Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Enişte benden, bu havada senden başka bayılmayan yok Mune, sen kesin otlar büyüler bişeyler yapıp serinletiyosundur kendibi gshsgs parmak bir ata sporudur ayrıca
Hahahahaha sıcak olsun diye tutturan kaç kadın olur ki belki milyonda 1 o da beni buldu diyor adam sıcaktan bayılacak klimayı böğürttüre böğürttüre çalıştırmasına rağmen, o derece tezatız ama mıknatıs etkisi yaratıyormuşuz, +- kutuplar birbirini çekiyormuş, + benim tabikisi

Ablam sen sıcağı seviyormuşsun tabii gelmezsin ama gelirsen Anıtkabir’e ben götürürüm seni, biliyorsun oradaki görevliler kadar gidiyorum neredeyse

Selam abla nasılsın?Ben memleketdeyim 10gündür 1ay gibi kalıcam o yüzden ara vermiș gibi bir şey oldum bol hareket halindeyim ama yiyorum işte memleketin yemeklerinden kaçamiyorumherkes kendini salinca benimde ciddiyet gitdi tabi

Ablam sen sıcağı seviyormuşsun tabii gelmezsin ama gelirsen Anıtkabir’e ben götürürüm seni, biliyorsun oradaki görevliler kadar gidiyorum neredeyse
He valla inşallah gelirsem birlikte gideriz
İyiyim çok şükür sen nasılsın, beben nasıl ? keyfini sür ablacım sen bebeklisin zaten sana her şey serbest benim derdim accessdenied
Biz de öpöyoroz
Sıcaktan ağzın bile ayrı oyniyi kadın

Iyiyiz ablacım çok şükür sağol
accessdenied grubun admini olduğu sürece bu grup bence zayıflayamayacak çünki herkesi oluruna bırakmış isteyen zayiflasin isteyen yesin gibio yüzden kimse ciddiye almıyor.En rahat zayiflama grubu olarak site tarihinin tozlu sayfalarında hatırlanıcaz.

Bebeğim bir sürü zayıflama grubu var, dileyen istediği grupta sıkı diyete devam edebilir. Kimse şu an diyet yapmıyor yaz günü herkes bi yerlere gitti. Tartı atan 3 kişi vardı, sordum ara verelim mi diye verelim dediler. Senede bir Türkiye’ye geliyorum, şu an rakı balıktan geldim. Keyfini sürücem bi miktar, peşimde atlı kovalamıyor

Oooo rakıcılık Afiyet olsun aşkım

Ben işin geyigindeyimyanlış anlama

Çok içemedim ama midem bulandı sıcaktan mı oldum bilmem
accesdenied işine karışmak gibi olmasın ama havalar aşırı sıcak, akşam güneş battıktan sonra bile olsa bu sıcaklarda rakı içme bence çünkü zaten bildiğim kadarıyla çok su içen biri değilsin, alkol de sıcak havalarda vücuttaki su kaybını arttırıyor, su kaybı demek mide bulantısı, baş ağrısı demek, miden alkole bağlı su kaybı yüzünden bulanıyor, bugünlerde gün içinde 3 litreden az su içmemelisin, yine de sen bilirsin ama sağlığından olmak istemiyorsan bir süre alkol alımına ara ver içmeden duramam diyorsan gün içinde bol su iç akşam da bir kadehi geçme.

Yok kız içmeden duramam diye bişey yok haftada 1 kız grubuyla içmeye gidiyoruz, ilk defa bu kadar az içip bu kadar çabuk midem bulandı. 10 sene içmesem aramam bu arada muhabbete şamataya gidiyorum. Sıcakla ve içilen suyla alakalı olduğunu valla bilmiyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…