Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Ben de kilo vericem benim neyim eksik.Yarın sabah tartılıp başlıycam. Akşam 7 den sonra bişey yemiycem. Yürüyüş yapıcam. 5 kilo versem öp başına koy. Normalde bunun için konu mönü açmam da motivasyon lazım yemin ettim hergün devam edicem. Haftada bir tartılıp kilo koyucam. Maksat ortaya çıkarsam belki utanırım da devam ederim. Jdjdjdh ay açmış konuyu kaçmış dedirtmemmmmmm. 😐😐Yaza bu g.t göbekle girmek istemiyorum diyen varsa gel kız beraber gazlarız birbirimizi. Neyse yarın başlıyorum çok ciddiyim bu sefer 🤨 yarın görüşürüz şekerim bcncnxn 🥰

Forum koçu Depresif Penguen Depresif Penguen gözlemci ve hakem @ailurophile gazamız mübarek olsun. Eklenmek isteyen beni bulsun ncncnxn😐

Ayrıca kendimi yırtıp beceremediğim tablo kısmında yardımlarını esirgemeyen @Delirtiyor
Ve yan tükandan Chocolita Chocolita ya teşekkürü borç bilirim . Kız Margırıt seni de ekledim sora yok haberim yoktu yok tansiyonum düşüktü deme bana. @Margaret Hale Herkes son dondurmasını yesin bebeyim afiyet şeker 🧿
ÜyeBaşlangıç kilohedef kilogüncel kiloboy
cm
accessdenied accessdenied 55Cüce1
Infinite Soul Infinite Soul 6455170
@Delirtiyor
@Processes
sapyoseksuel sapyoseksuel 5652160
@Margaret Hale6860163
Cüce 1 nedir ya ahahha

Arte kuzum başından girdim ben orası kooperatif zamanıydı daha hdjdj
Alla alla. Ben deprem sonrası beni oyalayacak bir şey olsun spor falan kafamı meşgul etsin diye gelmiştim. Sen var mıydın o zaman? Vitamin ve minerallerimle birlikte hafızamı da tüketiyor bu bebe. 🥺

X