Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Kızlar mevzu sadece kilo değil, vücut formum da çok değişti çocuktan sonra. Hiçbir şeyi yakıştıramıyorum artık kendime. 🫤 spora gitmem lazım ama şu an hem maddi hem vakdi sıkıntım var. Yapamıyorum.
Kilo gidince eski formuna geliyor canım, çok az göbek yada bel çevresi kalabilir. Onları da evde egzersizle eritirsin. İlk doğumdan sonra ben de öyle düşünmüştüm ama kilo gidince o şekilsizlik gidiyor, gerçekten yaşadığım için söylüyorum bunu.

Kızlar mevzu sadece kilo değil, vücut formum da çok değişti çocuktan sonra. Hiçbir şeyi yakıştıramıyorum artık kendime. 🫤 spora gitmem lazım ama şu an hem maddi hem vakdi sıkıntım var. Yapamıyorum.
kilo verdikçe düzene girersin zaten mod düşürmek yok biz beraber başaracağız ben mesela motivasyonum kaçınca kalkıp iki oyun oynayıp hopluyorum evde çocuğumla zaten eriyoruz sıcakta inşallah yağlar eriyordur o sırada diyorum motive oluyorum :)

Bazen normal kilonda bile olsan yağlı görünebiliyorsun ben senin söylemek istediğini anladım. Vücut kas kaybediyor kilo olmasa bile o yüzden daha formsuz görünebiliyorsun. Ama üzülme kuşum ilk etapta yürümek bile o kadar iyi geliyor ki vücudu özellikle belden aşağısını toplamaya. Maddi olarak bir yatırım yapmak zorunda değilsin boşver önce vaktin oldukça yürü 🫶🏻

Anne olmak böyle bir şey işte canım degişiyorsun eskisine dönücez ama zaman lazim

1.70 olmanin avantajı kilon yüksekte olsa belli etmemen mesela ben kendimi 64saniyodum 70 çıkınca baya afalladım nasıl ya diye çunki hiç belli olmuyordu aynı kiyafetlere gire biliyodum.70 diyince ben çok kilo bekliyorum kendimce büyük rakam diye.Benim idealim 57 55 olunca çok zayıf oluyorum ama o rakama düşessemde yine 57 yükselicem zaten ama 60 geçmiyorum hiç geçince yakıştırmıyorum kendime.
Bence sende çok degil kendince idealini belirlemisin ve yükseleceğini hesaplamisin cunki insanız ve zaaflarimiz var. Bosver ya hergun bir istediğini ye az ye sık ye. Aktif olmakta önemli . Benim arabam çok zarar verdi iş degistir8nce şuan mükemmel

Bence sende çok degil kendince idealini belirlemisin ve yükseleceğini hesaplamisin cunki insanız ve zaaflarimiz var. Bosver ya hergun bir istediğini ye az ye sık ye. Aktif olmakta önemli . Benim arabam çok zarar verdi iş degistir8nce şuan mükemmel
Diyet yemekleri yemiyorum zaten evde pişirdiklerimi yiyorum küçük porsiyonlarla ekmek tatli fastfood şu anlik hayatimdan çıkardım 2kilo 850 gram gitti 1haftada yavaş yavaş istedigim kiloya düşucem 55 diyorum ama 57 olunca dururum çok ihtimal aşırı zayiflikta çok istemem.Seni resimde gördügumde gayet iyiydin hep öyle kalırsan çok iyi günlük 10 bin adımda süper yani yediklerini yakıyorsun.

Diyet yemekleri yemiyorum zaten evde pişirdiklerimi yiyorum küçük porsiyonlarla ekmek tatli fastfood şu anlik hayatimdan çıkardım 2kilo 850 gram gitti 1haftada yavaş yavaş istedigim kiloya düşucem 55 diyorum ama 57 olunca dururum çok ihtimal aşırı zayiflikta çok istemem.Seni resimde gördügumde gayet iyiydin hep öyle kalırsan çok iyi günlük 10 bin adımda süper yani yediklerini yakıyorsun.
Cok iyi zaten kilo vermek böyle bisey diyet yemeği cart curt bıraktığın an alabileceğin kilolar maasallah çok iyiymiş. Zaten belli bir süre sonra kilo veremiyorsun önce odemler gidiyor vücut spor istiyor ben tam 1 sene 1 kg dahi vermedim veremedim. Aç da kalsan kalamsan da gitmedi gitseydi de kesin kaçtan giderdi hiç gerek yok

Merhaba arkadaşlar. Kahvaltımı haşlanmış yumurta, peynir, zeytin, domates, salatalık ile yapmıştım. Gün içinde bir Türk kahvesi bir maden suyu, yeşil cay ve çay içtim. Akşam yemeğinde yarım kase yoğurt çorbası ve domates soslu patlıcan yiyeceğim. 5te yemiş olurum. Belki biraz da meyve atiştiririm.

online bi programa dahil oldum gece gündüz kaçta uygunsam yapıyorum yetişirsem derse giriyorum öyle bir şey uymaz mı?

online bi programa dahil oldum gece gündüz kaçta uygunsam yapıyorum yetişirsem derse giriyorum öyle bir şey uymaz mı?
Vaktim olmuyor ki. Gündüz işteyim, akşam çocuk mesaisi başlıyor. O uyuyunca zaten ben de bayılıp kalıyorum. 😢 ya gece yapıcam ya da sabah 5te kalkıcam.

X