Zenginlerin, ünlülerin hayatlarına özenme?!?!

insanın asıl mutluluğu "an"ı bence. nefes alabildiğin zaman şanslısın. ben paraya özenmiyorum. elbette konforlu ve iyi bir hayat isterim ama başkasının konforu sadece geyik muhabbetim olur. elde etmek için çabalamaya inanırım, elimden geleni de yaparım. rızk ne kadarsa Allah onu veriyor bana göre. emeğine göre bollaştırıyor yada darlaştırıyor.
o tarz hayatlardan ziyade mutlu ve huzurlu ailelere özenirim ben ve öyle bir yuva kurma hayaline dalarım hep.

Ben en çok çalışma zorunda olmayanlara özeniyorum
Yani bir işi olmasa bile aylık 10 bin lira geliri olanlara
Yarın sabah kalkıp işe gitmeseler hayatlarında bir şey değişmeyecek olanlara

Zenginlik de insanlar için fakirlik de..

Ele avuç açmayacak kadar geçimim yerinde olsun yeter demişimdir hep.
Lükste gözüm yok, gerçek mutluluğun bunlarla olmayacağını biliyorum.

Hiç bir ünlüyü zengini takip etmiyorum, dünya umurlarinda değil dünyada zenginden çok fakir var su olmayan ülkeler var
Takip etmemek bakmamak sizi daha az yorar.

zenginler diye mutlu olduklarını sanmayın sosyal medya çok büyük bir aldatmaca aslında amaç da bu zaten insanlara zenginliği özendirmek ama zenginliğin de bir bedeli var kimbilir nelerle uğraşıyorlar ne bedeller ödüyorlar onlara sorsan bizim yerimizde olmak isterler

Bende aldigim nefese,sevdiklerimin yaninda olusuna,saglikli olusumuza,inandigim guzel degerlerimin olusuna her zaman her daim sukrederim. Dunyadaki en en en luks seylerin bile bi sonu oldugu icin ve bu isteklerinde asla sonu olmayacagi icin hic ozenmem hayalini dahi kurup kendimi yormam. Mutlu olmak icin milyon tane sebep var. Sukurler olsun..

Çok kısa süreliğine geçiyor bazen. Ama sonra aslında çok zengin olduğumu hatırlıyorum; sağlıklıyım, beni seven bir eşe ve sağlıklı bir evlada sahibim. Evim var, soğukta değilim, çok şükür istediğim şeyleri alabilecek imkanım var. Her şeyden öte bir yudum su... bugün evde su bitmişti, sadece 330 cclik açılmamış bir şişe vardı. Onu da oğluma ayırdım. Evden de çıkıp alamadık. Birkaç saat sadece susuz kaldık yani. Dondurma yedim, üzüm yedim vs ama hiçbiri susuzluğumu gidermedi. Yani kısacası çok şükür çok zenginim :) rabbim elimdekilerle sınamasın beni inşallah

Düşünmeyen yoktur sanırım ,adalet kavramı dünyada pek işlemiyormu diye düşünmemek elde değil ,nimet konusunda her zaman kendinden alttaki insanlara bakıp şükretmek lazım ,yoksa zenginlerin ,ünlülerin hayatlarına gıptayla bakarsak ,önümüzü göremeyiz

Amaç o zaten özendirmek sosyal medyanın başka bir amacı yok Show mekanı

Öyle sürekli buna da şükür modunda biri değilim ama özenmiyorum nedense. Özendiğim bir kadın var ünlü de değil evinde 2 kedisi 1 bebeği var dışarıdan çok mutlu görünüyorlar evi de 2 kedi 1 bebeğe rağmen tertemiz ve düzenli (yardımcısı var büyük ihtimal) işte bu kadına özeniyorum maşallah diyeyim aile kuracaksam böyle olsun isterdim.
Dünya'yı gezenlere özenirdim o heves de kalmadı. Nedense bir bıkkınlık var bende.

Hiçbirinin hayatına özenmiyorum özenmemde
Özenilecek hayatları yok bana göre.... Hamdolsun yuvam eşim çocuğum huzurum varya asıl zenginlik bu. Dünya malına şuanki hayatımı değişmem hamdolsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…