Zayıflıyorum yemin ettim 😐

o da güzel eskiden yediklerime pişman oluyordum ben son 1 aydır sadece tek öğün yiyordum son bu hafta 2 öğin sabah ve öğlen tarzında sabah kahvalrı öğlen sıvı çorba gibi
Önemli olan sürdürülebilir bir beslenme alışkanlığı edinmek bence. Çünkü çok açlık da iyi değil bu sefer vücut kendini koruma moduna alıyor. Deneye deneye nasıl bir beslenme biçimi benimseyeceğine kendi karar vermeli insan. Sürekli rejim yapılmaz zaten.

Önemli olan sürdürülebilir bir beslenme alışkanlığı edinmek bence. Çünkü çok açlık da iyi değil bu sefer vücut kendini koruma moduna alıyor. Deneye deneye nasıl bir beslenme biçimi benimseyeceğine kendi karar vermeli insan. Sürekli rejim yapılmaz zaten.
kesinlikle fazla kilomu vereyim düzen kuracağım zaten

Abla biz eşimle sağlıklı beslenelim diye yulaf almıştık 3 senede 1 kaşık yedik, kilerde otura otura tarihi geçti attık 😶 bu kadar lezzetsiz bir şey=yok
:KK70:Lezzetlendirmezseniz tabii beğenmezsiniz, sözde diyet topiğinde kebaplar bile dans ettiğine göre yazmam sıkıntı olmaz:))
Yulaf ezmesini bir kase yoğurt içine koyun üzerine sevdiğiniz meyveleri ve biraz ceviz badem ekleyin, kilo sıkıntısı ve alerji yoksa biraz da bal gezdirin bakalım at yemeği mi oluyor :KK70:

At bile yokluktan yiyo bence, hayvana börek çörek veren mi var?

O timsah görünümlü şey kovalasın seni, sen bu tembellik ve yeme aşkıyla niye diyet topiği açtın ki😂

Gaza gelirsin de biraz erirsin diye 1,5 metre boyumla yorum yazıyorum kadın da tık yok.
Yürümez, yemeğinden vazgeçmez:KK70:

Bu saate kadar sabah yaptığım kahvaltı, 1 saat sonrasında yediğim kurabiyeyle duruyorum, bol bol su içtim zaten içmezsem ölürüm hava 40 derece.
Henüz evden çıkmadığım için yürüyüş yapamadım ama 30 dakika kadar karın kasları ve bacakları çalıştıracak egzersiz yaptım.

Akşam yemeği için kıymalı bezelye ve pilav yaptım pilavı yoğurtla dengeleyip yiyeceğim ve bol salata tüketirim.

X