Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Bene masör lazım profesyonel kocam güzel yapamıyor mıncırır atar yalandan 15 saniye 😒
Ahahahah hayatta uğraşmaz senelerdir fibromiyaljiden çekiyorum sırtımı ovmaktan uzman oldum diyor ki ben olsam bıkarım yeter derim adam ha bire sırtımı kütlet ov :KK70: bıktı benden

Gıdıklanıyorum ya🤣güluyorum yaptiramiyorum dogru durust yoksa bayilirim masaja🥲
Yani sizde o kadar laktik asit birikmez zaten aşkolarım ama azcız yalandan ovuversinler bacaklarınızın arkasını 🤣

Ahahahah hayatta uğraşmaz senelerdir fibromiyaljiden çekiyorum sırtımı ovmaktan uzman oldum diyor ki ben olsam bıkarım yeter derim adam ha bire sırtımı kütlet ov :KK70: bıktı benden
Eşim bendende bıkıyor bu konu da masaj yaptinmi tam yapicaksin diyorum bel kollar bacaklar ama bacaga geldimi guluyorum işte🥲 :KK70:

Sen zaten Türksün aşkım vatandaşlığı keşke sadece size verseler 🥰 gel gel vatanım diye demiyorum ama her yeri güzeldir canım ülkemin 🇹🇷
Evet öyleyim kuzum😍iyi ki de türküz hepimiz❤️
kuzenim geldi 2hafta önce çok kıskandım😕eşim bir gün gideriz diyor ama bakalim çocuklar biraz rahatlasinda yoksa tadi olmuyor hep peşlerinden koşunca.

Kizlarrrrrr

Ben hala kahvaltı yapmadim atlayacagim sanırım kahvaltıyı

Şimdi türk kahvesi iciyorum şekersiz

Herkese benden türk kahvesi gelsin o zaman:)
Geçen bir haber okudum. Hareketsiz yaşayan insanlarda kahvaltı çok önemli değilmiş. Dr. Öz'de aynısını demiş. Uyandıktan 3-4 saat sonra kahvaltı yapın demiş. Son zamanlarda okuduğum çoğu şey 16 saat aç kalmayı hedefleyen aralıklı orucu tavsiye ediyor.

Geçen bir haber okudum. Hareketsiz yaşayan insanlarda kahvaltı çok önemli değilmiş. Dr. Öz'de aynısını demiş. Uyandıktan 3-4 saat sonra kahvaltı yapın demiş. Son zamanlarda okuduğum çoğu şey 16 saat aç kalmayı hedefleyen aralıklı orucu tavsiye ediyor.

Ben de aralıklı oruç yapmaya çalışıyorum bana çok iyi geliyor

Ozellikle akşam ne kadar erken kapatirsam o kadar iyi geliyor

Bende bu yüzden şimdi sucuklu tost yeidm🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

accessdenied accessdenied hoj geldin bakgan. Günaydın şişkolar 👭🫂
IMG_2060.jpeg

🥹🥹

Guleserde bize laf sokup gitti dün ya da öbürgündu galiba benden sonra ki mukemmel kadinlar dedi :KK70: en mukemmel kendisiymiş
Buradaki kadınların mükemmel olmak ve kabul görmek için zayıf olmaya ihtiyacı yok 🌸
Toplumun beklentilerini karşılamak zorunda hisseden kadınlar değil bizim grubumuz.

X