Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Fala inanma falsiz da kalma işte

Bak ne güzel veriyorsun işte böyle devam
9 aylık bebeğim var emziriyorum uyku problemli bir bebek olduğu için gün bize hiç bitmiyor gece yemelerim vardı midem kazındığı anda elime ne geçti o an hazır ne var onu yiyordum 1 haftadır dikkat ediyorum işte 7 den sonra bşey yemiyorum. Paketli gıda içecekler ekmek tüketmiyorum. 28 yaşındayım benim yaşımdakiler veya benden büyükler yaşımı bilmeden tabi hitap için bana abla diyorlar aşırı zoruma gidiyor

Olm herşeyi bilmiş bu falcı bacı daha ne desin? Belki bekarsın belki 60 yaşındasın, herkese tutmaz ki oğlun olacak demek
İnternetteki öyle her şeyi bilmez ama gerçek hayatta böyle bilenler var ben yıllar önce çay falı diye bı şey duymuştum ama gerçek mi bilemem
Kabus görüyordur kız hain gadın bxbxb hakediyo dedi
Dinle pek arası yok Allah ta onu uyarıyor ama anlamıyor bana diyo ki gece gece kalk oku diyom sen oku bilmiyorum diyo ezberle her şeye aklın eriyo buna mı ermiyor

Bak ne güzel veriyorsun ya ben emzirirken tam ekmek döner yiyordum günde 5 6 öğün yiyordum gece gizli gizli yiyordum ayy kabus gibi

Amin Allah razı olsun Oğlum iyi elhamdülillah uykusuz bir bebek ek gıda tüketmiyor alıyor ağzına yutmuyor(hiç anasına çekmemiş) uğraşıyoruz yani
Allah bağışlasın dişler çıkınca yer hiç üzülme, bi yer bi yemez büyüyüp gider o.
senin imtihanın zordu Ahsen hiç canımı sıkma doğumdan iki sene sonra doğumdan önceki hale ancak geliyor ki insan anca yani oğlanın peşinde koşarken emzirirken o kiloların çoğu gidecek ben öyle 30 kilo verdim durmayacak çünkü o

Kız sen nasıl verdinn o kadar kiloyu hemen yaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…