Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Takipliyorum aslında bildirim gelmiyor. Konuya yazan yok herhalde diye bi girdim 4 sayfa olmuş 😄
Bizim aksimize gebe kalıp gebeliği 5. Ayda gaz gibi şişkinlikle belli olan, fare yemiş yılan gibi incecik bedende pıt göbekle doğuruveren, doğurduğu gibi gebelik öncesine dönebilen sihirbazlar da var, ibretlik gerçekten😁
Kız ben 30 yazmışım ama 40 kilo almışım tam hdhdhsh konuyu takibe alsana , gerçi ben başlarken etiketliycem gene

Takipliyorum aslında bildirim gelmiyor. Konuya yazan yok herhalde diye bi girdim 4 sayfa olmuş 😄
Bizim aksimize gebe kalıp gebeliği 5. Ayda gaz gibi şişkinlikle belli olan, fare yemiş yılan gibi incecik bedende pıt göbekle doğuruveren, doğurduğu gibi gebelik öncesine dönebilen sihirbazlar da var, ibretlik gerçekten😁
Bence onlar ince uzun.😐

beni de etiketleyin tekrar başlayınca kıss banada bildirim gelmiyor accessdenied accessdenied bu arada 56.50 57 arası gidip geliyorum son durum bu şekilde kızçem :) Processes Processes sen kaçsın şuanda kzuu

beni de etiketleyin tekrar başlayınca kıss banada bildirim gelmiyor accessdenied accessdenied bu arada 56.50 57 arası gidip geliyorum son durum bu şekilde kızçem :) Processes Processes sen kaçsın şuanda kzuu
56.5 56.8 arasında geziyor ama ben de koyversim grup dağılınca. Gazı aldık yürümüştük be güzel ivme kazanmıştık ama yine olur. Gece sporu yaptım dün gece canım atıştırma istedi yemedim salatalık meyve falan geçtim. Arada çikolata kemirmeye başladım onu da keseceğim.
Hedef şaşmaya başladı toplanıp kendime gelme zamanı

56.5 56.8 arasında geziyor ama ben de koyversim grup dağılınca. Gazı aldık yürümüştük be güzel ivme kazanmıştık ama yine olur. Gece sporu yaptım dün gece canım atıştırma istedi yemedim salatalık meyve falan geçtim. Arada çikolata kemirmeye başladım onu da keseceğim.
Kız 15 inde dönücem ben sanırım az sık dişini yime

ayy ben bırakmadım kızz bacaklarım ağrıyor kendime nazar etmiyim dün çeşit çeşit sporları yaptım günlük 10000 adım altına düşmüyom yeaaa :)

10 kilo çok iyi durmuştur sporla beraber hele baya iyi olmuştur 👏🏻
Ben de yemek yiyip üstüne karpuz yemiştim baya pişman oldum şimdi hzvzbsjakla
su konusu da geçti bak burda okudum hep 3lt altına düşmedim hiç belki aylardır suyu için yağ atıyoruz o su sayesinde yeşilçay filanda tabii ekleyin gene :)

Ben bu kadının videolarını çok severdim YouTube’da vardı kaldırmış.
Leslie de iyi. Yoga hocalarının videoları var bir sürü onlar da denenebilir. Hareketi doğru öğreten biri olmalı ama istenmeyen şeyler olabilir. Çok bilinen isimlere bakılabilir.

X