Zayıflıyorum yemin ettim 😐

1000107753.jpg

günaydınn accessdenied accessdenied canım benim bi ölçüm yapan doktor vardı perşembeleri geliyordu ama bugün gelmeyeceği tutmuş yarın gelecekmiş yarın sabahtan söz tartımı vereceğiim olur dimii benim tartıda iki ileri bi geri yenisini verdim siparişi geliyorr yarın sabah sözz yazıyorumm :110:

ayy regl gecikmesi oldu yine öff ondan şişiyorum ben
Üzülmeyin regl dönemi östrojen hormonu düştüğünden vücut ödem yapar, o yüzden regl zamanı tartıda çıkan kiloyu dikkate almayın ama o dönem insanın canı her şeyi çektiği ve aşırı yeme isteği geldiği için tuzlu ve tatlı gıdaları kontrollü tüketir ve egzersiz yaparsanız iyi olur 😌

Üzülmeyin regl dönemi östrojen hormonu düştüğünden vücut ödem yapar, o yüzden regl zamanı tartıda çıkan kiloyu dikkate almayın ama o dönem insanın canı her şeyi çektiği ve aşırı yeme isteği geldiği için tuzlu ve tatlı gıdaları kontrollü tüketir ve egzersiz yaparsanız iyi olur 😌
inanın canım hiçbirşey çekmiyor bende kabızlık da var çözemedim şu sorunu lanet birşey yakamı bırakmadı ne yapsam geçmiyor ilaça bağlı kalmak istemiyorum bağırsak tembeli yapıyor diye

inanın canım hiçbirşey çekmiyor bende kabızlık da var çözemedim şu sorunu lanet birşey yakamı bırakmadı ne yapsam geçmiyor ilaça bağlı kalmak istemiyorum bağırsak tembeli yapıyor diye
Su içiyor musunuz? Kabızlık için en iyi çözümlerden birisi bol su içmek ve egzersiz yapmak, az su içiyorsanız sabahları aç karnına 2 bardak su içerek başlayın güne, kahvaltıda üzerine 1 tatlı kaşığı kadar zeytinyağı koyarak 1 kase yoğurt tüketin ve kahvaltı sonrası hiçbir şey yapamazsanız dans edin,
Günaydın abla nasılsın?
Eritmeye çalışıyoruz🤣
Doğumdan sonra ilk kez regl oluyorum 2haftadir bitmiyor tam bitdi dedim yeniden başladı🙄biraz bu durum beni bıktırdı öyle işte.
Çok iyiyim, sizler nasılsınız ? Lohusalık sonrası adetin uzun sürmesi normal kuzucum, hormonlar afalladı kendisine düzen kurmaya çalışıyor şu an ama daha fazla uzarsa doktorunla bir görüşsen iyi olur 😌

X