Zayıflıyorum yemin ettim 😐

:KK70:Lezzetlendirmezseniz tabii beğenmezsiniz, sözde diyet topiğinde kebaplar bile dans ettiğine göre yazmam sıkıntı olmaz:))
Yulaf ezmesini bir kase yoğurt içine koyun üzerine sevdiğiniz meyveleri ve biraz ceviz badem ekleyin, kilo sıkıntısı ve alerji yoksa biraz da bal gezdirin bakalım at yemeği mi oluyor :KK70:

O timsah görünümlü şey kovalasın seni, sen bu tembellik ve yeme aşkıyla niye diyet topiği açtın ki😂

Gaza gelirsin de biraz erirsin diye 1,5 metre boyumla yorum yazıyorum kadın da tık yok.
Yürümez, yemeğinden vazgeçmez:KK70:

Bu saate kadar sabah yaptığım kahvaltı, 1 saat sonrasında yediğim kurabiyeyle duruyorum, bol bol su içtim zaten içmezsem ölürüm hava 40 derece.
Henüz evden çıkmadığım için yürüyüş yapamadım ama 30 dakika kadar karın kasları ve bacakları çalıştıracak egzersiz yaptım.

Akşam yemeği için kıymalı bezelye ve pilav yaptım pilavı yoğurtla dengeleyip yiyeceğim ve bol salata tüketirim.
Herkes pilav yiyo ben de yiycem 😐kxjcjx ay napayım Mune bu tembellikle kendi başıma kilo veremiyorum zorbalanmam ve de cezadan korkmam lazım. Ceza bulun diyorum kimsenin umuru değil 🤣 neyse WOMAN WOMAN a güveniyorum jxjjdd

Herkes pilav yiyo ben de yiycem 😐kxjcjx ay napayım Mune bu tembellikle kendi başıma kilo veremiyorum zorbalanmam ve de cezadan korkmam lazım. Ceza bulun diyorum kimsenin umuru değil 🤣 neyse WOMAN WOMAN a güveniyorum jxjjdd
Sana en güzel ceza 20 bin adımlı bir yürüyüş olur yürüyüş yaptığın gün yoğurt yeşillik ve sudan başka bir şey de tüketmeyeceksin, akşama siteye girmeye bile mecalin kalmaz, banlanmaktan beter olursun :KK70:

o da güzel eskiden yediklerime pişman oluyordum ben son 1 aydır sadece tek öğün yiyordum son bu hafta 2 öğin sabah ve öğlen tarzında sabah kahvalrı öğlen sıvı çorba gibi
Biraz protein eklesen, kas kaybetmemek için. Onun dışında bu sistem çok iyi bence, akşamları minimum yemek lazım. (Hiç yemeden yapamayanlar için, mesela ben🫥)

X