Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Kız sen gazcı olsana seni gazcı seçtim şu an. Ben gazlayamıyorum yarın yola çıkıcam alışveriş bavul işleri
İyi yolculuklar🫶 uçakta çok yeme diğer yolculara da bir şeyler kalsın 🤣

Hedefime ulaştığımdan artık mezun oldum bence, o yüzden tartı günleri kilo rapor etmeme gerek yok ama topiğe takılırım vakit buldukça, daha oblik yapıp seni gıcık etmem lazım:KK59:

İyi yolculuklar🫶 uçakta çok yeme diğer yolculara da bir şeyler kalsın 🤣

Hedefime ulaştığımdan artık mezun oldum bence, o yüzden tartı günleri kilo rapor etmeme gerek yok ama topiğe takılırım vakit buldukça, daha oblik yapıp seni gıcık etmem lazım:KK59:
Geliyorum yürütücem seni asfaltlar ağlıycak Muneeee :KK70:

Kıızçeler kızçelerr tartı günü yarrııııın heyecan varmı nasıl gidiyor diyetlerr accessdenied accessdenied baana sen gazla milleti dedii hadi menüleriniz nerede yazın kııaazzzlarr :KK70: :halay: ben bir tartılmışım bugün dayanamayıp ama yarın tekrar çekip ataraım hekesle birlikte eriyorum ayoll :KK70::KK48: Bllossom Bllossom sennen aramda 250 gr var şuan aahahahhahahahaha

Valla kizlar ben bugün denize gittim saatlerce sudan çıkmadım en sonunda baygınlık geçiriyodum elim ayağım tutremeye başladı açlıktan eşim de gitti yemek aldı valla yedim mecbur 🤦

Valla kizlar ben bugün denize gittim saatlerce sudan çıkmadım en sonunda baygınlık geçiriyodum elim ayağım tutremeye başladı açlıktan eşim de gitti yemek aldı valla yedim mecbur 🤦
Yaaa aç bırakmayın kendinizi, yiyeceksiniz tabii ki. Mutlaka meyve vs alın yanınıza denize giderken. Yemeden olur mu direnciniz düşer Allah korusun

X