Zayıflıyorum yemin ettim 😐

17177629358715227868275047095974.jpg
no sugar kahvemi de içeyim o yeee

Ben düzenli kullanmıyorum bu ara ama kışın d3 k2, magnezyum kompleksi ve multi vitamin içiyordum 🤓
Şimdi de balık yağı, d3 k2 ve kadınlar için olan bir vitamin kompleksini içiyorum arada 🥹
Heeemm güzel hem dikkatli bakım konusunda 😍pamuk prenses 🌺 ben de bakıyorum tavsiyelere önerilere :)

Heeemm güzel hem dikkatli bakım konusunda 😍pamuk prenses 🌺 ben de bakıyorum tavsiyelere önerilere :)
Kuzum vitamin takviyesi alacaksan mutlaka doktorun versin çünkü her şeyin fazlası zarar biliyorsun 🥰 bana d vitamini ve magnezyumu içmemi doktor söylemişti 🤓 d vitaminim çok düşüktü ama en son kan testimde normal sınıra girmiş 🤓
Temizlik yapmaya gidiyorumm şimdi 🤣Adana sıcaklarında o da kalori yakma yöntemi olabilir mi,biliyorum ev temizliği sayılmaz ama, Adana’dakiler için olmalı :)
Kolay gelsin kuzucum 🌸

Kuzum vitamin takviyesi alacaksan mutlaka doktorun versin çünkü her şeyin fazlası zarar biliyorsun 🥰 bana d vitamini ve magnezyumu içmemi doktor söylemişti 🤓 d vitaminim çok düşüktü ama en son kan testimde normal sınıra girmiş 🤓

Kolay gelsin kuzucum 🌸
Yok kuzum vitamin konusunda biraz hassasım doktor tavsiyesi olmadan kullanamıyorum 🙈 ilaçlarda da öyleyim

Ben de kendimi burda buldum birden bu ben 🙃🤣
Arkadaşlarım burada olduğu için sohbet için gelmiştim, ama diyete bu kadar hızlı geçeceğimi ummuyordum 🥲 Sonuçta profil mesajlarında zibilyon tane şöyle eridim, böyle az yedim mesajları oluyor ama beni hiç motive etmiyor bunlar. Kendi adıma bu durumu şuna bağlıyorum; sevdiklerimin görüşlerine değer verdiğim için kendiliğinden oldu. Okullarda ders olarak okutulsun bu 🫠😄

X