Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Ben de dedim Depresif Penguen Depresif Penguen ve @ailurophile şişmanların arasında işi ne 🙂 Hakem ve cezalardan sorumlularmış. Aslında onlar nasıl zayıf kalabiliyorsa biz de o taktikten gidebiliriz 🙂
Biz motivasyonu sağlamak için burdayız en büyük özelliğimiz ikimiz de şeker düşmanıyız 🤣
Ben diyet yaparken bir daha yemeyi düşündüğün şeyi tamamen kesmeye karşıyım. Aslında bence kilo vermenin en önemli yolu porsiyonu kontrol etmek.
Sonra ekmeği şekeri paketli gıdayı azaltmak.
Bir de zayıflayamıyorum diye vücudu strese sokmamak lazım o zaman hiç gitmiyor kilo 😕

aboooovvv bende diyorum nası yokk sen az daha versen uçarsın buhar olursun yaa darısı bizlere sen hiç tatlı yemiyormusun ya da içli köfteler kebaplar yoksa sen türkiyede mi değilsin ya da genetik dimi :KK12:
Tatlı sevmiyorum böyle boğazımı yakıyor gibi bir his bırakıyor. Şerbetli tatlı sütlü tatlı falan yemem, kırk yılın başında profitrol yerim onu da çok yiyemiyorum kaşıntı yapıyor 🥲
Kebap fanı değilim ama lahmacun döner ve iskender benim bebeklerim 🤣
Ama karbonhidrat benden sorulur makarna falan benden sorulur az da yemem yani 🤣
Babam zayıftı ve metabolizması baya hızlıydı ondan almışın genimi sanırım 🥲

Buradaki kadınların mükemmel olmak ve kabul görmek için zayıf olmaya ihtiyacı yok 🌸
Toplumun beklentilerini karşılamak zorunda hisseden kadınlar değil bizim grubumuz.
Ben şöyle düşünüyorum. "Ben mükemmel değilim, mükemmel olmak zorunda da değilim. Ben hatalarımla doğrularımla benim. Ben beni olduğum halimle seviyorum." Evet kilo vermek istiyorum çünkü aynaya baktığımda gördüğümü beğenmek istiyorum. 160 boyum var. Belki başkasına göre 50 kg benim ideal kg ama ben 55 istiyorum.

Ben şöyle düşünüyorum. "Ben mükemmel değilim, mükemmel olmak zorunda da değilim. Ben hatalarımla doğrularımla benim. Ben beni olduğum halimle seviyorum." Evet kilo vermek istiyorum çünkü aynaya baktığımda gördüğümü beğenmek istiyorum. 160 boyum var. Belki başkasına göre 50 kg benim ideal kg ama ben 55 istiyorum.
Biz bize dayatılan hiçbir şeyi yapmak zorunda değiliz canımız 40 kilo olmak istiyorsa, kendimizi öyle seviyorsak, 40 kilo oluruz; 70 kilo kendimizi etli butlu beğeniyorsak, sağlığımızı da etkilemiyorsa tabii, öyle oluruz. Biz sadece kendimizi mutlu etmek zorundayız kimseyi tatmin etmek zorunda değiliz. Nasıl mutluysak öyle 🌸
Senelerin zayıfıyım, mükemmel olmak gibi bir iddiam hiç olmadı, beni zorbalayan olmadı mı? Ohooo olmaz mı 🤣 oldu ama hiç kimsenin fikri umrumda değil ben kendimi böyle seviyorum 🤷🏻‍♀️

Arkadaslar bakın şimdi ben kilo vermedim belki ama etlerim cok sıkilasti . Ekmek vs yemiyorum 2 ay olcak 5 6 günde 1 küçük bir parça. Nasıl zayiflayamiyorum anlam veremiyorum

Leslıeye baslıycam evet 😍 Dısarda yürüyüş için bebemı bırakmam lazım yoksa çok sıcak alevlenıyo benım oğlan onla çıkınca hemen dönmem gerekıyor yavas yürüyüş oluyor. Ekmek çok yiyemiyorum ya aslında benım düzensız yıyorum yoksa az yıyorum. Evet daha dogum yapalı çok olmadı ama kafam şöyle diyor bana önce 48 kiloydum ben tedavı görürken 70 oldum eşimde aynı kiloydu oda 70 oldu. Tedavıyı bıraktık kilolar gıtmedı. Tedavısız hamile kaldım ilk kaybettıgımdde 3 kılo aldım ikincide 13 kılo aldım. Sadece hamilelikte olsa hemen gitti o aldıklarım ama öncekiler kaldı. Artık tedavı yok hamilelik yok hepsı gitsin oglumla fit fit ilgilenem peşinden rahat koşayım istiyorum 😁
Eşin 48 kilo muydu

Arkadaslar bakın şimdi ben kilo vermedim belki ama etlerim cok sıkilasti . Ekmek vs yemiyorum 2 ay olcak 5 6 günde 1 küçük bir parça. Nasıl zayiflayamiyorum anlam veremiyorum
Kardeşim sen cips tost börek ohh ne buldun yiyosun tek ekmekle olacak işmi yav🤣
bunlari durdursan miss gibi zayiflayacaksin o kadar adıma aslinda.

Kardeşim sen cips tost börek ohh ne buldun yiyosun tek ekmekle olacak işmi yav🤣
bunlari durdursan miss gibi zayiflayacaksin o kadar adıma aslinda.
Benim diyetim o 1 tabak yemek yerine 2 tane çikolata dhhdhd yok yok regl oldum rahatladım. Bide bende regl biliyo4sunuz menapoz durumu var 3.gunum bugün güya bitti artık leke leke 10 güne tamamlar

Cipsleri çukulataları gömüp kilo nası veremiyorsun di mi çok şaşırtmacalı bilmece gibi 😑

X