Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Terbiyesizlik kardeşim başka bişey değil 😑hxhxhxh
nese nese ben ne dicem sana accessdenied accessdenied cimm benim tartı farklı farklı tartiyorr bende bugün ölçüme gitmiştimm onu bugün atsam olur mu çarşamba yerine yenisini sipariş eetim sonra iptal oldu filann bidaha sipariş etcem o da haftaya gelir adasdasdsadafffss belkimm :) ne dersin atayımmı çıkan sonucumu :)

nese nese ben ne dicem sana accessdenied accessdenied cimm benim tartı farklı farklı tartiyorr bende bugün ölçüme gitmiştimm onu bugün atsam olur mu çarşamba yerine yenisini sipariş eetim sonra iptal oldu filann bidaha sipariş etcem o da haftaya gelir adasdasdsadafffss belkimm :) ne dersin atayımmı çıkan sonucumu :)
Yarın Salı yarın atabilir misin yivrim

Benim diyetim o 1 tabak yemek yerine 2 tane çikolata dhhdhd yok yok regl oldum rahatladım. Bide bende regl biliyo4sunuz menapoz durumu var 3.gunum bugün güya bitti artık leke leke 10 güne tamamlar
Işte çikolata yemekten beter kalori zaten kimse bogazini tutamiyor herkes yiyor boş ver🤣

Kendimi zayıflamıs hissediyorum ama bunu tartıda göremiyorum bunun bilimsel bir açıklaması yok mu 🥲

Eklentiler

• 026BED4A-F629-4D39-A599-C52AAD193BCF.jpeg
    026BED4A-F629-4D39-A599-C52AAD193BCF.jpeg
    102,9 KB · Görüntüleme: 44
X