Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Ya ona kızıyorum önemli değil de kilo beni gündelik hayatta da çok etkiliyor malesef ben bi de bel fıtığı ameliyatlıyım ve yine güncel fıtığım var zor oluyor Herşey benim için
Hangi ameliyati oldunuz acaba acik mi kapali mi? Fitigim patlamak uzere ameliyat olmayi onerir misiniz? Halihazirda yuruyemiyorum diyebilirim kambur ve yamuk yuruyorum ayagim zorluyor bacagim agriyor. Ameliyattan sonra ne gibi seyler yasadinjz...

Hangi ameliyati oldunuz acaba acik mi kapali mi? Fitigim patlamak uzere ameliyat olmayi onerir misiniz? Halihazirda yuruyemiyorum diyebilirim kambur ve yamuk yuruyorum ayagim zorluyor bacagim agriyor. Ameliyattan sonra ne gibi seyler yasadinjz...
Çok geçmiş olsun sizi çok iyi anlıyorum. Kesinlikle ameliyat olun. Kullanmadığım ilaç iğne kalmadı yarım saat bile ağrı mı kesmiyordu. 2 adım atıyordum gerisi yok belim bir tarafa yamul muştu. Ben devlet hastanesinde ameliyat oldum. Doktoruma dedim ki hocam açık mı olacağım kapalı olacağım ameliyatı açıksa ben özelde olacağım dedim. Oda bana güldü platin takmayacağım vida atmayacağım 1 tane fıtık alacağım 3 cm kesiden gireceğim dedi. Özel hastanelerin çıkardığı saçma sapan bşey dedi. Yani dediğim gibi devlette oldum 2 saat kadar sürdü girmem çıkmam uyanmam.evet kesi yerim de çok küçüktü. Yani açık mı oldun kapalı oldun sorusuna açık veya kapalı diyemiyorum durum bu. Çabuk ayağa kalkıyorsun eskisi gibi değil anltılanlara kulağını tıka. Hangi şehirdesin

Motivasyonu mu kaybettim sanırım yine 86 da kaldım bu gidişle kilolu olarak öleceğim heralde
Güzel şeyler çağırıyoruz, sağlık, mutluluk, huzur, şans, enerji, para, neşe, bolluk, bereket, güçlü ve esnek bir beden, sağlıklı omurga, iyi insanlar, doğru zamanlamalar, bereketli bir ömür, sağlıklı yaş alma ve niceleri… yeniden başlıyoruz. Haydi ya Allah (mehter marşı)

Ankaradayim ve bitmis haldeyim bacagima beton atilmis gibi yine uyuyamadim.. ne kadar oldu ameliyat olali? Ne gibi dezavantaj yasadiniz?

Aşırı gaza geldim ama çokta yorgunum oğlum hasta hiçbşey yemiyor yabancı farklı bir memleketteyim yanlızım diyeti bozuyorum sürekli güncel 85

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…