Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Eş aileleri hep öyle canım benimkiler de al birini vur ötekine. Olumlu bi değişim görseler sırf kıskançlıklarından hiç ses etmezler bönbön bakarlar. Hiç takmamak lazım da başaramıyoruz işte
Canım normalde takan biri değilim ama annem öleli 1 ay oldu acım tazeyken benim morale ihtiyacım varken kalkmış bana bunu söylüyor . Ben iğnelerle ayakta duruyorum sabahlara kadar ağlıyorum bana moral vereceğine beni böyle üzüyorlar . Yüzden büyük değil küçük duruyorum bu arada bi anlık kıskançlıkla söylediği bişey ama acabamı diye takıyo insan

İnşallah spor alışkanlığın devam eder 🥰🙏 baksana ben bi anda pes ettim ama azimle devam etcem 50 kiloya kadar vercem 🙋 beni pes ettiren başka nedenler var yorulduğumu hissettim insanların acımasızlığı yordu yıktı beni . Geçen görümcem kıskançlığından bana yüzümümün yaşımdan büyük gösterdiğini söyledi ister istemez taktım buna
Görümceni ciddiye alma kıskançlıģını nasıl belli edecegini şașırmıș işte😠

Canım normalde takan biri değilim ama annem öleli 1 ay oldu acım tazeyken benim morale ihtiyacım varken kalkmış bana bunu söylüyor . Ben iğnelerle ayakta duruyorum sabahlara kadar ağlıyorum bana moral vereceğine beni böyle üzüyorlar . Yüzden büyük değil küçük duruyorum bu arada bi anlık kıskançlıkla söylediği bişey ama acabamı diye takıyo insan
Kalbi kötü işte empati yoksunu🙄

Geçen hafta tarti yollamamıştın tatildeydin diye en son tabloda 54.100 şuan 54.900 bu durumda 10bin cezali oluyorsun
Processes Processes
Püüü sabah tartılırsın bilsem kesin o civarda çıkardım. 10 bin attım geldim bu arada her zaman yürüdüğüm alan 12.500 adım
+günlük 45 dakka sporumu yaptım

X