Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Olum sen 170 insansın az etli olunca balık etli az da olunca kalıplı diyorlar. Biz cücelerin az etlisi fok balığı az dahası şüşko oluyor. Nasıl aynı kalcaz nasıl nasıııll? Sen 62 falan olcan ben 52 o şekil dengeliyoz. Ha bu arada benim memem de yok demiş miydim💀
Ben her insanın vücuduna yakışan ayrı düşünüyorum mesela beni cidden görseniz demezdiniz 64 kilo gören 58 felan diyor. Şuan bana 64 65 66 da çok değil. Ama 67 oldugum an bacaklarım birbirine sürtuyor.
eskiden 170 boya 50 kg misim ne cirkinmis suan 60-65 civarı dogru karar bence Benim memem varya dünyada verdiğim en doğru karar 🤣🤣🤣
Iyi yapiyorsun bu sayede çok kilo almazsin ama yine de dozunu kaçırmamak lazım.
Bilmiyorum alirmiyim ama cok tatli yiyen biri değilim 2 ogun yiyorum ve ekmek sıfır sadece kahvaltı da

Ben her insanın vücuduna yakışan ayrı düşünüyorum mesela beni cidden görseniz demezdiniz 64 kilo gören 58 felan diyor. Şuan bana 64 65 66 da çok değil. Ama 67 oldugum an bacaklarım birbirine sürtuyor.
eskiden 170 boya 50 kg misim ne cirkinmis suan 60-65 civarı dogru karar bence Benim memem varya dünyada verdiğim en doğru karar 🤣🤣🤣

Bilmiyorum alirmiyim ama cok tatli yiyen biri değilim 2 ogun yiyorum ve ekmek sıfır sadece kahvaltı da
1.70 olmanin avantajı kilon yüksekte olsa belli etmemen mesela ben kendimi 64saniyodum 70 çıkınca baya afalladım nasıl ya diye çunki hiç belli olmuyordu aynı kiyafetlere gire biliyodum.70 diyince ben çok kilo bekliyorum kendimce büyük rakam diye.Benim idealim 57 55 olunca çok zayıf oluyorum ama o rakama düşessemde yine 57 yükselicem zaten ama 60 geçmiyorum hiç geçince yakıştırmıyorum kendime.

Evet ben de ya, böyle bakıyorum fena değilim fotolara bakıyorum çok iri çıkmışım diyorum 😶
Ya mesela benim hiç yanağım yok keşke olsa ama yok bazı fotolarda sanki yanağım var gibi çıkıyor 🤷🏻‍♀️ biri gerçek hayatta görse dicek aaa dolandırıcıya bak 🤣🤣
Benim de lımbırdamaya başladı hafiften, uykusuzluk da var 🥴
Uyu kuşum uyuyabilirsen 🥲

X