Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Sen neler yiyon neler yapiyon anlat da biz de yapak ya
farklı bişi değilki aralıklı oruç ile iki öğün yaptım 16/8 ve boll bol spor yürüyüş leslie bide yeşil çay 3lt fix hergün su ekstra bişi yapmadım canım
Nasıl yaptın kız 😆 hellalll🧿🧿
saolassııınn Bllossom Bllossom sen ne durumdasın şuann hiç tartıldın mıı :KK19:
Yok baska yemin edenler de varmis ama bilin bakalım kim konuyu açan degil🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
ivitt :KK70:

farklı bişi değilki aralıklı oruç ile iki öğün yaptım 16/8 ve boll bol spor yürüyüş leslie bide yeşil çay 3lt fix hergün su ekstra bişi yapmadım canım

saolassııınn Bllossom Bllossom sen ne durumdasın şuann hiç tartıldın mıı :KK19:

ivitt :KK70:
Yok kız tartılmadım hala korkudan cıkamam shsjjx bugünden bi düzene gireceğim bakalım😆

ne güzel ben başladığımda 98cm di 84 ancak düştü ama aşırı diyet katı spor ve her gün 3.5 4 lt su içtim evde canım çıkıyordu leslie göbek eritme hareketleri yapcam diye tek başına bu kadar inebilir miydi bilmiyorum su çokk önemli altını çiziyorum aşırı önemli yeşil çay iç spor ve diyet mutlaka hayatında olacak ben aralıklı oruç yapıyorum akşam 6 dan sonra yemeyi bırak baya yardımcı olur diye düşünüyorum ama sadece iğneye güvenip sporsuz susuz ve bol yemeli olurna ne kadar etki eder bilemem ben hatrı sayılır birde para ödeyince boğazı baya tuttum yani su heleki suu
Merhaba, benim de gitmeyen bir göbeğim var ve kurtulmanın yöntemlerini arıyorum. Liposuction ameliyatını araştırdım ancak sonrasındaki süreçe şuan hazır değilim. Lipoliz yöntemi sağlıklı mı? Nerede yaptırabiliriz? Ücreti nedir ve tek sefer mi bir kaç seans mı? Bu yöntemle düz bir karın mümkün mü? Cevap verebilirseniz yol gösterebilirseniz çok sevinirim🙏

Kızlar bende katılmak istiyorum. Kasımda düğün var toparlanmam lazım baya saldım kendimi. Bide gebelik düşünüyorum doktorum azda olsa zayıflaman lazım dedi. İnsülin direncimde var ilaç kullanıyorum biraz zor olacak ama başarıcam inşallah

Kızlar bende katılmak istiyorum. Kasımda düğün var toparlanmam lazım baya saldım kendimi. Bide gebelik düşünüyorum doktorum azda olsa zayıflaman lazım dedi. İnsülin direncimde var ilaç kullanıyorum biraz zor olacak ama başarıcam inşallah
Bende sıkı diyete başlıyorum çünkü bizimde düğün var aynen gebelikte düşünüyorum bugün diyetisyene randevu alcam bakalım

İnsülin direnci için kullandığınız ilaç da zayıflatıyor dikkat ederseniz verirsiniz.. Bende de var insülin direnci ama emzirdiğim için kullanamıyorum

İnsülin direnci için kullandığınız ilaç da zayıflatıyor dikkat ederseniz verirsiniz.. Bende de var insülin direnci ama emzirdiğim için kullanamıyorum
Evet doktorum da aynısını dedi insülini baskıladığı için daha kolay verebilirsin demişti. Topic şuan aktif değil galiba

Evet doktorum da aynısını dedi insülini baskıladığı için daha kolay verebilirsin demişti. Topic şuan aktif değil galiba
Evet tatilde oldukları için pek aktif değillermiş. Bende 1 ay oldu işte ufak tefek dikkat ediyorum kaçamaklarla falan 93 den 85 düştüm 🙂 kaç kilosun şuan

Evet tatilde oldukları için pek aktif değillermiş. Bende 1 ay oldu işte ufak tefek dikkat ediyorum kaçamaklarla falan 93 den 85 düştüm 🙂 kaç kilosun şuan
Vayyyy maşallah baya iyi vermişsin bir ayda. Ben 80 gördüm en son normalde 70ten yukarı çıkmazdım ama son bir senede böyle oldu. Bekarken 48 kiloydum o apayrı bir mevzu😁

X