Zayıflıyorum yemin ettim 😐

İnsan isteyerek düşmez zaten öyle bir kiloya boyu 168se
Benim babamın rahatsızlandığı bir dönemdi. İştahım kapanmıştı.
Geçmiş olsun şimdi nasıl?
Yapısal da olabilir canım, bakma öyle alay ediyoruz da istese de kilo alamayanlar da. Çeşit çeşit işte. Sağlıklı olmak önemli.

Geçmiş olsun şimdi nasıl?
Yapısal da olabilir canım, bakma öyle alay ediyoruz da istese de kilo alamayanlar da. Çeşit çeşit işte. Sağlıklı olmak önemli.
Vefat etti aşkım babam. Eski zaman o hallerim. Ya çok yüksek kalorili yiyecekleri sürekli tüketen herkes kilo alır aslında böyle zehirli guatr falan değilse. Benim sadece metabolizmam biraz hızlı çalışıyor o da babama çekmiş kadınız yaa yaş aldıkça yavaşlar o da

Başın sağolsun kuşum, çok üzüldüm. ya benim arkadaşım her gün koca bir paket halley, üzerine biskrem üzerine tutku falan diyordu. Akşam da kızartmalı yemek ve bira. 47 kiloydu hep.

Başın sağolsun kuşum, çok üzüldüm. ya benim arkadaşım her gün koca bir paket halley, üzerine biskrem üzerine tutku falan diyordu. Akşam da kızartmalı yemek ve bira. 47 kiloydu hep.
Valla demin konuda birileri hergün hamburger bilmemne yiyorum 45 in üstüne çıkamıyorum çok kötü durumdayım diye konu açmış. Bu iş sadece aldığımız verdiğimiz kalori hesabı değil bence

Teşekkür ederim kuzum
Ya şöyle bir şeylere alıştırınca vücudu sanki onu sindiriyor gibi
Ben bir kere 50 kilonun üstüne çıktım ama nasıl besleniyordum söylesem miden bulanır
Ben yerken annem şoklar içinde bakıyordu çünkü dışarıdan hem büyük boy pizza hem bigmac menü hem cheeseburger söyleyip yiyordum 1 öğünde her gün böyle yapa yapa 1 senede kilo aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…