Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Ayni kiloda kaldigin için benim gibi cezali oluyosun o zaman
accessdenied accessdenied cezalı mı 🤣🤣🤣 kaç bin adım yürüyecek İzmir sıcağında, ceza gününü ben seçeyim miiii
IMG_3691.jpeg

Cezali evet ama şimdi yok gezmelere gittim adım atmayayim falan söyleye bilir.Tabi ki abla buyur seç 10bin adım atmalı.🤣
9 Temmuz Salı 42 derece İzmir sıcağında olsun lütfen 😂 hem tartıdan önce olur asla zalimliğimden değil, tümüyle iyi niyetle accessdenied accessdenied düşündüğüm için :KK8:

Zalimlerr diyerek grubu terk etmesin sonra🤣
Türkiye'ye geldi ya kesin kilo alıcak tutamaz kendini :KK53:
:KK70:
Verdiği kiloları alıp dilimize düşmeseydi, alacak tabii kadına börek boyoz rakı balık diyorum, lahmacun iskender sayıp duruyor, aklı yemekte.
1 haftaya kalmaz zmir sahiline vuran bir accessdenied bulundu diye haber çıkarsa şaşırmayın🤣

IMG_3695.jpeg

:KK70:
Verdiği kiloları alıp dilimize düşmeseydi, alacak tabii kadına börek boyoz rakı balık diyorum, lahmacun iskender sayıp duruyor, aklı yemekte.
1 haftaya kalmaz zmir sahiline vuran bir accessdenied bulundu diye haber çıkarsa şaşırmayın🤣

Eki Görüntüle 3447497
Bir elinde tabak yedikçe yürüsün madem🤣oturmasın oturtmayın.Kendisini tutmasi baya zor olur uzun zamandir gelmiyor bir anda yemeklere saldıra bilir biraz şundan bundan derken bir bakmış 60 olmuş bile geldigi kiloya dönmüş.
🤣

Yo kendin dedin vermiştim aldim diye.Hem geçen hafta 800 gram almadinmi hele hele havalara bak hele.Inş 5 kilo alirsin :KK12: :dua:🤣
Sabit kalmakta cezaya dahildir.💃
İnşallah sen 15 kilo alırsın da gelip ah nerden ettim o bedduaları geldi beni buldu, ben ettim sen etme diye ağlarsın, çok amin 😑

X