Zayıflıyorum yemin ettim 😐

30 yaş altı diyet yapmasın ya, yesin içsin keyfine baksın. Yakılıyor bir şekilde. 30dan sonra sıkıntı🥹
Halı saha gibi bir yerde günlük 10 tur yavaş tempoda koşsanız ne kilo kalır ne bişi. Koşmak insanı mükemmel şekilde forma sokuyor. Son 3 yıldır serdim yağ tutmaya başladım

Kızlar azıcık bebe bisküvisi yedim ya sütle sjjfjjsksms neyse olur bugün kalori açığım vardı muhtemelen öğleyi atladığım için ondan oldu, bi daha öğün atlamak yokkk 🫡

Evet ya cidden öyle. Bi defa bi yorumuma kahkaha atıp 10 saniye sonra banladın😐 insan kıyamazdı.
Profilimde kendimi tanımladığım etiketlerimi dikkate almıyorsunuz, geyiğine mi yazdım ben bunları🤣
Etiketleraksi eli maşalı inatçı insafsız mune kara vicdanlı koca çeneli zalim müdire zebellah

Öğle yemeğine eve mi gidiyom? Nerden buldun sulu patatesi🤤 yarın ben de yapıp tek yiyeyim keltoş sulu patitis de yemiyor 😡
Bu kellerin geneli böyle galiba, bendeki de kızartmasını yer haşlamasını yer ama yemek olarak yemez, ki çok severim hele de etli olursa ve acılı olursa, yanında da yoğurt varsa:ruh:

Profilimde kendimi tanımladığım etiketlerimi dikkate almıyorsunuz, geyiğine mi yazdım ben bunları🤣
Etiketleraksi eli maşalı inatçı insafsız mune kara vicdanlı koca çeneli zalim müdire zebellah

Bu kellerin geneli böyle galiba, bendeki de kızartmasını yer haşlamasını yer ama yemek olarak yemez, ki çok severim hele de etli olursa ve acılı olursa, yanında da yoğurt varsa:ruh:
Kelleri geçici süre hayattan banlayabilsen keşke ama ilacın olsa kendininkinden başlardın🥲

X