacak bir evimiz de var e daha ne olsun ?

Akıllı telefonun bile var kız şükret boşver ünlüleri

Bak düşününce hiç öyle vay yaşıyor bu hayatı keşke yerinde olsam dediğim bir insan yok. Herkesin derdi kendine göre. Geçenlerde Kennedy'nin torunu intihar etti mesela. 20li yaşlarda nasıl güzel bir kız. Para desen var, popülerlik desen var. Harika bir okulda harika bir eğitim alıyor. Ailesinin her türlü bağlantısı var ileride hangi sektöre girmek isterse yolunu açarlardı ama yine yetmemiş işte mutlu olmasına. Şuan hayatındaki en büyük 50 sorunu çözsen, karşına çıkacak 51. sorun seni yine ilki kadar dertlendirir emin ol. Para senin için bir sorun kaynağı olmasa bile canını sıkan başka birşey bulursun kendine.

Ettiniz tesekkur ederim cevap yazdığınız icin ben de universite okuyorum da kendimi gelistirmeye calisiyorum sizden oneri almak istedim. Hayatta başarılar :)

Sagolun. Sizede başarılar dilerim. Mesleğiniz ne bilmiyorum, ama üniversite zamanını en iyi şekilde değerlendirmeye gayret edin. Dil eğitimi, beden dili kursları, stajlar gibi ekstralara imkan bulsanız muhakkak değerlendirin. Başarılarınızın devamini dilerim

Çok geçmiş olsun. İnşallah en kısa zamanda atlatırsınız. Evet bazen tekrar sarsılabiliyoruz. Öyle durumlarda mümkün oldukça kendinize fazla yüklenmeyin. Küçük adımlar atmanız ve kendinize sevecen yaklasmaniz mühim olan.

Sosyoloji okuyorum ehliyete gidiyorum suan kisin da ing kursuna baslicam :)

Eşim Askerdi iyi kötü maası vardı ama huzur desen sıfır istifa etti hayata sıfırdan başladık Su anda aldıgı ücretin yarısını alıyor inanın huzurum var sükürler olsun Tek mülk saglık

Haýir özenmedim,özenmiyorum."Rüzgari dizginleyen cocuk" adlı gercek hayat hikayesi filmini mutlaka izleyin ,ondan sonra özenmeyeceksiniz zaten.

Yok zaten benimki anlık bir sey. O an bir resimde gördüğümde begeniyorum mesela. Diğer zamanlar aklıma bile gelmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…