Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Ben dün yanlışlıkla trileçe yedim ya 🥲 ama elenmedim burdayım devam ediyorum ajfjsksm diyetisyenime söyledim sorun yok devam dedi 😂

Günaydın kızlar kahvaltım yulaf lapasıydı 🤩 hepinize şimdiden afiyetler olsun ve kolaylıklar dilerim 💖
yulaf lapası kilo aldırmaz değil mi bende yiyorum birkaç gündür kahvaltıda çok tok tutuyor birde muzla pişirdiğimde tadını seviyorum. Hem pratik oluyor ama bilen biri var mı acaba ? Kilo almak isteyenlere de öneriyorlar. Kilo vericem diye yanlış birşey yapmıym. Ben 3 ymk kaşığı yulaf bir su bardağı süt ve bir muz kullanıyorum

yulaf lapası kilo aldırmaz değil mi bende yiyorum birkaç gündür kahvaltıda çok tok tutuyor birde muzla pişirdiğimde tadını seviyorum. Hem pratik oluyor ama bilen biri var mı acaba ? Kilo almak isteyenlere de öneriyorlar. Kilo vericem diye yanlış birşey yapmıym. Ben 3 ymk kaşığı yulaf bir su bardağı süt ve bir muz kullanıyorum
Porsiyonla alakalı zaten. Sizin porsiyon kilo verme diyeti için uygun, kilo alma diyetlerinde hem yulaf miktarı daha fazla oluyor hem de üzerine fıstık ezmesi vesaire kalori artırılıyor

Tünaydın elmalı smoothiem 😍😍

Var ya içimdeki ses hedefe ilk senin ulaşacağını söylüyor 👀 Hani çalışkan öğrenciler sınav sonrasında yapardı ya, çooook kötü geçti ühühü deyip 100ü basardı 😂😂 Hadi hayırlısı.
Kız bunlar günde 1/2 kilo verdim diye geliyo ben 5 günde 600 gram anca vermişim 😵‍💫 bunların hızıyla kilo versem yerçekimi falan dinlemem uçarım yani

Ay evet aşkım yaaaa 😍😍😍
Ben diyet gibi yapmıyorum zaten, şu anki durumumda sporu da yeme ve uyku saatlerimi de istediğim gibi ayarlayamıyorum. O yüzden hızla kilo vermeyi de beklemiyorum. Ama yanlış olduğunu gördüğüm bazı şeyleri değiştirdim, bakalım nasıl olacak ben de bilmiyorum 🤷🏼‍♀️

Ben diyet gibi yapmıyorum zaten, şu anki durumumda sporu da yeme ve uyku saatlerimi de istediğim gibi ayarlayamıyorum. O yüzden hızla kilo vermeyi de beklemiyorum. Ama yanlış olduğunu gördüğüm bazı şeyleri değiştirdim, bakalım nasıl olacak ben de bilmiyorum 🤷🏼‍♀️
Çogzel olcak zaten bi adım atıp başlamak gerekiyor onu yapınca gerisi geliyor

X