Zayıflıyorum yemin ettim 😐

accessdenied hanım sizi eklesin hoş geldiniz
teşekkür ederim ama kilomu perşembe tartılacağım o zaman söyleyeyim olur mu ? 62 63 arasında gidip geliyorum çünkü bir de birinci sayfaya baktım kurallara filan ne yediğimizi filan yazmıyoruz sanırım bi 10 sayfa kadar filan gezindim göremedim yasaklı bir şey yersek mi yazıyoruz sadece bir de adım durumları spor bunları yazıyor muyuz biraz bilgilendirebilirseniz çok sevinirim :)

Yok yok yediğini paylaşabilirsin fikir olur hem
Spor yürüyüş her şeyi yaz ama yasaklı bir şey yersen Infinite Soul ceza sorumlumuz hemen cezayı veriyor

Bir de onlar kadar yemeyene marazlı muamelesi yapılıyor benim arkamdan bizi misafir eden tanıdığıma eşi yazık bir hastalığı mı var niye bu kadar zayıf demiş
Yaparlar. Bir de hamile ve emzirenlere zorbalık yapıyorlar resmen. Düşün okul müdiresi sınıfa nöbetçi öğrenci yollatıp beni çağırıyordu. Allah Allah mesele neymiş acaba diyerek gidiyordum odasına. Bir bakıyorum döşemişler masayı, sen hamilesin yemen lazım diyorlar. İyi de benim bu hafta rüzgarları bitirmem lazım, sınav var diyorum. Bunu ye öyle bitir diyor.

Ay tam benlik ortam

Infinité ceza işine girmek istemeyen olursa zorlama. Cezayı sadece kabul edene bi de sonuncu gelene vericez. Herkesin hayatı vakti keyfi elvermeyebilir
Zorlayan yok isteyen yapar istemeyen ben yapmıyorum desin ama yürüyüş her zaman sizi bir adım önde yapacaktır herkesten kilo vermek istiyorsaniz.
Netice olmayinca da üzülmeyin sonra.

Bashhssh inanırım çünkü ben 1 kere gittim herkes yedirme içirme peşinde sofradan kalktık burdan da beyran çorbası içmeye gidelim diyorlar ya bismillah daha yeni yemek yedik

Zorlayan yok isteyen yapar istemeyen ben yapmıyorum desin ama yürüyüş her zaman sizi bir adım önde yapacaktır herkesten kilo vermek istiyorsaniz.
Netice olmayinca da üzülmeyin sonra.
Tamam kızma Infinite Reis senin için yürürüm.

Ben içemedim içen arkadaşım da gece uyuyamadı o ölüyü diriltir o kadar et ve yağ ile bırak hastayı
Çok yağlı olmuyor yav et suyunun yağı sadece. Ekstra bir şey katmıyorlar. (Antep’e gelmeden önce çok yağlı geliyordu bana, şimdi böyleyim işte. )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…