Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Sporsuz iştahsız gittiği için geri gelir bu, iki lokma yiyince.

Acıkmasanız bile normal yeme düzenine girdiğiniz an geri gelsin kilolar. Sizin yanlış uyguladığınız şey bu bence düzen oturtmalısınız şok kilo vermek kalıcı bir şey değil:KK43:
ya öylede uzun süredir bi diyetin içinde olunca vücut bence alışıyor açlığa ben eski ben olcaktım da yoğurtla kalıcaktım 2 tabak pilav yiyordum da anca doyduğumu hissediyordum şimdi midem guruldamıyor işte açlık hissi yok yani normal yeme düzenine dönsem de ne kadar alıcakki mide küçüldü iyice :)

Sabah ananası ne amaçla kullanıyorsunuz ?
Ananasın içindeki bromelain maddesinin bulunduğu bir takviyeye başlayacağım da bilgim sıfır hatta son açtığım bununla alakalı konuma çok rağbet olmadı bakıp ilgilenirseniz fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim yesa yesa

ben hap olarak da aldım bromelain i yemeklerle beraber tüketilmesi öneriliyor ödem için

ananas genel olarak faydası sayısız olan bır sey zaten

benım wc sıkıntım var 3 4 günde bir cıkarım mesela

ananas yemeye basladıgımdan berı her sabah cıkıyorum :)

ben hap olarak da aldım bromelain i yemeklerle beraber tüketilmesi öneriliyor ödem için

Ben de quersetin krom pikolinat bromelainli takviye aldım diğerleri neye fayda eder bilmiyorum
Firma aç tok farketmez diyor fakat aç içsem daha mı çok etki görürüm acaba
Cevapladığınız için teşekkür ederim

ya bişi dicem korka korka bende bugün deniyorum ama korkmamın sebebi çokk şekerli aksine kilo aldırır diye korkuyorum yoksa ananası bi oturuşta yerim mesela bugün öğlen 4 yuvarlak yedim yoğurtla yani bi ananasın yarısı çokda araştırdım nette filan hepsi yağ yakıyor diyor ama içindeki şeker peki? sırf kilo yapar diye ben kavun karpuz kiraz yemiyorum çatalın ucu ile nefsimi körlerken bazı internette yazan detokslara bi bakıyorum sabah ananas suyu öğlne ananas ara öğün anananas akşam ananas salatası bu şeker yüklemesi değil de yağ yakıyor mu biliyor musunuz bende merak ettim doğrsu? yesa yesa

ya bişi dicem korka korka bende bugün deniyorum ama korkmamın sebebi çokk şekerli aksine kilo aldırır diye korkuyorum yoksa ananası bi oturuşta yerim mesela bugün öğlen 4 yuvarlak yedim yoğurtla yani bi ananasın yarısı çokda araştırdım nette filan hepsi yağ yakıyor diyor ama içindeki şeker peki? sırf kilo yapar diye ben kavun karpuz kiraz yemiyorum çatalın ucu ile nefsimi körlerken bazı internette yazan detokslara bi bakıyorum sabah ananas suyu öğlne ananas ara öğün anananas akşam ananas salatası bu şeker yüklemesi değil de yağ yakıyor mu biliyor musunuz bende merak ettim doğrsu? yesa yesa

valla ofiste sürekli spor yapan spor hocası ıle calısan kaslı bı tıp var

ananas yedım dedıgı an yuzunu eksıttı seker o yaaaaa dedı

o yuzden sabah erken saatte yemek mantıklı gıbı geldı aksam 17:00 sonrası degıl de

zaten aksam hıc bır meyve tavsıye edılmıyor

valla ofiste sürekli spor yapan spor hocası ıle calısan kaslı bı tıp var

ananas yedım dedıgı an yuzunu eksıttı seker o yaaaaa dedı

o yuzden sabah erken saatte yemek mantıklı gıbı geldı aksam 17:00 sonrası degıl de

zaten aksam hıc bır meyve tavsıye edılmıyor
iyide nette diyet listelerinde akşam da ananas salatası filan diyor her öğün ananas var yani ne kadar doğru internet tabii bilemem çünkü ayvada bi meyve ama ananas sulu sulu şeker yanii :)

X